Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nepalaimintas pirmasis „dangoraižis“ Kaune

    ELTA
    2008 rugsėjo mėn. 24 d. 15:03

    Trečiadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegijos posėdyje nepritarta detaliajam sklypo planui, kuriame investuotojas norėtų statyti iki 30 aukštų komercinį pastatą. Tiesa, kolegijai pateiktas "švelnesnis" projekto, siūlomo įgyvendinti Šančiuose, A. Juozapavičiaus prospekte, tarp gatvės ir Nemuno, variantas - ne 115 metrų aukščio statinio, bet kur kas žemesnio - apie 60 metrų.

    Tačiau ir tai pasirodė nepriimtina Kauno miesto tarybos kolegijai, šį kartą nerizikavusiai imtis atsakomybės už savo sprendimą.

    Reklama

    Šio sklypo savininkė - individuali įmonė "Lavamis" nuosavybės teise Šančiuose valdo 7781 kv. m žemės plotą. Kad būsimas statinys "negadins vaizdo", nekonfliktuos su aplinkos panorama, jau patikrino akademikas Algimantas Miškinis, atlikęs vizualinius tyrimus.

    Be to, savivaldybės Urbanistikos skyriaus vedėjo Nerijaus Valatkevičiaus teigimu, projektiniai architekto Ginto Natkevičiaus parengti siūlymai dėl daugiaaukščio statybos minėtoje vietoje atitinka Kauno aukštybinių pastatų specialaus plano nuostatas. Yra ir daugiau investuotojų, jau pradėjusių rengti Šančiuose kitų aukštų statinių projektus. Todėl būsimasis dangoraižis netoli geležinkelio tilto neliks vienišas. Infrastruktūros sutvarkymo kaštus - gali prireikti statyti viaduką - turėtų prisiimti investuotojai.

    Kolegija numačiusi pritarti jai pateikto detaliojo plano sprendiniams, jeigu jiems pritars kai kurie iš miesto tarybos komitetų. Tad pirmajam Kauno "dangoraižiui" dar teks palaukti savo starto.
    Va tai tau

    Comment


      Bet bliamba (atsiprašau) bet Kauno valdžia ir pavaro, atsiranda žmonės kurie nori iš tiesų investuoti ir sukurti Kaune tikrai rimtus verslo centrus - iškart suranda būdų kaip strigdyti projektą. Suprantu, pastebėjimai, pasiūlymai, bet čia išties kenkimas. Kada Kaunas nusivilks ta sovietinę sermėgą ir pradės mastyti pagal esamą situaciją Nesakau kad tų vadinamų "dangoraižių" būtina prikepti ant kiekvieno kampo, bet tam tikrose zonose jie ne tik pagyvintų rajoną bet ir ekonomiškai atsilieptų viso miesto gerovei. O Šančiai manau puiki vieta tokiems pastatams.

      Comment


        kaunodiena.lt: Nauji biurai Kauno centre laukia nuomininkų

        V.Putvinskio gatvėje metų pabaigoje duris atvers naujas biurų pastatas. 4 aukštų, apie 1 tūkst. 700 kvadratinių metrų ploto modernus stiklinio fasado statinys, įsikomponavęs į kalno šlaitą, pradėtas statyti prieš porą metų.

        Comment


          O ka ten daro 55 turgui?

          Comment


            Parašė makmeilius Rodyti pranešimą
            O ka ten daro 55 turgui?
            Kur cia toks yra?

            Comment


              makmeilius turbūt omenyje kalba apie 25-mečio turgų, Kovo 11 gatvėje, netoli "Savo", ir mano namų . Grįždamas iš mokyklos mačiau. Aria vyriokai, net dulkės rūksta. Pagal mano nuomonę - šiuo metu yra keičiama danga. Bet ką aš žinau.

