Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą

    Su tokiais rezultatais įtariu sekančios bus 5..., toliau 2-3 tūkst. O juk sakė, tik stadiono Europinio reikia ir mes och, Europos čempionato beveik pusfinaliuose...
    Žiūrovų skaičius labiausiai yra priklausomas rungtynių laiko ir tai koks varžovas atvažiuoja. Kitais metais Pasaulio Čempionato atranka, pažiurėsim ar gavus topinę komanda bus mažesnis žiurovų skaičius.

    Comment


      furbolas nera populiarus Lietuvoje. Jei ir susirinks daugiau, tai ne i Lietuvos rinktine paziureti, o i atvykstancia kitos salies rinktine, jei garsus furbolistai atvaziuoja.
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        furbolas nera populiarus Lietuvoje. Jei ir susirinks daugiau, tai ne i Lietuvos rinktine paziureti, o i atvykstancia kitos salies rinktine, jei garsus furbolistai atvaziuoja.
        Dėl šito galima pasigynčyti ar tikrai nepopuliarus Lietuvoje futbolas

        Comment


          Parašė Mantini Rodyti pranešimą

          Dėl šito galima pasigynčyti ar tikrai nepopuliarus Lietuvoje futbolas
          aisku, jei zaistu Manchester United su kokiu PSG tai gal ir surinktu pilna stadiona
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Surinktų tik tuo atveju jei suorganizuotų, kad elitui ateiti madinga, čia kaip visokie Grigaičiai į Australija open ėjo. O šiaip Lietuva kai žaidė su Ispanija 1996 berods ir tai 10 000 nesusirinko.

            Comment


              Parašė VilniusA Rodyti pranešimą

              Tai matai "paedimas" ir "pagerimas" sudaro nemaza dalį rungtynių experienco. Dabar pats buvau ir mačiau, kaip iš žmoniu vandenį ir pačių žmonių sumuštinius suteptus atimdavo. Teko Ispanijoje, Italijoje fubolą žiūrėt, tai ten net tradiciją žmonės turi, per ilgają pertrauką savo sumuštinukus trauktis ir užkąsti. Pas mus kažkoks akmens amžius viską atima, bet patys nieko žiūrovams pasiulyti nenori. Tikrai netikiu, kad neatsirastu įmonių kurios kažką daugiau už apgailėtiną dešrainį ar sudžiūvusios keptos duonos bokalą pasiūlytų ir dar pinigų užsidirbtų. Man tiesiog atrodo, kad šitas stadionas Žalgirio visai grupei yra kaip šuniui penkta koja, prisiėmę valdyti tiek objektų Kaune, tai gal ir žmogiškųjų išteklių trūkumas. nes problemos nesprendžiamos.
              Dėl to, kad tualete šviesos nebuvo, tai taip, čia operatoriaus kaltė, bet dėl maisto, atributikos, tai juk renginio organizatorius LFF, tai ar ne jie turėtų čia labiau rūpintis? Buvau tiek Ed Sheeran, tiek Jessica Shy koncertuose ir pasiūla buvo labai labai didelė.

              Comment


                Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                Surinktų tik tuo atveju jei suorganizuotų, kad elitui ateiti madinga, čia kaip visokie Grigaičiai į Australija open ėjo. O šiaip Lietuva kai žaidė su Ispanija 1996 berods ir tai 10 000 nesusirinko.
                Su Ispanija žaidėm ne 1996, bet 2006, rungtynės vyko Vilniuje, Žalgirio stadione, nes Ispanai jį pasirinko, Kaune atsisakė žaisti, priežasčių nepamenu. Nėra labai keista, kad į Žalgirio stadioną nesusirinko 10k (oficialiai 9114 žiūrovai), nu nes jis jau labai apgailėtinos būklės buvo. Jei būtų tuo metu tokio lygio stadionas kaip dabar D&G, būtų buvęs visiškas sold-out'as.
                Rungtynės geros buvo, lygiom sužaidėm

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą

                  Su Ispanija žaidėm ne 1996, bet 2006, rungtynės vyko Vilniuje, Žalgirio stadione, nes Ispanai jį pasirinko, Kaune atsisakė žaisti, priežasčių nepamenu. Nėra labai keista, kad į Žalgirio stadioną nesusirinko 10k (oficialiai 9114 žiūrovai), nu nes jis jau labai apgailėtinos būklės buvo. Jei būtų tuo metu tokio lygio stadionas kaip dabar D&G, būtų buvęs visiškas sold-out'as.
                  Rungtynės geros buvo, lygiom sužaidėm
                  Žaidė ar tai 1993, susirinko apie 4500 pralaimėjome 0-2.
                  Paskutinis taisė Visdarlietus; 2024.10.14, 10:09.

