Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visi jus peikiat ta arena, bet tik dar viena puse pradeta stiklinti ir tai pilnai neuzbaigta, manau palaukim galutinio rezultato ir bus matyt tikras arenos veidas. Kai istiklins visas puses, nuims karkasus, bei sudes visus tuos papildymus ant remu, bei kitu kampu, manau visai graziai ziuresis. Seip net nesu mates stiklines arenos, isskyrus siauliu, dazniausiai tai buna belanges dezutes, o va stiklainis visgi kazkas naujo. Dar neaisku kaip arena atrodys vasaros metu, bei kaip su sviesom suzaista bus.

    Comment


      Parašė music Rodyti pranešimą
      Pinigų trūkumas, kvaili, neišsilavinę, neturtingi pirkėjai ir neoliberalai statytojai, stygius rinkoje, naujos "mados".
      Pirmasis variantas. Kadangi tokiame daugiabutyje beveik neįmanoma naudoti fabrikinių detalių, nes visos jos meno kūriniai, tokių daugiabučių kaina yra kosminė - jei dabar statytume tokius daugiabučius juose galėtų gyventi nebent milionieriai, visi kiti galėtume gyventi lūšnose.

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        Sakyčiau labai panašiai ir kartočiau, kad baigiamieji darbai arch. studentų dažnai būna kur kas įdomesni (žiūrint tik į fasadą). Ir faktas, kad tai turėjo tapti Kauno pasididžiavimu ir vienu iš miesto akcentu, kuriuo galėtume didžiuotis ne Lietuvoje, o Europoje. Bet bent gal kada surinksime panašias minias sirgalių, kaip kad Partizan namų rungtynėse, juk studentams EL bilietus po 5 lt. nesunku įsiūlyti...
        Viskas atsiremia į finansus. Įdomesni architektūriniai ar konstrukciniai sprendimai nemažai kainuoja.
        Flickr

        Comment


          Nu kam cia nusisneketi, kokie dar blizguciai slaviski, kam tas hiperbolizavimas. Jei tau arena minimalistine patinka (as galeciau pavadinti net "arena be jokio dizaino") tai taip ir sakyk. Man patiktu nors koks nors idomesnis sprendimas. Ir ne "slaviskas su blizguciais", neprikisinek savo prielaidu kaip kitu teiginiu. Lenku arenos yra kazkur forume, tingiu ieskot, tuo labiau, kad jau anksciau apie tai rasiau. Kaip Klaipedos arena atrodys nezinau, ismeskim ja is konteksto ir tebunie kalbu tik apie siemes, Siauliu, Panevezio ir Kauno arenas.
          Mačiau aš tas lenkų arenas, tai ir klausiu - kuri tamstos nuomone yra vykusios architektūros, o jeigu tamstai bet kuriuo atveju išskirtinės formos arena yra "arena be dizaino" (iš to, kad eksterjero-fasadų sprendinius vadinate dizainu akivaizdu, kad neesate architektas) tai drįstu suabejoti jūsų patyrimu šioje srityje. Taip su anksčiau numatytu "tinklu" būtų atrodžiusi įdomiau, bet nepamačius galutinio vaizdo jau vadinti pastatu be savo išraiškos tereiškia vieną - arba jūs nematėte nei vienos nuotraukos ir nežinote kaip jau ir šiuo metu ši arena atrodo salos/Nemuno erdvėje, arba nežinote ką šnekate. Ir kuom jums blogai atrodo Šiaulių ir Panevėžio arenos? Apie siemensą nekalbam, nes ten tikrai ne kas - tipinis projektas pritaikytas Lietuvos realybei.


          Pirma ne su studentu, o su neseniai baigusiu turejau mintyje. Bet taip esu susipazines. Beje rasiau, kad sugalvotu toki dizaina lengvai jie (kaip sakant jokio dizaino is esmes), nerasiau, kad sugebetu visa arena suprojektuot. Tam reikia didesnes patirties
          .

          Gal jūs dizaino specialybės studentas, kad jums visur dizainas matosi? Pabandysiu jums papasakoti kas yra architektūros esmė - tai ne kaip jūs išsireiškėte "dizainas" o ERDVĖ ir TŪRIS+funkcija ir kontekstas. Fasadus pastatai keičia lengvai ir greitai, o suformavus gerą tūrinį sprendimą jis lieka ilgam.

