Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    tai aš matau, kad valytas, bet mieste situacija turėtų būti geresnė, ar čia jie bijo visai užkasti pakelėse išmetytas mašinas?..
    Turėtų būti geresnė. Bet ar su esamais pajėgumais, pastangomis ir finansavimu situacija nėra pakankamai gera? Reikia vertinti ne vienpusiškai, bet analizuoti visą situaciją. Žinoma, galim kalbėti kaip išpuikę vakariečiai: "Moku mokesčius ir valstybė už mane turi viską padaryti, ko aš pageidauju". Deja taip nėra. Aišku, tie patys vakariečiai (labiausia amerikiečiai) linkę kai ką daryti ir patys. O sniegą kasti jie mėgsta, keista, kad lietuviai nelabai Atpratę matyt, reikėtų daugiau tokių "stichinių nelaimių" - gal suvienytų tautą, priverstų žmones ne skųstis, bet savo noru pasidarbuoti ir tuo pačiu kolegiškai tarpusavy pabendrauti
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      aš kalbu žinodamas vieną dalyką - pernai kai pasnigo irgi neblogai, kitą dieną gatvęs visos pagrindinės buvo vos pravažiuojamos, tada ten meras švaistėsi parwiškimais, kad lėks galvos sniegvalių už tokią betvarkę. tai vat įdomu ar šiemet nėra patinginiaujama...

      Comment


        Vienos nuomonės neturiu... Bet reikėtų neatmesti ir šitų galimybių: darbininkai užgėrę po Naujųjų šventimo nenoriai dirba; kelių valymo įmonė taupo, nes jos niekas nespaudžia (galbūt valdžioje kažkas iš pažįstamų sėdi...). Verčiama stichinei nelaimei ir viskas teisinama, nors dirbama mažiau nei kalbama. Tikėtina ir tokia versija.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          http://kauno.diena.lt/dienrastis/mie...paign=rss_feed

          Comment


            "Kęstučio g." stotelėje troleibusai ir galbūt autobusai, per vakar ir užvakar taip prasuko ratus, kad asfalte atsirado apie 10 cm gylio provėža. Gal kažkokia provėža ten buvo ir seniau, bet tikrai ne tokia.

            Comment


              na o daktarėlis nusipirko šiaip ne taip kastuvą sniegui ir užkandęs eis vaidinti labai pilietiško

              Comment


                Nu va, pagaliau šitas forumas duos realios naudos

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  na o daktarėlis nusipirko šiaip ne taip kastuvą sniegui ir užkandęs eis vaidinti labai pilietiško
                  Jei būsi laisvas, popiet atlėk ir į mano kiemą
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    bet tai rupūžės senukai neturi sniegui kastuvų, tai VISĄ urmą perėjęs pačioj pabaigoj radau parduotuvę, kur radau šiokį tokį kastuvėlį

                    Comment


                      Akropolio "Maximoj" pilna prikrauta kastuvų po 9,99 Lt
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        įdomu, kiek jie laikys už tokią kainą

                        Comment


                          Sezoną tai tikrai. Iš pirmo žvilgsnio neatrodo greit lūžtantys. Dabar sniegas purus, drėgmės mažai, tai ir lengvas - vienu įkasimu galima pilną kastuvą sniego kelti, nesibaiminant, kas kastuvas lūš nuo svorio.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            nu aš pasitikiu labiau kokybe, todėl ir kainą nebijodamas ėmiau didesnę

                            Comment


                              na va - grįžau nukasiau į(iš)važiavimą į studentų gatvę iš savosios gatvelės, ir kieme atkasiau kokias 6-7 aikšteles stovėjimo, praplatinau keliuką, žodžiu koks aš geras rankytės tik biški dreba

                              Comment


                                Ketvirtadienį iš naujo galėsi kast bet jau advanced user būsi Kietas vyras tas daktaras - tai vėliavom ,tai kastuvais apsiginklavęs

