Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gerai atrodo. Čia tas retas atvejis kai renovacija sėkminga.


    Comment


      Situacija Kaune bado akis: atnaujinant istorinį pastatą kilo tikra drama

      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith...rama-120053844

      „Dalį defektų rangovas jau yra pašalinęs, tačiau pagrindinio - ne. Tai ne pagal projektą, tyrimų išvadas įrengta pastato pagrindinio fasado granitinio tinko apdaila. Jo sudėtis neatitinka tyrimais nustatyto autentiško granitinio tinko sudėties, spalvos, akmens grūdelių frakcijos. Taip pat ir dengimo technologijos.
      Click image for larger version

Name:	image_147708.jpg
Views:	1028
Size:	663,1 kB
ID:	2155666







      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
        Situacija Kaune bado akis: atnaujinant istorinį pastatą kilo tikra drama

        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith...rama-120053844


        Click image for larger version

Name:	image_147708.jpg
Views:	1028
Size:	663,1 kB
ID:	2155666






        Labai įdomi situacija, būtų įdomu sužinoti kuo viskas baigsis. Keletas pastebėjimų perskaičius straipsnį:
        • Darbus organizavo Mano būstas, vykdė rangovas kurį parinko Mano būstas (pastato administratorius)
        • Mano būstas teigia - kad visi darbai dar nėra iki galo pabaigti, rangovas sako kad savo darbus pabaigė ir už juos nėra atsiskaityta jau antri metai, tai suprask darbai atlikti prieš du metus
        • Kultūros departamentas teigia, kad darbai atlikti ne pagal suderintą projektą ir bus teikiamas reikalavimas ištaisyti darbus, rangovas ir namo administraotorius sako viskas padaryta pagal projektą jokių pretenzijų iš nieko negavo
        • Rangovo pozicija - gyventojai nenori mokėti pinigų - turi pažinčių kultūros paveldo departamente ir dėl to išsidirbinėja
        • Savivaldybė nėra išmokėjus žadėtų tvarkybos darbų pinigų
        Situacija keista nes jei lieps perdaryti visą fasadą kas už tai mokės, kieno tai bus atsakomybė? Kol kas didžiausiais situacijos įkaitais atrodo gyventojai, nes už jų pinigus Mano būstas pasamdė rangovą kurio darbai panašu yra atlikti netinkamai ir jei kultūros paveldas teiks nurodymą ištaisyti darbus - juos organizuoti ir už juos atsiskaityti turės tie patys gyvenotjai.. Plius negauna paramos iš savivaldybės.

        Ar darbai atlikti gerai ar ne - sunku pasakyti, bet iš mano praktikos, kiek suprantu kultūros paveldas pradėjo tikrinti kaip daromas granitinis fasadas, deja kaune turbūt turime tik keletą gerai autentiškai atstatytų granitinių fasadų, vienas iš jų - policijos pastatas Laisvės alėjos kampe su Vytauto prospektu. Visur kitur naudojami pigūs pakaitalai, ar tai blogai ar gerai (nes stipriai atpigina kaštus) sunku pasakyti.

        Comment


          Iš P. Jankūno ir partnerių valdomo "Versalio" pastato Laisvės al. 88 jau išsikraustė visos parduotuvėlės ir baras. Turėtų tuoj pajudėti rekonstrukcija.

          https://www.delfi.lt/verslas/nekilno...alis-120052071

          Click image for larger version

Name:	Versalis.jpg
Views:	455
Size:	391,2 kB
ID:	2157025

          Comment


            Statybos jau prasidėjo.

            Comment

            Working...
            X