Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė galas_piktžolėms Rodyti pranešimą

    Liūdna, kad tarpukarinį namuką, prieš įtraukiant kauno modernizmą į Unesco paveldą, taip sudarkė. Iš to kas buvo, praktiškai nieko neliko, ir buvo eita kiek leista - išlaikyti tūrį.

    Nuotraukose matyti, kad buvo paliktos tik sienos ir viskas pakeista. Tai tiesiog modernus XXI a. namas iš stiklo ir skardos.

    Tokie dalykai kuria precedentą ateičiai. Belieka tikėtis, kad naujos Unesco paveldo taisyklės tokių dalykų nebeleis.
    Kas ten ka sudarke, jus man pasakykit? Namukas buvo nugyventas, neturejo kazkokiu labai ypatingu architechturos detaliu ir dideles istorines reiksmes. Ji savininkai galejo tiesiog nugriaut ir pastayty 3-4 aukstu daugiabuti ir sau ramiai nekvarsindami galvos uzsidirbt. Bet nusprende modernizuot ir issaugot ateities kartoms, autentika, kiek jos buvo like.

    Kartais atrodo, kad kai kurie zmones i foruma ateina tik pasipiktint.

    Comment


      Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

      Kas ten ka sudarke, jus man pasakykit? Namukas buvo nugyventas, neturejo kazkokiu labai ypatingu architechturos detaliu ir dideles istorines reiksmes. Ji savininkai galejo tiesiog nugriaut ir pastayty 3-4 aukstu daugiabuti ir sau ramiai nekvarsindami galvos uzsidirbt. Bet nusprende modernizuot ir issaugot ateities kartoms, autentika, kiek jos buvo like.

      Kartais atrodo, kad kai kurie zmones i foruma ateina tik pasipiktint.
      Pritariu. Forumas patapo paverkimo vieta, ateina visiški nuliai, ir pradeda grand projektus burt kas kaip ir ką turi statyt, kokias spalvas rink, ir kad projektas šūdinas, nes matai MAN nepatinka.
      *censored*

      Comment


        Parašė PukiS Rodyti pranešimą

        Pritariu. Forumas patapo paverkimo vieta, ateina visiški nuliai, ir pradeda grand projektus burt kas kaip ir ką turi statyt, kokias spalvas rink, ir kad projektas šūdinas, nes matai MAN nepatinka.
        Nežinau, ar galima apibendrinti visą Forumą. Šiuo atveju - tai neseniai atėjęs žmogus, parašęs 20 postų. Gal ir trolis. Aš kažkaip, visad, pradžioj, kai koks trumpas vimtelėjimas būna, įtariu trolius.

        Comment


          Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

          Kas ten ka sudarke, jus man pasakykit? Namukas buvo nugyventas, neturejo kazkokiu labai ypatingu architechturos detaliu ir dideles istorines reiksmes. Ji savininkai galejo tiesiog nugriaut ir pastayty 3-4 aukstu daugiabuti ir sau ramiai nekvarsindami galvos uzsidirbt. Bet nusprende modernizuot ir issaugot ateities kartoms, autentika, kiek jos buvo like.

          Kartais atrodo, kad kai kurie zmones i foruma ateina tik pasipiktint.

          Nesuprantu, kur Tu matai pasipiktinmą, aš aiškiau parašiau, kad man liūdna, aš nusiminiau.

          Liūdna, kai pakeičia per daug, ar tai daro nepkankamai jautriai.

          Comment


            Parašė galas_piktžolėms Rodyti pranešimą


            Nesuprantu, kur Tu matai pasipiktinmą, aš aiškiau parašiau, kad man liūdna, aš nusiminiau.

            Liūdna, kai pakeičia per daug, ar tai daro nepkankamai jautriai.
            Keitė nes akivaizdu, kad viskas buvo supuvę išskyrus konstrukciją. Tau matyt norėjosi, kad atkurtu 1:1 kaip buvo. Įdomu ar pats norėtum gyventi name kurio išplanavimas visiškai neatitinka šiuolaikinių poreikių ir kasdien jaustis kaip muziejuje. o ne savo namuose? Nes kitaip nuliūdintum kažką forume...

            Comment


              Parašė galas_piktžolėms Rodyti pranešimą


              Nesuprantu, kur Tu matai pasipiktinmą, aš aiškiau parašiau, kad man liūdna, aš nusiminiau.

              Liūdna, kai pakeičia per daug, ar tai daro nepkankamai jautriai.
              Nosinaitę paduot?
              *censored*

              Comment


                Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                Pritariu. Forumas patapo paverkimo vieta, ateina visiški nuliai, ir pradeda grand projektus burt kas kaip ir ką turi statyt, kokias spalvas rink, ir kad projektas šūdinas, nes matai MAN nepatinka.
                Taip apibendrintai, tai visi forumai visame pasaulyje yra verkimo vietos.
                Yra skirtingi atvejai, šiuo atveju tikrai nėra ko piktintis. Viskas palikta, kas buvo įmanoma ir gražiai išsaugota.
                Bet yra projektų (pvz. Vilniuje St. Jakobs), kur reikia ne verkti, bet riaumoti. Kur akivaizdus neprofesionalumas iš architektų pusės puikiai sudetintas su vystytojų godumu. Ir šiuo atveju visokie profesionalų pateisinimai ima primint RU propagandistų darbą, kada įžūliai į akis meluojama pagal Goebbels’o principą, kad daug kartų pakartotas melas tampa tiesa.

                Paskutinis taisė Obi-Wan Kenobi; 2024.08.27, 11:31.

                Comment


                  bent tiek

                  Click image for larger version

Name:	IMG_20240828_185240.jpg
Views:	358
Size:	1,60 MB
ID:	2148605
                  Русский военный корабль, иди нахуй!

                  Comment

                  Working...
                  X