Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o tai kautra disponuoja tokiais pinigais, kad galės įgyvendinti tokį projektą?

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      o tai kautra disponuoja tokiais pinigais, kad galės įgyvendinti tokį projektą?
      Na tai juk tokie projektai vykdomi skolinantis, tik reikia pagrįsti, kad šis projektas generuos pakankamus pinigų srautus.
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Na jei 2012 m. sako bus, tai gal 2015 ir sulauksim tvarkos. Beje parduotuvėss stotyje tai tikrai trūksta, atvažiuoji net nežinai kur dėtis ,aplinkui tik sovietiniai vaizdai.
        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

        Comment


          Asmeniškai man, tokie autobusų stočių pavertimai į prekybos centrus visiškai nepatinka. Visai netoli Kauno autobusų stoties yra Maxima, kitoj pusėje kelio Ekspres marketas, o ir Akropolis visai netoli, jau nekalbant apie galybę mažų parduotuvėlių ir turgų. Išvažiavimas iš stoties Bažnyčios gatve nėra toks ir blogas, kaip apibrėžė Kautros atstovai, ne ką prastesnis nei Vilniuje. Faktas tik tas, kad naujos autobusų stoties Kaunui tikrai reikia.
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Kaip minimum, reikia dengtu peronu...
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Prie autobusų stoties tragiškai reik stovėjimo aikšelių. O dėl parduotuvių nieko negalėčiau pasakyt, nes ten vistiek nesilankyčiau. Ir pati išvaizda stoties švelniai tariant aptriušus, taigi atnaujinimas tikrai reikalingas.

              Comment


                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                Asmeniškai man, tokie autobusų stočių pavertimai į prekybos centrus visiškai nepatinka.
                klaipėdos autobusų stoties ir pc "iki" variantas tikrai geras, jeigu taip sutvarkys ir kaune, bus puiku.
                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                Comment


                  As ir visom keturiom uz nauja autobusu stoti, nes dabartine tai geda daro... Gal aplinka apsitvarkytu, nes dabar turim labai grazia gelezinkelio stoti, tai smagu butu ir autobusu stoti nauja tureti.

                  Comment


                    /\ šiaip ne tai, kad smagu, o tiesiog privaloma, jau užtektinai metų bomžyne keleivius priiminėjam

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      /\ šiaip ne tai, kad smagu, o tiesiog privaloma, jau užtektinai metų bomžyne keleivius priiminėjam
                      Aišku, kad nėra ko su jumis skalpeli nesutikti Tik prekybcentris nepasiteisins, nes yra jau Maxima šalia ir tas pats Akropolis prie pat, tik atvykusiems dar galėtų būti didelis žemėlapis nupaišytas, kur jiems vargšams dėtis ir su kuo į kur nulėkti. Kuo daugiau info tuo geriau, o jei dar būtų stotyje ale "info desk", tai iš vis super. Nors aš, kai palyginu Londono autobusų stotį, ai dar ir Birginhamo, tai Kaunui nedaug trūksta iki jų, bet jau gal geriau lygiuotis į savus, kaip, kad Šiaulius. Tik, ten nepamenu, bet laukimo salės nepastebėjau, nes juk ne visiems norisi prekybcentrį maltis su tašėmis.
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Na aš žodį galiu tarti, kaip ne vietinis:

                        Atvažiuoju apie šimtą kilometrų į Kauną ir žinoma, noriu pavalgyti. Išlipi iš autobuso, kažkokia pilka masė, kuri nesikeičia nuo tada kai aš čia dar buvau mažas. Tik iš kažkelinto karto atavažiavęs supratau, jog šalimais yra maxima, be to tikrai dėl kelių patiekalų nesiruoščiau eiti į Akropolį, kuri iki jo visvien yra šioks toks atstumas. Taip stotyje apstu kaimo baro (abejotinų) parduotuvėlių, kur kartais atrodo, kad nusipirksi kažką supuvusio. Aš pilnai nusilenkčiau tiems, kas stotyje atidarytų bent jau žmonišką parduotuvėlę, nereikia 5000 kvadratų, bet nors kažkas turi būti.
                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                        Comment