                  Comment


                    Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą

                    Žaidė ar tai 1993, susirinko apie 4500 pralaimėjome 0-2.
                    Nu ir kokią išvadą iš to galima padaryti..? Prieš daugiau nei 30 metų, nesusirinko daug žmonių į futbolo rungtynes. Ta prasme, tai buvo laikai kai žmonės iš namų išeit bijojo, sproginėjo automobiliai, šaudėsi banditai gatvėse ir dar net okupacinė kariuomenė nebuvo pilnai išvaryta iš Lietuvos. Tai ką čia lyginam?

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą

                      Nu ir kokią išvadą iš to galima padaryti..? Prieš daugiau nei 30 metų, nesusirinko daug žmonių į futbolo rungtynes. Ta prasme, tai buvo laikai kai žmonės iš namų išeit bijojo, sproginėjo automobiliai, šaudėsi banditai gatvėse ir dar net okupacinė kariuomenė nebuvo pilnai išvaryta iš Lietuvos. Tai ką čia lyginam?
                      Nebijojo niekas išeiti, pats tose rungtynėse buvau. Tiesiog nieks netikėjo, kad galime laimėti tai entuziastai ir atėjo. Ir tikrai niekam tos ispanų žvaigždės neįdomios buvo.
                      O išvada ta, kol nebus rezultatų ir kažkokios intrigos, tol niekas išskyrus nedidelę grupelę ir nesidomės. Čia kaip kokiam vandensvydyje, turbūt mažai kas bent vieną rinktinės narį įvardintų.
                      Paskutinis taisė Visdarlietus; 2024.10.14, 10:18.

                      Comment


                        Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                        Surinktų tik tuo atveju jei suorganizuotų, kad elitui ateiti madinga, čia kaip visokie Grigaičiai į Australija open ėjo. O šiaip Lietuva kai žaidė su Ispanija 1996 berods ir tai 10 000 nesusirinko.
                        tai Lietuva su ispanija nesurinktu, bet as turejau omeni Manchester United vs PSG. Auksto lygio futbolas Lietuvoje populiarus, bet prie ko cia Lietuvos rinktine ar A lyga?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                          O išvada ta, kol nebus rezultatų ir kažkokios intrigos, tol niekas išskyrus nedidelę grupelę ir nesidomės. Čia kaip kokiam vandensvydyje, turbūt mažai kas bent vieną rinktinės narį įvardintų.
                          Taip, kol nebus rezultatų ir intrigos, tol susidomėjimas bus mažas, visiškai pritariu. TAČIAU, jei sutariam, kad ėjimas į futbolo rungtynes yra pramoga, tai ta pramoga bent jau turi būti kokybiška ir komfortiška, atitinkanti šiandienos standartus ir reikalavimus. Ir visi tokie "soft" dalykai kaip gėrimai, užkančiai, tualetai, patogumas, šiluma, papildomos pramogos bent jau neturėtų būti veiksnys, nulemiantis, kad kartą nuėjęs tu nebenorėsi sugrįžt, čia apie tai kalba. Ir tie dalykai niekaip nepriklauso nuo rezultatų, čia grynai renginių organizavimo klausimas.

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą

                            Taip, kol nebus rezultatų ir intrigos, tol susidomėjimas bus mažas, visiškai pritariu. TAČIAU, jei sutariam, kad ėjimas į futbolo rungtynes yra pramoga, tai ta pramoga bent jau turi būti kokybiška ir komfortiška, atitinkanti šiandienos standartus ir reikalavimus. Ir visi tokie "soft" dalykai kaip gėrimai, užkančiai, tualetai, patogumas, šiluma, papildomos pramogos bent jau neturėtų būti veiksnys, nulemiantis, kad kartą nuėjęs tu nebenorėsi sugrįžt, čia apie tai kalba. Ir tie dalykai niekaip nepriklauso nuo rezultatų, čia grynai renginių organizavimo klausimas.
                            tam yra Eurolyga
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą

