Jau prieš porą savaičių stulpams pamatus pradėjo lieti pats mačiau apalovkes sukaltas, pro šali eidamas.Ir griauna ir stato tuo pat metu.
Juk jau nuotraukose matosi kad yra betonuojami pamatai. O kad griauna ir stato tuo pačiu metu tai normalu, taupomas laikas ir pinigai statybos aikštelės išlaidoms.
Na ar tikrai būtina kišt šitas apklausas į kiekvieną temą?
Parašė Soraja
Kaunas mūsų visų miestas, kurį mylim ir nesame abejingi procesams vykstantiems jame, noriu paprašyti, kad prisidėtumėte prie mano magistrinio darbo tyrimo būtent naujų objektų atsiradimo, kūrimo reglamentavimo bei vertinimo tema
Ne per daug klausimų apie pastatų suderinimą su aplinka? Per juos galvojau kad niekada nebaigsiu šios apklausos Mano manymu, būtų užtekę ir 10 pavyzdžių.
Toje vietoje matyt pastato nebus,nugriaus vėliau.Pirmiausia griauna ten kur bus naujas pastatas.Vienu žodžiu pirma griauna ten kur statys,kad išloštu laiko.Protingai.
Comment