Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O gal jau aišku kur kokie laivai plukdys, ar kolkas tebus tas variantas į Nidą kur su gerokai kandžiojančiomis kainomis?
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Kaunui – ES milijonai

      Beveik penktadalis visų Ūkio ministerijos patvirtintų projektų, kurie per artimiausius kelerius metus bus finansuojami Europos sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšomis, bus įgyvendinami Kauno apskrityje.

      Didžiausią paramos dalį iš visų Kauno regione planuojamų įgyvendinti projektų gaus Kauno medicinos universiteto klinikos (KMUK), planuojančios rekonstruoti centrinį ir endokrinologijos korpusus. Numatoma apšiltinti Endokrinologijos klinikos pastato stogą, lauko sienas bei cokolį. Be to, planuojama pakeisti abiejų korpusų langus. Skaičiuojama, jog atlikus šiuos darbus per metus pavyks sutaupyti beveik 360 tūkst. litų, skiriamų šilumos energijai.

      Šio projekto, kurį planuojama pradėti kitų metų pradžioje, vertė viršija 7,9 mln. litų. Didžiąją šios sumos dalį, t. y. 6,8 mln. litų, tikimasi gauti iš ES fondų, o likusios lėšos bus numatytos valstybės biudžete. Visi KMUK suplanuoti darbai turėtų trukti 3 metus.

      ES struktūrinių fondų paramą taip pat planuojama skirti Kulautuvos vaikų tuberkuliozės ligoninės pastatų šilumos ūkio renovacijai, Lietuvos kūno kultūros akademijos centrinių rūmų atnaujinimui, Lietuvos veterinarijos akademijos šilumos ūkiui modernizavimui, Onkologijos ligoninės pastatų renovacijai bei kitiems viešosios paskirties objektams.

      Nuoroda čia

      Lauksim foto reportažų iš daktaro

      Comment


        /\ sulauksit

        Comment


          Darbai truks 3 metus...

          Comment


            Buvusį A.Sabonio sporto centrą apjuos modernus kvartalas

            http://www.lrytas.lt/?data=20080827&...7080827&view=2
            gera gyventi gerai

            Comment


              At last, Savanoriuose norima daryti "stiklaini", kuris yra išties gražus, ir "fainas". Šaunus projektukas. Netoli prisikėlimo bažnyčios, Savanorių-Vaisių kampe. 7 aukštai (25 metrai) 1884 kvadratinių metrų požeminis (!) garažas, talpinantis 136 automibiliukus. Sklypas priklauso UAD "Mikrovisatos valda", visai galimas daiktas, kad jų naujasis biuras. Šekit vizualizacijas:








              Kaip sakot, kurti man naują temą? Pirma būtų .

              Comment


                /\ daugiau informacijos.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                  At last, Savanoriuose norima daryti "stiklaini", kuris yra išties gražus, ir "fainas". Šaunus projektukas. Netoli prisikėlimo bažnyčios, Savanorių-Vaisių kampe. 7 aukštai (25 metrai) 1884 kvadratinių metrų požeminis (!) garažas, talpinantis 136 automibiliukus. Sklypas priklauso UAD "Mikrovisatos valda", visai galimas daiktas, kad jų naujasis biuras. Šekit vizualizacijas:

                  Kaip sakot, kurti man naują temą? Pirma būtų .
                  Kas per nesąmonė...jau gana senokai kalbama apie Žaliakalnio išsaugojimą ir apskritai aukštuminės statybos ribojimą ir draudimą šiame rajone, o čia vėl kažkoks septynaukštis išsišokėlis, beje, kaip visada, visiškai nederantis prie aplinkos. Man įdomu ką galvoja architektai...ir kokia jų apskritai Kauno vizija?!

                  Comment


                    Koks ten zaliakalnis. Savanoriai. Kur lusnos stovi. Geriau toks nei nutriuses namas
                    Paskutinis taisė Mjso; 2008.08.27, 20:28.