              Comment


                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                makmeilius turbūt omenyje kalba apie 25-mečio turgų, Kovo 11 gatvėje, netoli "Savo", ir mano namų . Grįždamas iš mokyklos mačiau. Aria vyriokai, net dulkės rūksta. Pagal mano nuomonę - šiuo metu yra keičiama danga. Bet ką aš žinau.
                Gatvele daro. Bordiurai isimti ir posukiu sujungta su kovo 11 gatve . Pagal mano supratima

                Comment


                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                  makmeilius turbūt omenyje kalba apie 25-mečio turgų, Kovo 11 gatvėje, netoli "Savo", ir mano namų . Grįždamas iš mokyklos mačiau. Aria vyriokai, net dulkės rūksta. Pagal mano nuomonę - šiuo metu yra keičiama danga. Bet ką aš žinau.

                  Tikriausiai tolimi kaimynai būsim. Ten šalia renovuotas namas, teritorija aptverta ir galbūt jų lėšomis (o gal ir ne) keičiama danga, o ir budelės ten buvusios nuiimtos. Kurioje mokykloje mokaisi?

                  Comment


                    Na aš ir netoliese gyvenu po treniruočių važiuodamas mačiau kai griovė visus ten stovėjusius kioskus ir danga nuiminėjo,manau sujungimą darys.

                    Comment


                      kiekviena diena vaikštau, konkrečiai gatvė bus bordiurai ir t.t. Gal pagaliau ten tvarka bus. Vaikystėje ten bėgdavom "Donald" gumos pirkt

                      Comment


                        Nežinau praleidau ką nors ar ne, tačiau šiandien pirmą kartą pamačiau didelius kranus Vytauto pr. už pastatų priešais Buitį (23).
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          /\ kausta renčiavot daugiabutį pradeda matomai

                          Comment


                            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                            /\ kausta renčiavot daugiabutį pradeda matomai
                            Yra gal kur skaičiai, nuotraukos?
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              galbūt daugiabučių temoj, teks ieškot pačiam

                              Comment


                                Cezari - Atžalyne . Tiesa pasakius, ten danga jau senai keisti reikėjo. Dar benames kates išvaikytų, tai išvis kažkas TOKIO būtų :'D.

                                O pala, priešais buitį ten daugiabutis buvo?. Geras, kiek naujo sužinai :}.

                                Comment


                                  www.kaunodiena.lt - Senamiesčio gatvės pasipuoš trinkelėmis

                                  Penkios Kauno senamiesčio gatvelės bus išklotos trinkelėmis, panašiomis į akmens grindinį. Druskininkų, Smalininkų, Puodžių, Kurpių ir Palangos gatvių remontui iš viso skirta apie 4 mln. litų: dalį lėšų skyrė Kauno miesto savivaldybė, kitą dalį - Lietuvos automobilių kelių direkcija.

                                  Comment


                                    www.kaunodiena.lt - „Lituanica“ grąžinta tobulinti

                                    Merdintys batų fabriko "Lituanica" pastatai vakar mintimis jau buvo griaunami, tačiau nauji statiniai architektų mintyse dar turės užgimti .

                                    Comment


                                      Parašė normalus Rodyti pranešimą
                                      www.kaunodiena.lt - Senamiesčio gatvės pasipuoš trinkelėmis

                                      Penkios Kauno senamiesčio gatvelės bus išklotos trinkelėmis, panašiomis į akmens grindinį. Druskininkų, Smalininkų, Puodžių, Kurpių ir Palangos gatvių remontui iš viso skirta apie 4 mln. litų: dalį lėšų skyrė Kauno miesto savivaldybė, kitą dalį - Lietuvos automobilių kelių direkcija.
                                      oba geras! galvojau asfaltuos - ir tai jau būtų gerai, o čia išvis pasaka net ir šviestuvus gerus sudės, negaliu atsidžiaugti!

                                      Comment


                                        Šaunu.Tik galėtų biški kitose gatvėse (pvz. pačioje Vilniaus g.) sudėti naują grindinį negu Druskininkų, Smalininkų ir Puodžių.Tas kvartalas kažkuom primena Šnipiškes...
                                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                        Comment


                                          /\ tai vat būtent, kad dėl to ir džiaugiuosi - tos šnipiškės pamažu virs turistine vieta

                                          Comment

                                          Working...
                                          X