Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      O kada prasidės antrojo tilto į Salą statybos? Ar nėra aišku dar? Jau kaip ir pats metas būtų, manau...

      Comment


        aš pats matematikas, ir apie statybas, aišku, nieko nesuprantu, bet ar tiltą ne geriau pradėti statyti pvz pavasarį?

        Comment


          O kas finansuos statybas to tilto? Nes kažkada čia rašė ,kad iš kelių direkcijos fondo tie pinigai turėtų būti ar klystu?

          Comment


            logiskai mastant turetu, bet kai statybos Kaune, tai vargu ar duos

            Comment


              dabartine vyriausybe yra labai palanki kaunui. Kadangi tiek vyriausybesja konservatoriu dauguma tiek kauna valdo konservatoriai... tad..? logiska butu kad si valdzia kaunui palanki..

              Comment


                Ši vyriausybė jau spėjo tiek nesamonių pridaryti, kad ji niekam nebepalanki...

                Comment


                  /\

                  taip vyriausybe prieme dauk nepalankiu istatymu bet.. dauguma ju yra logiski.. zvagulis gaudamas desimtukstantinius honorarus verkia kad jam susimoketi reikes mokescius.. kodel as turiu moketi o jis ne..? taip kad ta vyriausybe iskarto pasake norint isvengti ir isikapstyti is krizes teks priimti dauk nepoopuliariu sprendimu tad..

                  na sory kd biskiuka ne i tema..

                  Comment


                    Greitai stato areną, turėtų greičiau, negu per 2 metus pastatyti.

                    Comment


                      Nesulaukiau Kranininko foto tai pats pora nutraukiau. Šian per pietus tarp 13-14 val. Ar taip vėlai jei pietauja ar kas, nes mačiau tik 4 darbininkus...???







                      Informacija jau uždėta.



                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        vidų įrenginės koncesininkas?

                        Comment


                          kažkaip man vis dar neįtikėtinai atrodo tokie vaizdai... net sunku patikėti, kad taip greit viskas vyksta, penkis metus pralaukus...

                          Comment


                            Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                            vidų įrenginės koncesininkas?
                            O iš kur toks klausimas kilo? Juk Vėtrūna kaip suprantu laimėjo visos arenos statybas, o ne arenos - be vidaus apdailos, statybas....
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              kažkaip man vis dar neįtikėtinai atrodo tokie vaizdai... net sunku patikėti, kad taip greit viskas vyksta, penkis metus pralaukus...
                              O man atrodo, kad aš laukiau tokio vaizdo "tik" tris metus. Nes tik nuo tada prasidėjo rimtesni darbai iš mano varpinės žiūrint
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                fredis -->

                                Nepyk, kad nuvyliau dėl foto. Savaitgalį netikėtai teko praleisti sostinėje. Jaučiu vaizdai iš televizijos bokšto neatpirktų kaltės ? Kitą kartą anksčiau laiko neprisikalbėsiu

                                Comment


                                  Siandien pataikiau nufotografuoti, kaip i sala atvezamas penktasis kranas.


                                  O pacioje statybu aiksteleje nesimate didelio judejimo. Gal pietu pertrauka?

                                  Comment


                                    Statybininkams irgi reikia poilsio. Atidirbo porą savaitgalių, kad galėtų gaut daugiau laisvadienių per šventes.
                                    .

                                    Comment


                                      Statybininkai irgi žmonės. Jiems taip pat egzistuoja šventės

                                      Comment


                                        Youtube radau fainą, pono audrius005, video.

                                        Comment


                                          Kiek zinau Vetruna niekada nedirba tarpusventi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X