          As nesakau, kad klaikiai atrodys. As sakau, kad atrodys beveik kaip astuonkampis stiklinis biuru pastatas ir tiek. Na neskaitant, kad matysis turbut is lauko, kad ne biurai, o arena.
          Jums yra tekę matyti tokio tūrio ir formos aštuonkampių biurų pastatų? Iš kur tokios skubotos išvados - palaukim ir pamatysim, aš pats pasisakau už ankstesnį sprendimą su "tinklu", bet manyti, kad tinklas ir yra esminis pastato elementas reiškia vieną - visiškai nesigaudyti architekrūroje, nepajėgti įžiūrėti daugiau negu fasado sprendiniai.

          Comment


            Parašė music Rodyti pranešimą
            Pardon, Kaunas- šventa karvė ir be širdiškai patriotiško patoso apie jį nieko negalima kalbėti ir pirštu baksnoti kas negerai užginta, tegyvuoja partija, ura!
            Nei Kaunas šventa karvė, nei ką, nekalbėti geriau jei argumentai tėra "man norėjosi įdomesnio sprendimo".

            Comment


              Kaip matau vis dar ziurkiu lenktynese dalyvaujat. Ar zinote, kas jose tampa nugaletoju?

              Comment


                Aštriadanti, gal laikas būtų baigti kitus laikyti už durniukus ir vaizduoti neklystantį be galo argumentuotą visažinį. Nes kol kas šiame forume tik tu už visus viską geriau supranti ir išmanai. Nereikalinga čia ta tavo ir music arogancija ir pasipūtimas.
                Atsiprašau kad ne į temą, bet kad šitie du veikėjai jau užkniso su savo teisingom tiesom ir ieškojimu su kuo galėtų pasiginčyti ir įrodyti kažką..

                Comment


                  Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                  Aštriadanti, gal laikas būtų baigti kitus laikyti už durniukus ir vaizduoti neklystantį be galo argumentuotą visažinį. Nes kol kas šiame forume tik tu už visus viską geriau supranti ir išmanai. Nereikalinga čia ta tavo ir music arogancija ir pasipūtimas.
                  Atsiprašau kad ne į temą, bet kad šitie du veikėjai jau užkniso su savo teisingom tiesom ir ieškojimu su kuo galėtų pasiginčyti ir įrodyti kažką..
                  Žinot Gediminai kaip sakoma praleidote gerą progą patylėti, jei jūs įpratęs vaidinti prieš save ir kitus, tai nemanykite, kad kiti irgi taip elgiasi, o nusipezėdamas apie tai, kad atseit tik aš suprantu ir visus durniais laikau jūs dar ir parodote, kad nesekate diskusijos ir tesugebate šūkauti - aš suprantu, kad jums norėtųsi choro "oi viskas blogai", "visi vagys", bet jei tiek tesugebat pasakyti tai tik parodo jūsų protinius sugebėjimus. Jei norite disusijos be argumentų - delfi.lt pati ta vieta jums, ten galėsite sėkmingai "argumentuoti" šūksniais "tu mane užknisai" ir "dink iš čia". Tamsta mane irgi užknisote savo bukumu. Kadangi tai ne jūsų asmeninis forumas tai ne tamstos suknistas reikalas aiškinti kam čia būti, o kam ne.
                  Kad architektūros klausimais esate visiškai neįgalus tai jau akivaizdu - keli kiti žmonės su kuriais man čia teko malonumas diskutuoti tiesiog nesivelia su jumis į diskusijas, kadangi nemato prasmės. Jūsų mintys paprastai būna tik lozungų tipo, gal jūs į rinkimus su savo loungais geriau eikite, o ne diskusijoje dalyvaukite.

                  Comment


                    Parašė Aštrusis_dantis Rodyti pranešimą
                    Žinot Gediminai kaip sakoma praleidote gerą progą patylėti, jei jūs įpratęs vaidinti prieš save ir kitus, tai nemanykite, kad kiti irgi taip elgiasi, o nusipezėdamas apie tai, kad atseit tik aš suprantu ir visus durniais laikau jūs dar ir parodote, kad nesekate diskusijos ir tesugebate šūkauti - aš suprantu, kad jums norėtųsi choro "oi viskas blogai", "visi vagys", bet jei tiek tesugebat pasakyti tai tik parodo jūsų protinius sugebėjimus. Jei norite disusijos be argumentų - delfi.lt pati ta vieta jums, ten galėsite sėkmingai "argumentuoti" šūksniais "tu mane užknisai" ir "dink iš čia". Tamsta mane irgi užknisote savo bukumu. Kadangi tai ne jūsų asmeninis forumas tai ne tamstos suknistas reikalas aiškinti kam čia būti, o kam ne.
                    Kad architektūros klausimais esate visiškai neįgalus tai jau akivaizdu - keli kiti žmonės su kuriais man čia teko malonumas diskutuoti tiesiog nesivelia su jumis į diskusijas, kadangi nemato prasmės. Jūsų mintys paprastai būna tik lozungų tipo, gal jūs į rinkimus su savo loungais geriau eikite, o ne diskusijoje dalyvaukite.
                    Visiskas arogancijos įsikūnijimas esate,o pats savo citatose nenaudojate jokiu argumentu ir tik viena sakinį įsikales ,,nepraleiskite progos patylėti,,nors jau daugelis n kartu jums ir siule tai padaryti.O kas liečia išvaizda,tai nesuprantu kokiu jums argumentu reiketu jei žmogaus skoniui ji yra negraži ir tiek,beje man asmeniskai taip pat,bet gal dar ka pataisys.Tegul pasisako žmones kam graži kam ne ir t.t... tam ir sukurtas forumas,o skonio reikalas kam ji kaip atrodo.

