Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš vkr išgirdęs tokią Steponavičiaus mintį susinervinau kokiom 5 min. Grybas jis ir tiek, bet man įdomu ką jis atstovauja tokiomis kalbomis? Dantis ir Boo teisingai čia rašo.. aš dar dadėčiau, kad reikia žiūrėti 5-10 metų į ateitį, o ne kas bus po metų ar dviejų, juk tai ilgalaikė investicija. Jei jau apie laiką užsiminiau, tai pamąstykit, kokią investiciją padarė Smetona ir kiek renginių KSH atlaikė ir kiek metų atitarnavo ir panašu, kad dar tarnaus. Miestas, kad ir gaudamas iš arenos 0, pasiima kitais būdais, net tingiu aiškinti kokiais... Tokį objektą kaip areną privalo turėti didmiesčiai, o krepšininkai užauga ir lauko aikštelėse
    You've got one life! Live it!

    Comment


      /\ Gintarėlis senas skolas atidirbinėja

      Comment


        Jūs tingit, tai įdedu aš, nors ir nesimato stiklo pavyzdžių. 2010.02.12



        Comment


          Dabar ta stadija, kai nerimastingai svarstai: "sloikas" ar ne "sloikas".

          Comment


            Būtent.

            A taip, dėl to, kad stiklų nesimato: aš juos mačiau nuo peščiūjų tilto pusės, netoli LA, dabar nepamenu, kuri gatvė. Nors gal ir ne. Tiesiog, kažkas tamsiai pilko.
            Paskutinis taisė Magician; 2010.02.14, 15:10.

            Comment


              http://www.fotoskrydis.lt/kauno-arena-statybos-eiga/

              Naujos foto. Ačiū propeleriui

              Comment


                Sveiki. Na ir as siek tiek pafotografavau siandien. Video bus kiek veliau.

                Daugiau foto: http://www.fotoskrydis.lt/kauno-arena-statybos-eiga/
                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                Comment


                  Jezau koks mažas senasis tiltas šioj foto atrodo
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Nejaugi apatinės tribūnos visos teleskopinės bus?

                    Comment


                      Šitoj foto, kaip suprantu, matos betonuoja kažkokias atramas žemesnėm tribūnom.



                      O pagal brėžinį, lyg, pačios apatinės bus teleskopinės, nes jei rengt dailųjį čiuožimą ar ledo ritulį, jos patenka į tą plotą, kur bus ledas. Jei gerai suprantu

                      http://dl.dropbox.com/u/3400926/planas123.jpg
                      Paskutinis taisė Mjso; 2010.02.15, 16:30.

                      Comment


                        Gražu gražu ) Būtų įdomu pamatyt iš vidaus naujesnių nuotraukų, kiek ten atsinaujinę )

                        Comment


                          www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                          Comment


                            super! aciu propeleri

                            Comment


                              Viskas labai gerai, bet tas vanduo tai grėsmingai atrodo.

                              Comment


                                Taip, tikrai. Pavasaris parodys iki kokio lygio vanduo pakils

                                Comment


                                  Yra HES'as, manau jis sureguliuos vandens lygius, bent turėtų . Kiek prisimenu rodosi dalis statymo buvo dėl potvynių Kaune.

                                  Comment


                                    Galejo is tikruju taip arti vandens nestatyt ir pastumt arena toleliau, nes kiek didesnis vandens pokylis gali uzsemt visa arena. Beje idomu koks dregnumo kiekis toj saloj, baisu, kad nepradetu apatines arenos konstrukcijos bringti.

                                    Comment


                                      kodėl man atrodo, kad vėluojama su stogo uždengimu?..

                                      Comment


                                        Parašė White_horse Rodyti pranešimą
                                        Galejo is tikruju taip arti vandens nestatyt ir pastumt arena toleliau, nes kiek didesnis vandens pokylis gali uzsemt visa arena. Beje idomu koks dregnumo kiekis toj saloj, baisu, kad nepradetu apatines arenos konstrukcijos bringti.
                                        nelabai suprantamos baimės, sala toje vietoje buvo visą laiką. nemuno lygis dėl hes'o sulaikomų nešmenų, stipriai kritęs, o jeigu potvynis, tai jau stichinė nelaimė ir tam egzistuoja draudimas...
                                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                        Comment


                                          Kur kas blogiau butu, jeigu kas nors nutiktu Hes'ui, o tada tai jau padek dieve.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X