Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė JPeters Rodyti pranešimą

    Derintis gal nesiderintų, bet labai įdomus projektas.

    Tačiau turiu paklaust - čia išties kažkas vyksta? Nes toks jausmas, kad čia tiesiog baigiamasis darbas. Taip pat dalis jo formų tiesiogiai nukosėta iš Australijos projekto - https://siblingarchitecture.com/proj...assbook-house/ - https://www.archdaily.com/942855/gla...g-architecture
    Rašoma tokiu stiliumi, lyg projektas bus vykdomas.
    Pagavote plagiatorius
    Paskutinis taisė RokasLT; 2024.07.01, 20:02.

    Comment


      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
      Pagavote plagiatorius
      100 proc.

      Comment


        LIDL Taikos pr. 141.
        Attached Files

        Comment


          Rytų ir studentų gatvių kampas. Matyt prasideda.


          I love INNUENDO!

          Comment


            Parašė Vilius Rodyti pranešimą
            Rytų ir studentų gatvių kampas. Matyt prasideda.

            Nemanau, čia tie kur Gričiupio parką tvarko, tai manau kažkas su tuo susiję..

            Comment


              Parašė Biesas Rodyti pranešimą

              Nemanau, čia tie kur Gričiupio parką tvarko, tai manau kažkas su tuo susiję..
              Tai gerai...
              Teko dalyvauti projekto pristatyme, daug pažeidimų.
              Didysis pastatas suprojektuotas ant sklypo ribų, nes taip atseit liepė daryti.

              Insoliacijos taškai paskaičiuoti ne patalpose, o ant fasado.

              ​​​​​Kančaitė per pristatymą pasirodė, kaip mažai bendro su architektūra turintis žmogus.

              P.s. veliau gal ir buvo projekto pataisymų, nežinau.
              I love INNUENDO!

              Comment


                Update: judesys susijęs su parko statyboms. Parką turėtų užbaigti per porą mėn.
                I love INNUENDO!

                Comment


                  Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                  Ar aš kažko nesuprantu ar čia tikrai kažkas negerai..?
                  Man atrodo, kad šitas pastatas per mažai susilaukia dėmesio, nes aš žiūriu į jį ir negaliu patikėt, kad tai yra legaliai pastatytas dalykas. Turiu per daug klausimų apie šitą pastatą ir man galva neišneša, kaip kažkas galėjo jį tokį suprojektuot ir dar įgyvendint. Numetu linką ir duodu galimybę juo pasigrožėti:

                  http://m.aruodas.lt/butai-kaune-vili...6FDistrict%3D6

                  Comment


                    Parašė Emil Rodyti pranešimą

                    Man atrodo, kad šitas pastatas per mažai susilaukia dėmesio, nes aš žiūriu į jį ir negaliu patikėt, kad tai yra legaliai pastatytas dalykas. Turiu per daug klausimų apie šitą pastatą ir man galva neišneša, kaip kažkas galėjo jį tokį suprojektuot ir dar įgyvendint. Numetu linką ir duodu galimybę juo pasigrožėti:

                    http://m.aruodas.lt/butai-kaune-vili...6FDistrict%3D6
                    Čia naujoviška Henriko Daktaro jr. pilis?

                    Comment


                      Parašė Emil Rodyti pranešimą

                      Man atrodo, kad šitas pastatas per mažai susilaukia dėmesio, nes aš žiūriu į jį ir negaliu patikėt, kad tai yra legaliai pastatytas dalykas. Turiu per daug klausimų apie šitą pastatą ir man galva neišneša, kaip kažkas galėjo jį tokį suprojektuot ir dar įgyvendint. Numetu linką ir duodu galimybę juo pasigrožėti:

                      http://m.aruodas.lt/butai-kaune-vili...6FDistrict%3D6
                      pramoninis rajonas, apribojimų ten mažai, plius tai rekonstrukcija. Atrodo baisei, bet manau pažeidimų jie nepadarė.
                      *censored*

                      Comment


                        Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                        pramoninis rajonas, apribojimų ten mažai, plius tai rekonstrukcija. Atrodo baisei, bet manau pažeidimų jie nepadarė.
                        Perdanga ir grindys išsikišę į lauką po langais ir sienomis. Padarė perdangas ir neapsiuvo iš išorės i tiesiog kaip arabai sustatė langus nuo grindų iki lubų..

                        Comment


                          Esu buvęs viduje. Tragedija, gaila žmonių kurie jau nusipirkę čia butus, sumokėję pinigus..
                          Viduje iš viso nesusipratimas ant nesusipratimo. Architektams ir techinei priežiūrai (jei tokia yra) turėtų būti atimti atestatai visam gyvenimui.

                          Comment


                            Žiemą reiktų padaryt termo nuotrauką kaip visa šiluma per perdangas išeina lauk. O kai šildymas bus išjungtas turėtų pelyt pradėt lubos.

                            Comment


                              Gal iš nuotraukų ne viskas matosi? Nesinori tikėt, kad perdangos plokštė galėtų išlįsti į lauką... nesąmonė.

                              Comment


                                Parašė Biesas Rodyti pranešimą

                                Nemanau, čia tie kur Gričiupio parką tvarko, tai manau kažkas su tuo susiję..
                                Dar vienas update:

                                Vakar/šiandien tveria sklypą, panašu kad parko statytojai draugiškai prideda ranką privačioms statyboms
                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  Parašė ernissss Rodyti pranešimą
                                  Gal iš nuotraukų ne viskas matosi? Nesinori tikėt, kad perdangos plokštė galėtų išlįsti į lauką... nesąmonė.
                                  Būnant viduje net nejauku buvo fotografuoti. Bet mintis visa čia tokia - monolito karkasas, ant jo palei išorę atmūrintas klinkeris, tada įdėta vatos ir pamūrintas blokelis. viskas vyksta iš vidaus pusės. Apie vėdinimą vatos ir t.t. net nėra ką šnekėti. Kitoje vietoje tiesiog prie pamūrinto klinkerio dedama vata su gipso karkasu ir užsukamas gipsas.

                                  Keletas senų ir naujesnių nuotraukų.

                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Bet tai ką statytojas galvoja? Tech. priežiūra? Ekspertas?

                                    Comment


                                      Ok, atsiimu savo žodžius apie "nepažeidžia" Bliam tokios chaltūros senai nemačiau, turbūt nuo kartonkiemio išorinių gipsinių sienų laikų
                                      *censored*

                                      Comment


                                        Parašė ernissss Rodyti pranešimą
                                        Bet tai ką statytojas galvoja? Tech. priežiūra? Ekspertas?
                                        Tai panašu, kad čia tiek projektuotojas, tiek pats vystytojas ne tie, kuriem rūpi kažkokios taisyklės, estetika, pirkėjų nuomonė ir pnš.. tai ir tech priežiūrą su ekspertu matyt tokius pasirinko..

                                        Comment


                                          Tenai taip blogai, kad nemoku apsakyti. Negalėjau patikėti, kad taip gali būti statoma. Kas baisiausia - kad nemažai butų jau tipo pardavę, tai kas nusipirks tenai.. amžinos bėdos su šalčiu vandeniu ir t.t. Nes geros vietos ko gero nėra nei vienos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X