                    Comment


                      Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                      Kas per nesąmonė...jau gana senokai kalbama apie Žaliakalnio išsaugojimą ir apskritai aukštuminės statybos ribojimą ir draudimą šiame rajone, o čia vėl kažkoks septynaukštis išsišokėlis, beje, kaip visada, visiškai nederantis prie aplinkos. Man įdomu ką galvoja architektai...ir kokia jų apskritai Kauno vizija?!
                      Man Prisikėlimo bažnyčia nedera prie aplinkos. Čia hiperbolizuotai. O rimčiau, tai gal tokius objektus, kaip Prisikėlimo bažnyčia, derėtų statyt tam tikram pastatų-monumentų rezervate, kur jie netrukdytų miestui normaliai vystytis. Visa potenciali miesto centro teritorija, kur verslas pageidautų aukštuminių pastatų, patenka į Prisikėlimo bažnyčios įtakos zoną, paliekant nepaliestą tą teritoriją, kuri verslo taip nemasina.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        ir vel tas "kaimietiskas", atsiprasant mastymas. gyventi lusnu kaime norisi? provincija kelia labai dideli pasigerejima? tai siulyciau ieskoti tam labiau tinkamos vietos. dabar viskas negerai. jau net 7 aukstu namas neitinka.
                        kalbant apie vizuala pastaraji, tai arodo isties graziai padarytas. ir kaip supratau eina kalba apie ta pati sklypa, kuriame vis neleidziama nieko daryti. isskyrus kokia kebabine, zinoma, ar seip gezu susirinkimo vieta palikti....
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                          ir vel tas "kaimietiskas", atsiprasant mastymas. gyventi lusnu kaime norisi? provincija kelia labai dideli pasigerejima? tai siulyciau ieskoti tam labiau tinkamos vietos. dabar viskas negerai. jau net 7 aukstu namas neitinka.
                          kalbant apie vizuala pastaraji, tai arodo isties graziai padarytas. ir kaip supratau eina kalba apie ta pati sklypa, kuriame vis neleidziama nieko daryti. isskyrus kokia kebabine, zinoma, ar seip gezu susirinkimo vieta palikti....
                          Gerb. kolegos, drįsčiau ginčytis dėl kaimietiško mąstymo. Kaimietiškas mąstymas gyventi "tarp lūšnų", kurias aš drąsiai pavadinčiau daug geriau negu tu išsireiškei? Ar kaimietiškas mastymas griauti savo istoriją, savo paveldą, kuris turi kur kas didesnę išliekamąją vertę ir apsistatyti pigiais, beveidžiais pastatais ir vaidinti miestą, visiškai nesuprantant pagrindinių jo principų?
                          Nors mūriniai individualūs pastatai nesudaro nei pusės Žaliakalnio pastatų, drąsiai galiu pareikšti, kad daugiau nei 90% jų iki šiol neturi sau lygių architektūrine prasme. Ant pirštų galima vardinti pavyzdžius, statytus po 90 metų, galinčius savo išraiška ir architektūra jiems prilygti.

                          Atsakant į Aš komentarą, galiu vėl kartotis, nes mintis iš esmės nesiskiria nuo FlagMan. Atskirai norėčiau pakomentuoti tik šį sakinį: "Visa potenciali miesto centro teritorija, kur verslas pageidautų aukštuminių pastatų, patenka į Prisikėlimo bažnyčios įtakos zoną, paliekant nepaliestą tą teritoriją, kuri verslo taip nemasina."

                          Nori aukštuminių pastatų centre? Parodyk man nors vieną išsivysčiusį ir blaiviai mąstantį Vakarų Europos miestą kuris savo centre (sugretinus šią sąvoką su mūsų mastais), savo centrą būtų apsistatęs dangoraižiais, arba tuo ką jie gali vadinti aukštuminiais pastatais. Nori geros teritorijos? Prašau. Visi "Savanoriai" nuo Savanorių-Taikos sankryžos tavo. Susisiekimas geras, gatvės plačios, laisvų pievų daug. Kam daryti intervenciją į miesto dalį, kuri dvelkia ramybe ir harmonija, o gatvės vos poros metrų pločio, mažai kamščių mieste? trūksta mašinų ant šaligatvių ir kiemuose?
                          Geros architektūros dangoraižiai pilkų, blokinių daugiabučių masę ne tik pagyvintų, bet ir suteiktų šiai miesto daliai visai kitokį, gyvesnį veidą, kurio visiškai nereikia Žaliakalniui, kuris savo veidą turi, ir kur kas geresnį, tik jam reikia PROFESIONALAUS kosmetologo pagalbos!
                          Paskutinis taisė PhantomLord; 2008.08.27, 21:07.