                    Comment


                      Ilgai seku sia diskusija,kuri,matau, jau pasieke savo apogeju..Astrusis_dantis tikrai nera visur ir del visko teisus,bet jo mintims apie arena,as pritariu visom keturiom. Mielieji,nekeikit arenos anksciau laiko,nes dazniausiai veliau tenka tik pasigaileti uz savo tokius nepamatuotus zodzius. Nera taip blogai,kaip keli veikejai cia bando nuolat ,,piesti"..Nematydami galutinio arenos vaizdo jie visa gerkle plysauja kokia ji ,,tragiska".. Karta pasaket ir gal uztenka? Vyrai,kiek galima ta pati per ta pati? Cia yra kiekvieno asmeninis skonio reikalas arenos isvaizda. Man ji didingai ,,ziurisi",kad ir kokia ji bebutu,nes tai ZALGIRIO arena,kurios laukiam jau daugybe metu! Ir geriau jau stiklinis fasadas,negu isvis jokios arenos! Kas nores,tam ji patiks,o didziausiems niurzgliams niekaip neitiktum,nors ir islieta is aukso ji bebutu..Nustokit taskytis savo tiesom ir geriau teikit objektyvia informacija apie arenos statybos darbus.

                      Comment


                        Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
                        nes tai ZALGIRIO arena
                        grubi klaida... tai KAUNO arena, o ne žalgirio...

                        Comment


                          Bičas, parašęs prieš manę ir qwe, pasakė daugiau gero, negu buvo pastaruosiuose porą puslapių.

                          ______

                          "Žalgirio" Arena. Pavadinimas gi toks!

                          Comment


                            Zinoma geriau stiklinis, negu jokios arenos Galim palaukt ir as bei kiti dziaugsimes klyde jei vaizdas diena bus geras. Del naktinio vaizdo - tikiuosi kazkas tikrai ispudingo bus su apsvietimu.

                            Comment


                              Phew pagaliau po gero pusmecio pavyko atspet savo slaptazodi

                              Siandien ejau pazet kaip atrodo arena. Stiklai kaip stiklai, nieko mandro. Siaip gerai matosi, kas viduj, taciau man neramu, kaip arena atrodys nakties metu. Jeigu sakykim vienam aukste bus ijungtas apsvietimas, o kitam ne tai vaizdas bus klaikus. Jei viskas visuomet bus apsviesta tolygiai tai gal ir nieko... Aisku puikiai matysis ten vaiksciojantys zmones ir pan. Dar jeigu viskas bus apsviesta geltona/balta spalva (logiskai mastant taip ir bus), tai vaizdas velgi turetu but klaikus, na jei ne klaikus tai geriausiu atveju nuobodus.

                              Taigi man idomiausia kaip ji atrodys nakti. Diena tai meh, jau ir dabar matosi kas bus. Ziurisi gerai, ypac kai salia tokie architekturos sedevrai kaip nebaigtas statyt viesbutis ir garazas.

