Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Stadiono atidarymo net nematė Vilniaus klerkai, o dabar gardžiuodamiesi nesėkme už širdies imasi 'Kauno stadione nėra vietos futbolui". Iš kitos pusės, čia bus argumentas Vilniaus stadioną atidaryti. Vilniaus "Žalgiris" galės rengti futbolo rungtynes, o Kauno stadione bus koncertai
    Русский военный корабль, иди нахуй!

    Comment


      Dabar įdomu paklausyti ką agronomas sakė birželio mėnesį ir how it turned out, nuo 29:33

      https://youtu.be/IxR9R1OfP54?si=m5tk5IockjXKC8Ex&t=1773
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Parašė liux Rodyti pranešimą
        Stadiono atidarymo net nematė Vilniaus klerkai, o dabar gardžiuodamiesi nesėkme už širdies imasi 'Kauno stadione nėra vietos futbolui". Iš kitos pusės, čia bus argumentas Vilniaus stadioną atidaryti. Vilniaus "Žalgiris" galės rengti futbolo rungtynes, o Kauno stadione bus koncertai
        Taip taip, Vilnius labai pavydi, o tą veja tokia nušikta ir turėjo būti.

        Comment


          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

          Taip taip, Vilnius labai pavydi, o tą veja tokia nušikta ir turėjo būti.
          Čia kaip visad
          Attached Files

          Comment


            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

            Taip taip, Vilnius labai pavydi, o tą veja tokia nušikta ir turėjo būti.
            Keistas būtų, jei nepavydėtų. Aš tai Vilniuj daug ko pavydžiu, nevaidinu. Ir vilniečiai kiti nevaidina. Mane tik prajuokino, kad stadiono atidarymas vilniečiams nebuvo toks reikšmingas, kaip ta nušutusi žolė-kiek TV ir radio debatų, ministro dėmesio.
            Русский военный корабль, иди нахуй!

            Comment


              Parašė liux Rodyti pranešimą

              Keistas būtų, jei nepavydėtų. Aš tai Vilniuj daug ko pavydžiu, nevaidinu. Ir vilniečiai kiti nevaidina. Mane tik prajuokino, kad stadiono atidarymas vilniečiams nebuvo toks reikšmingas, kaip ta nušutusi žolė-kiek TV ir radio debatų, ministro dėmesio.
              Lietuvos žiniasklaidoj dažnai dėmesys krypsta į menkaverčius dalykus, bet kam šnekėt apie kažkokius "vilniečius" ir "pavydus" man nesuprantama.

              Šiaip gyvenau Kaune keturis metus ir tikrai linkiu jam tik gero, bet kai kažkas šneka apie "pavydus" man tai asocijuojasi su sena boba kuri feisbuke turi gelių remelį ir ilgisi sovietmečio.

              Stadiono valdytojas dėl mažo patyrimo / nekompetencijos apsišiko ir taškas.

              Comment


                Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                Lietuvos žiniasklaidoj dažnai dėmesys krypsta į menkaverčius dalykus, bet kam šnekėt apie kažkokius "vilniečius" ir "pavydus" man nesuprantama.

                Šiaip gyvenau Kaune keturis metus ir tikrai linkiu jam tik gero, bet kai kažkas šneka apie "pavydus" man tai asocijuojasi su sena boba kuri feisbuke turi gelių remelį ir ilgisi sovietmečio.

                Stadiono valdytojas dėl mažo patyrimo / nekompetencijos apsišiko ir taškas.
                čia jau jūs apie pavydą rašėt. Dėl apsišikimo pritariu. Nepritariu taip eskaluojamam smerkimui čia visais lygiais. Na, buvo žali, su žole. Kaip ir ant Gedimino kalno.
                Русский военный корабль, иди нахуй!

                Comment


                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                  Čia kaip visad
                  Kaip ir būtų logiška, tik pačio paveiksliuko egzistavimas, paneigia pats save

                  Comment

                  Working...
                  X