Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuvoje susiformavo 40tukst.+ koncertu myletoju bendruomene? Kuri istikimai eis visur, kas tik vyksta. Gal reiktu kurti kokia asociacija
    Paskutinis taisė Sklansky; Šiandien, 12:46.

    Comment


      Nežinau ar į temą, bet kątik pasirodė pirmasis oficialus LIVE iš Jessica Shy koncerto stadione.

      https://www.youtube.com/watch?v=UaGQh9Q2mQs
      Paskutinis taisė jugensas; Šiandien, 11:21.

      Comment


        Aš irgi labai nustebęs, kad į Timberlaike taip bilietai suėjo ypač matant, kaip kitur jam tuos bilietus pardavinėt sekasi ir kur jis tuos koncertus daro. Mano burbule, tai niekas pavyzdžiui net nesvarstė pirkti bilietų, nes kažkaip neatrodo tikrai kaip labai aktualus atlikėjas 2024. Stipriai klydau pasirodo.

        Comment


          Parašė VilniusA Rodyti pranešimą
          Aš irgi labai nustebęs, kad į Timberlaike taip bilietai suėjo ypač matant, kaip kitur jam tuos bilietus pardavinėt sekasi ir kur jis tuos koncertus daro. Mano burbule, tai niekas pavyzdžiui net nesvarstė pirkti bilietų, nes kažkaip neatrodo tikrai kaip labai aktualus atlikėjas 2024. Stipriai klydau pasirodo.
          Man visai nekeista, labiau keista dėl edo ar imagine dragons, kad tiek žmonių atėjo. Beje, iki šiol visuose turo koncertuose visi bilietai buvo parduoti:
          https://en.wikipedia.org/wiki/The_Fo...row_World_Tour
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Man visai nekeista, labiau keista dėl edo ar imagine dragons, kad tiek žmonių atėjo. Beje, iki šiol visuose turo koncertuose visi bilietai buvo parduoti:
            https://en.wikipedia.org/wiki/The_Fo...row_World_Tour
            Tai, kad Sheeranas ir Imagine Dragons visur stadionus renka, o Timberleikas arenas. Imagine Dragons va pvz darys Londone 2 koncertus Spursu stadione su 80k, o Timberleikas daro Londone Q2 arena trigubai mazesnej arenoj. Apie Sheerana isvis nekalbu jis Wembley ispardavineja tai cia irgi visai kitas levelis.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Man visai nekeista, labiau keista dėl edo ar imagine dragons, kad tiek žmonių atėjo. Beje, iki šiol visuose turo koncertuose visi bilietai buvo parduoti:
              https://en.wikipedia.org/wiki/The_Fo...row_World_Tour
              Birmingeme nevisi parduoti.

              Ed Sheerane Kaune apie 82000 buvo, Imagine Dragons Vilniuje 42013 žiūrovai.

              Comment


                Parašė jugensas Rodyti pranešimą

                Kad ir kaip norėčiau žinoti, bet tikrai nieko nežinau :/ Tik pažįstamo gryni spėjimai, bet jokios info neturi. O spėjimai remiantis tuo, kas daro/darys turus. Tai tarp spėjimų Metallica (bet M. Kalnietis minėjo, kad kitąmet stadione nebus 360 laipsnių šou, tai atkrenta), Coldplay kitais metais tik Jungtinėje Karalystėje, turą lyg ir darys Beyonce, bet ko gero dar be šansų. Yra kalbų, kad didžiausią savo karjeros šou, su 300+ koncertų darys Lady GaGa (kažkas panašaus į Taylor Swift The Eras Tour), bet žinant, kad praėjusį kartą Vingyje surinko vos 14000+, tai nežinia, kaip dabar sektųsi, nors lyg ir grįžta jos populiarumas.
                2012 metais Gaga po Vilniaus už 2-jų dienų koncertavo Rygoje po dar kelių dienų Taline ir taip su tuo turu aplankė vos ne kiekvieną Europos šalį, tai gerbėjai išsidalino, o patys su tokiu kiekiu koncertu organizatoriai manau sau pakišo koją. Ir taip dar tais metais, kukliai Pabaltijo visuomenei Gaga atrodė kiek gal per keista Bet dabar manau ji yra užsitarnavus savo vardą.

                Comment


                  Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                  Lietuvoje susiformavo 40tukst.+ koncertu myletoju bendruomene? Kuri istikimai eis visur, kas tik vyksta. Gal reiktu kurti kokia asociacija
                  Aha su "šūkiu": "Nelabai žinau dainų tekstus, bet einu, kad įsimesčiau kokį selfiuką ar video į reels"

                  Comment


                    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                    Lietuvoje susiformavo 40tukst.+ koncertu myletoju bendruomene? Kuri istikimai eis visur, kas tik vyksta. Gal reiktu kurti kokia asociacija
                    Koncertomanai. Šiek tiek retro / 2000s ir tuo pačiu lietuviškas pavadinimas.

                    Comment

                    Working...
                    X