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Man Prisikėlimo bažnyčia nedera prie aplinkos. Čia hiperbolizuotai. O rimčiau, tai gal tokius objektus, kaip Prisikėlimo bažnyčia, derėtų statyt tam tikram pastatų-monumentų rezervate, kur jie netrukdytų miestui normaliai vystytis. Visa potenciali miesto centro teritorija, kur verslas pageidautų aukštuminių pastatų, patenka į Prisikėlimo bažnyčios įtakos zoną, paliekant nepaliestą tą teritoriją, kuri verslo taip nemasina.
                            Kaip tu tai siūlai tai padaryti?Ji juk čia stovi nuo tarpukario. Įdomu pasidarė O vienam verslui netrukdo pavyzdžiui kurtis priemiestyje: Savanorių galas su stiklais, tai kitas verslas irgi gali susirasti panašią vietą.

                            Pastato aukštis įkompuonotas kaip tik toje teritorijoje ir aukštis yra geras (aukštesnis tikrai neturėtų būti). Tą įrodo ši vizualizacija:


                            Pastatas nedominuoja panoramoje..
                            O flagman siūlau pasidomėti šių žaliakalnio "lūšnų" istorija. Dauguma jų architektūrine prasme vertingesnės - nei naujas MV pastatas. Gal tau kaip su mašina pravažiuojant pora kartų per dieną per šią vietą būtų maloniau matyti spindintį stiklą vietoj lentos, bet man restauruotos "lūšnos" suteikia žmogišką mastelį toje vietoje. Be to, ši vieta (Žaliakalnis) netinkama jokiems aukštuminiams pastatams, nes nuo Centro, Aleksoto ar Milikonių visas miestas atrodytų kaip su "praretėjusiais dantimis" (jokio estetinio vaizdo, kaip Varšuvoje būtų). Yra Freda, Vilijampolė prie Neries pakrantės, Šančiai, Aleksotas pie Nemuno - puikios vietos vystyti aukštuminius ir miesto centras ir leistinos tam daryti.

                            Ir šiaip pamąstymas, kiek būtų Kaune tų aukštybinių pastatų? 2,3, 5? Ar verta dėl jų panoramą ardyti ir šimtmečio architektūros sintezę performuoti?

                            O kaip minėjau su šiuo pastatu viskas tvarkoje, jis neviršyja bažnyčios pjedestalo, kuris beje "užstos" tą pastatą, kas yra gerai. Savanorių pusė nesimato iš centro (na išskyrus Džempub'ą).
                            Paskutinis taisė tivoli; 2008.08.27, 21:07.
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                              Ar kaimietiškas mastymas griauti savo istoriją, savo paveldą, kuris turi kur kas didesnę išliekamąją vertę ir apsistatyti pigiais, beveidžiais pastatais ir vaidinti miestą, visiškai nesuprantant pagrindinių jo principų?
                              Tikrai neturėtume pradėti drabstytis kaimo epitetais, nors šiuo atveju tikrai gerai tiktų ironija bažnytkaimis, tačiau reikia pagalvoti ir apie tai, kad istoriją ne tik galima su pasididžiavimu prisiminti, bet ir sėkmingai kurti.

                              Aš visada buvau už perspektyvos prioritetą prieš nostalgiškus simbolius.

                              Yra nenormalu, kai vienas objektas neproporcingai stabdo ir įtakoja, tai akivaizdu, plėtrą miesto lygiu.

                              Tokia simbolinė-monumentinė išraiška, kalbu apie Prisikėlimo bažnyčią, man primena Pchenjano ar Maskvos gigantomaniją.

                              Atsakant į Aš komentarą, galiu vėl kartotis, nes mintis iš esmės nesiskiria nuo FlagMan. Atskirai norėčiau pakomentuoti tik šį sakinį: "Visa potenciali miesto centro teritorija, kur verslas pageidautų aukštuminių pastatų, patenka į Prisikėlimo bažnyčios įtakos zoną, paliekant nepaliestą tą teritoriją, kuri verslo taip nemasina."