                              tam yra Eurolyga
                              Tai taip, bet nereiškia, kad negali paraleliai egzistuoti abi pramogos Žaistų Kauno Žalgirio futbolo klubas Čempionų lygoj kasmet, jau stovėtų 50k stadionas ir pilnas oštų per kiekvienas rungtynes

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą

                                Tai taip, bet nereiškia, kad negali paraleliai egzistuoti abi pramogos Žaistų Kauno Žalgirio futbolo klubas Čempionų lygoj kasmet, jau stovėtų 50k stadionas ir pilnas oštų per kiekvienas rungtynes
                                bet nezais. O tu tavo minimu pramogu Kaunui pilnai uztenga Eurolygoje. Ir tai ne visada pilna arena buna.
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Nežinau, čia gal mano kartos problema, bet man sportas tai labiau varžytuvės, savo garbės gynimas ir savivertės įrodymas, bet ne pramoga. Pramoga tai opera, baletas, galų gale spektaklis su koncertu, kur viskas surežisuota. Kur tu atsipalaiduoji. Eiti į rungtynes atsipalaiduoti, kažkaip ne tai. Kaip tik į rungtynes eini išlieti agresiją pajusti vienybę ir savo pranašumą.
                                  Paskutinis taisė Visdarlietus; 2024.10.14, 13:27.

                                  Comment


                                    Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                                    Nežinau, čia gal mano kartos problema, bet man sportas tai labiau varžytuvės, savo garbės gynimas ir savivertės įrodymas, bet ne pramoga. Pramoga tai opera, baletas, galų gale spektaklis su koncertu, kur viskas surežisuota. Kur tu atsipalaiduoja. Eiti į rungtynes atsipalaiduoti, kažkaip ne tai. Kaip tik į rungtynes eini išlieti agresiją pajusti vienybę ir savo pranašumą.
                                    dabar svarbu tik pinigai sportininkams ir pramogos ziurovams. NBA jau labai toli pazengusi, Europa jau vejasi, o Lietuvoje visdar uodegoje
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                                      Nežinau, čia gal mano kartos problema, bet man sportas tai labiau varžytuvės, savo garbės gynimas ir savivertės įrodymas, bet ne pramoga. Pramoga tai opera, baletas, galų gale spektaklis su koncertu, kur viskas surežisuota. Kur tu atsipalaiduoji. Eiti į rungtynes atsipalaiduoti, kažkaip ne tai. Kaip tik į rungtynes eini išlieti agresiją pajusti vienybę ir savo pranašumą.
                                      Nu kai pats sportuoji, tai taip, tada ir garbės gynimas ir varžytuvės ir visa kita. Bet kai žiūri kaip kiti sportuoja.. na tai čia pramoga Ar tu į futbolą eisi, ar kašį, ar ten kokį ralį žiūrėsi, olimpines ar vandensvydį, tai yra laisvalaikio praleidimo būdas, vieniems jis svarbesnis (žmonės net žudosi dėl savo palaikomos komandos nesėkmių), kitiems mažiau svarbus, bet iš esmės tai yra ne pirmo būtinumo, tokia prabangos prekė, taip pat kaip kinas, teatras ar koncertai.

                                      Comment


                                        Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                                        Nežinau, čia gal mano kartos problema, bet man sportas tai labiau varžytuvės, savo garbės gynimas ir savivertės įrodymas, bet ne pramoga. Pramoga tai opera, baletas, galų gale spektaklis su koncertu, kur viskas surežisuota. Kur tu atsipalaiduoji. Eiti į rungtynes atsipalaiduoti, kažkaip ne tai. Kaip tik į rungtynes eini išlieti agresiją pajusti vienybę ir savo pranašumą.
                                        Sporto halės laikais gal taip ir buvo, žiūrovai buvo alkani ir pikti, dabar į Žalgirio areną su 100+ eur kainuojančiais eurolygos bilietais gerai gyvenantys žmonės ateina tiesiog pažiūrėti pramogos po darbo.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          UEFA Tautų lyga: Lietuva - Rumunija 1:2
                                          Žiūrovų skaičius: 2585 (17,2 proc. stadiono talpos).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X