                              Comment


                                Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
                                Man ji didingai ,,ziurisi",kad ir kokia ji bebutu,nes tai ZALGIRIO arena,kurios laukiam jau daugybe metu! Ir geriau jau stiklinis fasadas,negu isvis jokios arenos!
                                Tai ir yra Jūsų paggrindinaii argumentai?
                                Suprantama kad visi kauniečiai ir visi kas myli Žalgirį šios arenos taip laukia ir ja taip didžiuojasi...
                                Bet ar ji taps Kauno simboliu garsinančiu jo vardą net Europos mastu? Ne.
                                Ar tai yra architektūros ir šiuolaikinių technologijų viršūnė? Ne.
                                Ar visa tai buvo žadėta? Taip.
                                No one really knows
                                Which way the wind blows

                                Comment


                                  Parašė adebisi Rodyti pranešimą
                                  Tai ir yra Jūsų paggrindinaii argumentai?
                                  Suprantama kad visi kauniečiai ir visi kas myli Žalgirį šios arenos taip laukia ir ja taip didžiuojasi...
                                  Bet ar ji taps Kauno simboliu garsinančiu jo vardą net Europos mastu? Ne.
                                  Ar tai yra architektūros ir šiuolaikinių technologijų viršūnė? Ne.
                                  Ar visa tai buvo žadėta? Taip.

                                  Zmogau,o arena savo vidumi negali garsinti Kauno Europos mastu?? Butinai tik isore garsina?? Jei arenos vidus bus irengtas taip kaip zadeta,tai ji bus viena moderniausiu arenu Europoje! Sportininkai ir ziurovai aikcios is susizavejimo jei bus viskas taip igyvendinta..
                                  O kas tau zadejo architekturos ar siuolaikiniu technologiju virsune? Uzmusk,bet tikrai neprisimenu tokiu pazadu..Buvo zadetas tik tinklas,imituojantis aprudyjusi pliena ar ka ten,bet ar jis yra siuolaikine technologijos virsune???? Jei taip,tai as tada be komentaru..

                                  Comment


                                    Parašė music Rodyti pranešimą
                                    Pinigų trūkumas, kvaili, neišsilavinę, neturtingi pirkėjai ir neoliberalai statytojai, stygius rinkoje, naujos "mados".
                                    Aš taipogi seku šią beprasmę diskusiją. Taigi, jei jau siūlot statyt atgyvenusių epochų daugebučius, tai gal ir arenai klasikinį orderį užmest galima?? Prašyčiau, tada, mieli architektūros raidos žinovai, pateikti kokio nors idealaus šiuolaikinio pastato pavyzdį (tik neminėkit Bofill), kuriame atsispindėtų kažkas "įdomaus", nefabrikinių detalių naudojimas ir t.t.. Tikrai būtų labai ačiū uū tokią info.
                                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                    Comment


                                      Atsibodot su tom blevyzgom apie "stiklainius". Per anksti kalbat, kad baisiai atrodys. Puikus pavyzdys čia pat esantis 1000 lt pastatas - stiklas, bet pastatas atrodo labai gerai. Nors čia gal skonio reikalas.

                                      Comment


                                        Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                        Aš taipogi seku šią beprasmę diskusiją. Taigi, jei jau siūlot statyt atgyvenusių epochų daugiabučius, tai gal ir arenai klasikinį orderį užmest galima?? Prašyčiau, tada, mieli architektūros raidos žinovai, pateikti kokio nors idealaus šiuolaikinio pastato pavyzdį (tik neminėkit Bofill), kuriame atsispindėtų kažkas "įdomaus", nefabrikinių detalių naudojimas ir t.t.. Tikrai būtų labai ačiū uū tokią info.
                                        http://bigmentaldisease.com/wp-conte...nts-Vienna.jpg

                                        http://www.lyseo.edu.ouka.fi/kuvatai...11_G.sized.png

                                        http://www.windoweb.it/guida/scienze...nk_gehry_2.jpg

                                        http://www.sunpctech.com/Images/DSC0..._640_cr_fr.jpg

                                        http://img.slate.com/media/1/123125/...EX_Tjibaou.jpg

                                        http://farm1.static.flickr.com/32/10...129c7a4346.jpg

                                        http://4.bp.blogspot.com/_QVj1Ll-n6l...theque%2B1.JPG

                                        Pagal tave stiklas yra architektūros viršūnė? Nejuokink.
                                        Mestėjau kai ką įdomesnio pradedant daugiabučiais ir baigiant visuomeniniais pastatais.
                                        Ką vadini atgyvenusių epochų? Jautiesi pranašesnis už žmones, gyvenusius prieš 100 ar 200 metų? Esi arčiau Dievo?
                                        O arena toli gražu ne Kalatravos rankų kūrinys, deja. Na žiūrėsim kaip atrodys baigta..
                                        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                        Comment


                                          Pasiskaičius paskutinius puslapius, man susidarė įspūdis, kad kaikuriems žmonėms geriau jokios arenos, negu dabartinė, t.y. kaip ji atrodys. Zymensas irgi ne stebūklas, bet kažkaip niekas ir nesako kad negraži.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X