                              Nori aukštuminių pastatų centre? Parodyk man nors vieną išsivysčiusį ir blaiviai mąstantį Vakarų Europos miestą kuris savo centre (sugretinus šią sąvoką su mūsų mastais), savo centrą būtų apsistatęs dangoraižiais, arba tuo ką jie gali vadinti aukštuminiais pastatais.
                              Centras nereiškia Senamiesčio. Kaip žinia, aukštuminiams pastatams apribojimai taikomi net žemupyje už Geležinkelio tilto, o tai yra absurdas.

                              Nori geros teritorijos? Prašau. Visi "Savanoriai" nuo Savanorių-Taikos sankryžos tavo. Susisiekimas geras, gatvės plačios, laisvų pievų daug. Geros architektūros dangoraižiai pilkų, blokinių daugiabučių masę ne tik pagyvintų, bet ir suteiktų šiai miesto daliai visai kitokį, gyvesnį veidą, kurio visiškai nereikia Žaliakalniui, kuris savo veidą turi, ir kur kas geresnį, tik jam reikia PROFESIONALAUS kosmetologo pagalbos!
                              Tačiau tai neįgalina Kauno turėti modernų pakrantės rajoną (waterfront). Konkrečiai šis projektas taip pat nepretenduoja jo kurti, jei būtų galimybė išsaugoti projektą, tačiau perkelti tavo minėton Savanorių prospekto dalin, neprieštaraučiau nė kiek. Tačiau politiką Prisikėlimo bažnyčios atžvilgiu aš kritikuoju iš esmės, ne vien konkrečiai šio projekto atžvilgiu.

                              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                              Kaip tu tai siūlai tai padaryti?Ji juk čia stovi nuo tarpukario. Įdomu pasidarė
                              Hiperbolė sekė po hiperbolės (nors ir parašiau kitaip). Bet galbūt šią mintį reikėtų priimti ateičiai.

                              O vienam verslui netrukdo pavyzdžiui kurtis priemiestyje: Savanorių galas su stiklais, tai kitas verslas irgi gali susirasti panašią vietą.
                              Tame Savanorių gale yra bent jau planuota ne tokių menkų projektų, tačiau ar miestas modernėti gali tik savotiškoje nuošalėje? Į Senamiestį nepretenduoju, į Naujamiestį, kuris pas mus man atrodo tiesiog labiau apleistas, nė išsaugotas kaip vertybinis, taip pat. Bet kai apsaugos zonos išsikeroja per visą miesto branduolį, tai atrodo kiek absurdiška.

                              Ir šiaip pamąstymas, kiek būtų Kaune tų aukštybinių pastatų? 2,3, 5? Ar verta dėl jų panoramą ardyti ir šimtmečio architektūros sintezę performuoti?
                              Aš paklausiu kitaip, ar Kauno miesto centras (ne Senamiestis, Naujamiestis, bet visas žemupio branduolys) yra per mažas, kad jame išsitektų moderni šio laikmečio architektūra su savais inžineriniais ypatumais?

                              Kiek Vilniuje yra aukštybinių pastatų NMC? Tikslingai formuojant 5 pastatų per akis architektūrinei sintezei sukurti, tik jau naujo šimtmečio. Man nepatinka, kad praeitis trukdo ateičiai. Ateitis visada yra svarbesnė.
                              Paskutinis taisė ; 2008.08.27, 21:23.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                /\ Įdomu kaip prancūzai sureguotų, jei šalia Eifelio pastatytų aukštuminį pastatą Eliziejaus laukuose, o šalia Parlamento rūmų ir Bigbeno irgi dangoraižį įkištų Londone... Tai juk Landmark'ai ir architektūrinis paveldas, kaip ir Prisikėlimo bažnyčia.

