Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na man jis čia netgi laabai prašmatniai atrodo
    Русский военный корабль, иди нахуй!

    Comment


      n̶e̶r̶a̶m̶i̶a̶i̶ p̶a̶b̶a̶i̶g̶o̶s̶ l̶i̶n̶k̶ j̶u̶d̶a̶ p̶i̶e̶n̶o̶ c̶e̶n̶t̶r̶o̶ p̶a̶s̶t̶a̶t̶a̶s̶ s̶u̶ s̶e̶n̶a̶i̶s̶ l̶a̶g̶a̶i̶s̶, n̶e̶j̶a̶u̶g̶i̶ n̶e̶s̶u̶p̶l̶a̶n̶u̶o̶t̶a̶ at̶k̶u̶r̶t̶i̶ t̶a̶r̶p̶u̶k̶a̶r̶i̶n̶i̶ų l̶e̶n̶k̶t̶ų l̶a̶n̶g̶ų?̶ t̶a̶i̶ b̶e̶n̶e̶ p̶a̶g̶r̶i̶n̶d̶i̶n̶i̶s̶ p̶a̶s̶t̶a̶t̶o̶ a̶kc̶e̶n̶t̶a̶s̶
      radau spaudoj kad vyks langų keitimas
      https://m.kauno.diena.lt/naujienos/k...montas-1178923
      Paskutinis taisė Kauno Kaukas; 2024.06.25, 16:12.

      Comment


        Parašė Taiga Rodyti pranešimą

        Nu atsiprašau, bet ką tai turi bendro su sentimentais? Aš manau, kad buvę industriniai pastatai būtent taip ir turi būti pritaikomi, koks skirtumas, plyta balta ar raudona, kolona ten gelžbetoninė ar metalinė? Nes kitaip gausis elementariai brangus euroremontas arba statymas tų pačių beveidžių pastatėlių, kur kiekvienas atrodo kaip odontologijos klinika. Ir žinot, pamačius šitą ir Putvinskio gatvės projektą kitoje temoje, man Natkevičius kaip tik atrodo visai formoj, nes abiem atvejais labai pataikyta su estetika ir sprendimais konkrečioms situacijoms ir kontekstui.
        OK, skonio reikalas, bet apkalt pastatą vos ne Sandwich'o plokštėmis ir dar mokymo paskirties pastatui yra žiauru. Va Pilaitės gimnazija Vilniuje yra puikus pvz, kaip turi atrodyti švietimo įstaiga.
        Kaunas yra Kaunas

        Comment


          Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą

          OK, skonio reikalas, bet apkalt pastatą vos ne Sandwich'o plokštėmis ir dar mokymo paskirties pastatui yra žiauru. Va Pilaitės gimnazija Vilniuje yra puikus pvz, kaip turi atrodyti švietimo įstaiga.
          o kas nusprendė kaip turi atrodyti mokykla? Kur tai aprašyta?

          Comment

          Working...
          X