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  įdomu, kiek jie laikys už tokią kainą
                                  Teko šeštadienį išbandyti tokį, tai nemeluosiu, tikrai ''limpa'' prie rankos, lengvas, patogus pasemti sniega, nevarginantis nugaros, tačiau baisiai bijantis kliūčių. Vos tik užkliuvo besemiant ir ''kaušas'' sulūžo Bet kaina viliojanti vistiek Patarimas - elgtis švelniai

                                  Comment


                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    disident:
                                    tai pasakyk, kas konkrečiai geriau galėjo būti padaryta?
                                    Kaip ir daugelis, gerai nežinau šiuo metu esančios situacijos, tačiau Kauno valdžia niekada nepasižymėjo kruopštumu.
                                    Kas galėjo būti geriau padaryta.. Mano manymu, buvo galima susitarti su įmonėmis, turinčiomis kad ir paprasčiausią Belarusą su buldozerio lėkšte, pasiskolinti technikos iš kitų miestų, o kas realiausiai buvo galima padaryti, tai išvaryti valytuvus bent jau 5 ryto, ar dar anksčiau, kad būtų spėta nuvalyti visos gatvės dienai. Na aišku, jeigu tai, ką išvardinau yra neįmanoma, tai ką padarysi, toks miestas, tokia visuomenė.

                                    Comment


                                      Parašė disident Rodyti pranešimą
                                      Kaip ir daugelis, gerai nežinau šiuo metu esančios situacijos, tačiau Kauno valdžia niekada nepasižymėjo kruopštumu.
                                      Kas galėjo būti geriau padaryta.. Mano manymu, buvo galima susitarti su įmonėmis, turinčiomis kad ir paprasčiausią Belarusą su buldozerio lėkšte, pasiskolinti technikos iš kitų miestų, o kas realiausiai buvo galima padaryti, tai išvaryti valytuvus bent jau 5 ryto, ar dar anksčiau, kad būtų spėta nuvalyti visos gatvės dienai. Na aišku, jeigu tai, ką išvardinau yra neįmanoma, tai ką padarysi, toks miestas, tokia visuomenė.
                                      kažkodėl visada sutinku su šiuo posakiu, kokia valdžia tokia ir visuomenė.
                                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                      Comment


                                        Parašė Kranininkas Rodyti pranešimą
                                        Teko šeštadienį išbandyti tokį, tai nemeluosiu, tikrai ''limpa'' prie rankos, lengvas, patogus pasemti sniega, nevarginantis nugaros, tačiau baisiai bijantis kliūčių. Vos tik užkliuvo besemiant ir ''kaušas'' sulūžo Bet kaina viliojanti vistiek Patarimas - elgtis švelniai
                                        o ką aš sakiau
                                        ir vat - mano padarytos vietos jau užimtos, ir kaip visada - padariau 4, tai vienas kaušas mašina vos ne įstrižai per dvi vietas pasistatęs, bet aš vis tiek tilpau patarimas - nusikaskit ne tik sau, bet ir tinginiams, tada ir sau liks

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          o ką aš sakiau
                                          ir vat - mano padarytos vietos jau užimtos, ir kaip visada - padariau 4, tai vienas kaušas mašina vos ne įstrižai per dvi vietas pasistatęs, bet aš vis tiek tilpau patarimas - nusikaskit ne tik sau, bet ir tinginiams, tada ir sau liks
                                          Nu šaunuolis tu aš tai va dvejojau ar verta pirkti tą sniego kastuvą, nes už savaitės gal sniegas dings, gal ne.... Bet va pas mus kiemas išskirtinis. Vėliau įmesiu foto kodėl. Tiek niekaip nesuprantu kelių valymo įmonės. Juk jau bumas baigėsi, o keliai tai ką aš žinau. Pavalėm, o dbr atostogaujam. KM iš keturių juostų belikę dvi... Prie 3 ligoninės betvarkė. O sneigas ten mažai kasamas. Aš jau ten driftą laužiu pastoviai, tai kaip greitajai išvažiuoti iš to rajono? Juk ligoninė, o ne šiaip kažkieno ale daugiabutis...
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X