Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Geriau jokios diskusijos, nei komentarai visiškai nesusiję su forumo tema... Prirašyt virš 100 komentarų apie žolę ir koncertų bei futbolo rungtynių grafikų sudarinėjimą yra mažų mažiausiai temos teršimas. Temos pavadinimas yra "Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija".
    Romai, čia tu? Ar turim antrą susireikšminusį forumo narį, kuris bando kitiems nurodinėti, kaip diskutuoti ir žaisti moderatorių?

    Comment


      Erni, atidare nauja Burger Kinga prie bazes, eik pafotkint. Ten tavo tema.

      Comment


        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

        Romai, čia tu? Ar turim antrą susireikšminusį forumo narį, kuris bando kitiems nurodinėti, kaip diskutuoti ir žaisti moderatorių?
        Aš irgi pasirašau po tuo, jei ne forumo adminų prieštaravimas, tai kai projektas baigtas rakinčiau temą. Eksploatacijos klausimai, renginiai ir tt jau nebe statybos tema, galima būtų sukurti atskirą temą ne statybos skiltyje.

        Comment


          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
          aiškinsiu

          ji auga taip šūdinai, kad yra nefunkcionali.

          Jeigu žmonės nori diskutuot apie rekonstruoto stadiono eksploatacija tai ir diskutuoja, ko čia viduriuoji?
          Tai, kad tai ne diskusija, o eterio teršimas

          Comment


            Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
            Erni, atidare nauja Burger Kinga prie bazes, eik pafotkint. Ten tavo tema.
            Kažką painioji, fotkint bele ką yra tavo tema ir tavo stichija

            Comment


              Jei nepatinka, kas yra diskutuojama, tai gal tiesiog neskaitykit. Stadiono rekonstrukcija baigta, tai galit temoj nebesilankyt ir nežiūrėt kas ką rašo (gi jum vis tiek nerūpi). Nebent yra noras pastoviai verkšlent ir nurodinėt ką rašyt ir ko nerašyt.

              Comment


                As nesuprantu, kam tokie isvis reikalingi. Nei diskusijose dalyvauja, nei kazka zino ar naudingo pasako, ateina pareguliuot pravadzyriai kazkokie

                Comment


                  Papildymas: iš patikimo šaltinio sužinota, kad Dua Lipa koncertuos kitąmet stadione, tačiau dabartinis LIve Nation Lietuva paskelbimas pirmadienį yra ne su tuo susijęs - girdimi gandai dėl Metallica arba pirmą kartą Lietuvoje Beyonce.

                  Comment


                    O gal kartais Kylie Minogue? Juk Live Nation organizavo ir pries tai ju koncerta Kaune.

                    Comment


                      Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                      O gal kartais Kylie Minogue? Juk Live Nation organizavo ir pries tai ju koncerta Kaune.
                      Kylie Minogue visai neseniai anonsavo apie pasaulinį turą 2025 m. Kol kas žinoma apie koncertus Australijoje, Azijoje ir keliuose JK miestuose. Tikriausiai, dar bus paskelbti ir keli kiti Europos bei Amerikos miestai.

                      Comment


                        Taip, tai kai sužinojau apie jos turą paskelbiau čia.Labai tikiuosi,kad bus ir Lietuva tame sąraše. Beje iš kur žinios apie Live Nation naujienas?

                        Comment


                          Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                          O gal kartais Kylie Minogue? Juk Live Nation organizavo ir pries tai ju koncerta Kaune.
                          Manau kažkas "didesnio" turėtų būti. Kylie ir kieta, bet ji jau buvus LT du ar tai tris kartus, o čia iš Live Nation kuria intrigą savaite prieš kažką paskelbiant, to dar nelabai yra buvę Duodu kokius 80 proc., kad tai bus Dua Lipa (ji ir prieš porą metų ir buvo Kaune, na bet šiuo metu yra viena iš Top pasaulio žvaigždžių), nu arba dar Justin Timberlake gali būti. Dėl Dua nelabai norėčiau, kad tai dėl jos būtų kuriama tokia intriga, nes man asmeniškai jos koncertas Žalgirio arenoje buvo gerokai nuvylęs

                          Comment


                            Tiek spėlionių, Lašas tarp spėjimų paminėjo - Timberlake.

                            Comment


                              Nu vat:
                              Click image for larger version

Name:	461200175_852968310277262_1962851743947512904_n.jpg
Views:	391
Size:	176,1 kB
ID:	2153543

                              Comment


                                Gal čia tik man toks biški nusivylimas, bet ar Timberlake 2024 metais, tikrai A levelio žvaigždė? Bent man, tai mažas nusivylimas.

                                Įdomu kaip seksis bilietus pardavinėt, ypač, kai kainos nuo 90 eur prasideda.
                                Paskutinis taisė VilniusA; 2024.09.23, 09:12.

                                Comment


                                  Nu va, ir žolytei bus laiko atsigaut iki rudens

                                  Comment


                                    Man irgi šiek tiek nusivylimas, juolab, kad nemaža turo dalis jau praėjo arenose, tad man labai keista, kad stadione vyks.
                                    Bilietų kainos 90,50 - 295,50 EUR.

                                    Lauksim patvirtinimo dėl Dua Lipa!

                                    Comment


                                      Po truputį įsibėgės koncertai su stadionu ir sulauksim tikrų A lygio žvaigždžių manau

                                      Comment


                                        Parašė Lašas Rodyti pranešimą

                                        Manau kažkas "didesnio" turėtų būti. Kylie ir kieta, bet ji jau buvus LT du ar tai tris kartus, o čia iš Live Nation kuria intrigą savaite prieš kažką paskelbiant, to dar nelabai yra buvę Duodu kokius 80 proc., kad tai bus Dua Lipa (ji ir prieš porą metų ir buvo Kaune, na bet šiuo metu yra viena iš Top pasaulio žvaigždžių), nu arba dar Justin Timberlake gali būti. Dėl Dua nelabai norėčiau, kad tai dėl jos būtų kuriama tokia intriga, nes man asmeniškai jos koncertas Žalgirio arenoje buvo gerokai nuvylęs
                                        Dėl Dua daug kas nusivylę buvo, kad vos su vienais rūbais buvo, bet tiesa tame, kad į Kauną neatvyko jos bagažas su visais rūbais, todėl teko skolintis aprangą iš šokėjos.

                                        Comment


                                          Parašė VilniusA Rodyti pranešimą
                                          Gal čia tik man toks biški nusivylimas, bet ar Timberlake 2024 metais, tikrai A levelio žvaigždė? Bent man, tai mažas nusivylimas.

                                          Įdomu kaip seksis bilietus pardavinėt, ypač, kai kainos nuo 90 eur prasideda.
                                          Parduos daugumą manau jau rytoj.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X