                          Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                          Na aš žodį galiu tarti, kaip ne vietinis:

                          Atvažiuoju apie šimtą kilometrų į Kauną ir žinoma, noriu pavalgyti. Išlipi iš autobuso, kažkokia pilka masė, kuri nesikeičia nuo tada kai aš čia dar buvau mažas. Tik iš kažkelinto karto atavažiavęs supratau, jog šalimais yra maxima, be to tikrai dėl kelių patiekalų nesiruoščiau eiti į Akropolį, kuri iki jo visvien yra šioks toks atstumas. Taip stotyje apstu kaimo baro (abejotinų) parduotuvėlių, kur kartais atrodo, kad nusipirksi kažką supuvusio. Aš pilnai nusilenkčiau tiems, kas stotyje atidarytų bent jau žmonišką parduotuvėlę, nereikia 5000 kvadratų, bet nors kažkas turi būti.
                          Stipriai perdėta. Pačioje stotyje yra tvarkinga, nors ir nedidelė parduotuvė, kurioje galima ir apsipirkti ir valgyti nusipirkti. Sekančios durys - kavinė - gal ir ne restorano tipo, bet dar jokiam kaimo bare neteko tokios matyt.

                          Comment


                            Parašė Justin Rodyti pranešimą
                            Stipriai perdėta. Pačioje stotyje yra tvarkinga, nors ir nedidelė parduotuvė, kurioje galima ir apsipirkti ir valgyti nusipirkti. Sekančios durys - kavinė - gal ir ne restorano tipo, bet dar jokiam kaimo bare neteko tokios matyt.
                            Nezinau, bet dabartinėje stotyje man bjauru.
                            DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                            Comment


                              šiandien petrausko ir aukštaičių kampe (link futbolo maniežo) tveriama tvora:



                              gal įtariat kodėl?
                              pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                              Comment


                                Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                šiandien petrausko ir aukštaičių kampe (link futbolo maniežo) tveriama tvora:

                                Atvaizdas


                                gal įtariat kodėl?
                                Kartais neplanavo įrengt dar vienos aikštės?

                                Comment


                                  Aikštė jau įrengta tik tolėliau nuo čia,o tvora galbūt dėl paprasčiausio saugumo?Nes ten ir ankščiau buvo tvora tik tinkle skylė ir visi landžiodavo pro ten.

                                  Comment


                                    šitam kampe niekad nebuvo tvoros ir netgi buvo pradėtas formuoti skverelis su skulptūra "šokis".
                                    o parodų metu statydavo automobilius. dabar toks vaizdas, kad iš miesto (mūsų visų) atrėžtas dar gabalas žemės neaišku kam
                                    pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                    Comment


                                      Kauno centre iškils paminklas Lietuvos laisvės kovotojų Motinai
                                      Kauno centre iškils paminklas Lietuvos laisvės kovotojų Motinai. Didžiąją dalį šiam paminklui reikalingų lėšų paaukojo Lietuvos gyventojai.
                                      Trečiadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegija pritarė siūlymui skirti 20 tūkst. litų iš Administracijos direktoriaus rezervo fondo paminklo Lietuvos laisvės kovotojų Motinai projektavimui bei papildomiems aplinkos tvarkymo darbams Kauno senosiose kapinėse (Ramybės parke), miesto centre, netoli tarpmiestinės autobusų stoties.

                                      http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=33569577

                                      Comment


                                        Paminklas tai paminklas, bet kaip jis atrodys.
                                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                        Comment


                                          vieta nėra atvira ir visiems matoma, todėl galės paeksperimentuoti, mažu kas ir gausis gražaus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X