                                O Maskvoje kaip tik viskas vyksta atvirkščiai. Kažkur mačiau interneto platybėse mėtėsi nuotrauka, kuomet šalia 11a. cerkvės 12 aukštų stiklą pastatė.
                                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                Dordrechtas/Haarlemas
                                Nesebaras/Plovdivas
                                Kiolnas

                                Comment


                                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                  /\ Įdomu kaip prancūzai sureguotų, jei šalia Eifelio pastatytų aukštuminį pastatą Eliziejaus laukuose, o šalia Parlamento rūmų ir Bigbeno irgi dangoraižį įkištų Londone... Tai juk Landmark'ai ir architektūrinis paveldas, kaip ir Prisikėlimo bažnyčia.
                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Yra nenormalu, kai vienas objektas neproporcingai stabdo ir įtakoja, tai akivaizdu, plėtrą miesto lygiu.
                                  Tačiau politiką Prisikėlimo bažnyčios atžvilgiu aš kritikuoju iš esmės, ne vien konkrečiai šio projekto atžvilgiu.
                                  Londono ir Paryžiaus su Kaunu šiuo atveju neina palyginti nei dėl kardinaliai skirtingų miestų dydžių, nei dėl jų simbolių lygio (jei atmesime patriotizmą).
                                  Paskutinis taisė ; 2008.08.27, 21:28.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Tikrai neturėtume pradėti drabstytis kaimo epitetais, nors šiuo atveju tikrai gerai tiktų ironija bažnytkaimis, tačiau reikia pagalvoti ir apie tai, kad istoriją ne tik galima su pasididžiavimu prisiminti, bet ir sėkmingai kurti.

                                    Aš visada buvau už perspektyvos prioritetą prieš nostalgiškus simbolius.

                                    Yra nenormalu, kai vienas objektas neproporcingai stabdo ir įtakoja, tai akivaizdu, plėtrą miesto lygiu.

                                    Tokia simbolinė-monumentinė išraiška, kalbu apie Prisikėlimo bažnyčią, man primena Pchenjano ar Maskvos gigantomanija.


                                    Centras nereiškia Senamiesčio. Kaip žinia, aukštuminiams pastatams apribojimai taikomi net žemupyje už Geležinkelio tilto, o tai yra absurdas.


                                    Tačiau tai neįgalina Kauno turėti modernų pakrantės rajoną (waterfront). Konkrečiai šis projektas taip pat nepretenduoja jo kurti, jei būtų galimybė išsaugoti projektą, tačiau perkelti tavo minėton Savanorių prospekto dalin, neprieštaraučiau nė kiek. Tačiau politiką Prisikėlimo bažnyčios atžvilgiu aš kritikuoju iš esmės, ne vien konkrečiai šio projekto atžvilgiu.
                                    Matau, kad pagaliau mezgasi diskusija, normali ir argumentuota. Kaimo epitetas nebuvo skirtas tau.
                                    Nepajėgsiu atsakyti į kiekvieną tavo mintį, tačiau pabandysiu bendrai. Tikrai neesu snobas, žvelgiantis tik į praeiti, kuri buvo tiesiog geresnė, bet ne tobula. Tačiau atsakyk kuo tokio pastato išdygimas tenai ar apskritai Savanorių užstatymas tokiais pastatais prisidėtų prie istorijos kūrimo?

                                    "Tokia simbolinė-monumentinė išraiška, kalbu apie Prisikėlimo bažnyčią, man primena Pchenjano ar Maskvos gigantomanija." Tai nėra gigantomanija, tai yra elementarių urbanistinių taisyklių laikymasis. Patikėk, bažnyčia tikrai netrukdo miestui plėstis ir vystytis, nejau miesto plėtra tai tik aukštuminiai pastatai?
                                    Man patiko ilesimort išsakyta mintis kažkurioje temoje, kad Kauno architektai lenkia kitus, tačiau visiškai neturi urbanistinio supratimo, pastatai visiškai nesiderina prie aplinkos. Laikinoji sostinė ir dabartinis Kaunas būtent tuo ir skiriasi, kad nors tada ir buvo daroma klaidų ir tikrai nemažų, bet buvo stengiamasi miestą kurti bent pagal esminius urbanistikos principus, ko aš visiškai nematau dabar. Neįsivaizduoju kokia yra šių architektų Kauno vizija, kol kas ji man atrodo yra kuriama taip, kaip sakė tivoli: "visas miestas atrodytų kaip su "praretėjusiais dantimis" jokio estetinio vaizdo".

                                    Comment


                                      Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                                      Tačiau atsakyk kuo tokio pastato išdygimas tenai ar apskritai Savanorių užstatymas tokiais pastatais prisidėtų prie istorijos kūrimo?
                                      Ir kritikuodamas, ir kalbėdamas apie ateitį, kalbu ne apie konkrečiai šį pastatą. Kalbu apie bendrą politiką Prisikėlimo bažnyčios atžvilgiu ir negebėjimą rasti kompromiso, adekvataus jos simbolinei prasmei. Žinoma, tai mano nuomonė, o jų yra pačių įvairiausių.

                                      Patikėk, bažnyčia tikrai netrukdo miestui plėstis ir vystytis, nejau miesto plėtra tai tik aukštuminiai pastatai?
                                      Ne vien, bet ir jie. Tačiau juos aš paminiu todėl, kad būtent jie tikrai nukenčia dėl savo inžinerinio sprendimo (kilti viršun ir matytis miesto panoramoje). Man susidaro įspūdis, kad miesto panorama yra rezervuota minėtai bažnyčiai, o su tuo aš nesu linkęs sutikti.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                        At last, Savanoriuose norima daryti "stiklaini", kuris yra išties gražus, ir "fainas". Šaunus projektukas. Netoli prisikėlimo bažnyčios, Savanorių-Vaisių kampe. 7 aukštai (25 metrai) 1884 kvadratinių metrų požeminis (!) garažas, talpinantis 136 automibiliukus. Sklypas priklauso UAD "Mikrovisatos valda", visai galimas daiktas, kad jų naujasis biuras. Šekit vizualizacijas:








                                        Kaip sakot, kurti man naują temą? Pirma būtų .
                                        Jeigu pastatas bus toks kaip projekte, tikrai uz, nes tikrai tiktu toje vietoje toks statinys.

                                        Comment


                                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                          Kaip tu tai siūlai tai padaryti?Ji juk čia stovi nuo tarpukario. Įdomu pasidarė O vienam verslui netrukdo pavyzdžiui kurtis priemiestyje: Savanorių galas su stiklais, tai kitas verslas irgi gali susirasti panašią vietą.

                                          Pastato aukštis įkompuonotas kaip tik toje teritorijoje ir aukštis yra geras (aukštesnis tikrai neturėtų būti). Tą įrodo ši vizualizacija:


                                          Pastatas nedominuoja panoramoje..
                                          O flagman siūlau pasidomėti šių žaliakalnio "lūšnų" istorija. Dauguma jų architektūrine prasme vertingesnės - nei naujas MV pastatas. Gal tau kaip su mašina pravažiuojant pora kartų per dieną per šią vietą būtų maloniau matyti spindintį stiklą vietoj lentos, bet man restauruotos "lūšnos" suteikia žmogišką mastelį toje vietoje. Be to, ši vieta (Žaliakalnis) netinkama jokiems aukštuminiams pastatams, nes nuo Centro, Aleksoto ar Milikonių visas miestas atrodytų kaip su "praretėjusiais dantimis" (jokio estetinio vaizdo, kaip Varšuvoje būtų).
                                          Jei zaliakalnis netinkama vieta aukstuminiamas tai netinkama ir PPB. Beje estetine prasme Varsuvos dangoraiziu linija yra gera, nes kiekvienas pastatas neuzgozia per daug aplinkos, yra atskiriamas bendram miesto kontekste (ne taip, kaip kokiam NY kur is toliau ziurint, visas dangoraiziu kvartalas atrodo kaip istisas betono blokas). Mano manymu, Kauno dangoraiziu uzstatymo pozicija turetu buti panasesne i Varsuvos, paliekant erdves tarp aukstuminiu pastatu, taip leidziant konkreciai atskirti zemas ir aukstas horizonto linijas, vizualiai nesumazinant aukstybiniu pastatu aukscio. PPB tiek paminkline tiek architekturine verte labai vertinu. Pastatui parinkta bene idealiausia vieta mieste. Sutinku del apsaugos zonos apie ji, taciau manau kad zona siek tiek per didele.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X