Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na darys kaip Klaipėdoj, ten net gal čempionatas vyks be tos komisijos parašų. Lietuva čia kitaip ir nebus.

    Comment


      Parašė GTRooTube Rodyti pranešimą
      Na darys kaip Klaipėdoj, ten net gal čempionatas vyks be tos komisijos parašų. Lietuva čia kitaip ir nebus.
      Kauniečiai sakė jokiais būdais nedarys taip kaip Klaipėdoje, nes tai didelė atsakomybė savivaldybei jai įvyktų koks nelaimingas atsitikimas. Manau svarų žodį tarė ir valdytojas arenos... Bet aš manau kad kad ir paskutinę naktį bet parašai bus gauti, nes per daug menki dalykai čia išvardinti tam kad nepasirašytų akto.. Didieji trūkumai juk jau sutvarkyti.

      Comment


        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
        Kauniečiai sakė jokiais būdais nedarys taip kaip Klaipėdoje, nes tai didelė atsakomybė savivaldybei jai įvyktų koks nelaimingas atsitikimas. Manau svarų žodį tarė ir valdytojas arenos... Bet aš manau kad kad ir paskutinę naktį bet parašai bus gauti, nes per daug menki dalykai čia išvardinti tam kad nepasirašytų akto.. Didieji trūkumai juk jau sutvarkyti.
        Bet ar užteks laiko iki atidarymo?

        Comment


          [QUOTE=GediminasJa;574112]Kažkam patinka kurstyti aistras..

          15min dirba, tiksliau rašo straipsnius, ranka rankon su vienu šalies dienrasčiu. Ir tai ne paranoja, ne vienas jau tai pastebėjo, važiuojama ant arenos kaip tik sugebama.

          Comment


            Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
            15min dirba, tiksliau rašo straipsnius, ranka rankon su vienu šalies dienrasčiu. Ir tai ne paranoja, ne vienas jau tai pastebėjo, važiuojama ant arenos kaip tik sugebama.
            taigi nesunku matyti, jog kaunodiena susipykusi su 15min. o juk kaunodienos ir arenos savininkas gi tas pats, tai ir vanoja iš širdies blevyzgomis...
            www.gediminasbanaitis.lt

            Comment


              tegu ir vanoja, kas protingi, tas atsirenka informaciją, o avių banda kaip bliovė, taip ir bliaus

              Comment


                Na jau jus man atleiskite,bet man trūksta žodžių apibūdinti jūsų reakcijas susijusias su arenos išvaizda,ar jos atidarymo terminais.Jus sugebate kaltinti 15min ar kitus neva tai arenos priešus.Žmonės ar pamiršote,kad jau 11 mėnesių statybos pavėlavo,ar atsimenate,kaip ginčijomės,kad jos neatidarys vasario mėnesiui,o nekurie mane apšaukė rytfaniu ir t.t...Arenos fasadas yra nuplauti pinigai,kaip beje ir visoje Lietuvoje būna su valstybiniais užsakymais.Jūs ir dėl arenos apšvietimo pamastykit truputi,jie sako,kad už tuos pinigus įrengs led juosta viduje Naglumo viršūnė,čia gi du skirtingi dalykai,nes lauko apšvietimas buvo pagal projekta (kaip beje ir cor-ten plieno tinklas)o viduje koncesininko reikalas ar jie darys ta led juosta ar ne.Jeigu manote,kad as neteisus tai atsakykite kam eis pinigai už led reklamu transliacijas savivaldybei ar UBIG ?Ar jus statytumėte reklaminius stendus už savo pinigus ir leistumėte nemokamai ten visiems transliuoti savo reklamas ?Mus laiko visiškais idiotais.

                Comment


                  Parašė ramzis Rodyti pranešimą
                  Na jau jus man atleiskite,bet man trūksta žodžių apibūdinti jūsų reakcijas susijusias su arenos išvaizda,ar jos atidarymo terminais.Jus sugebate kaltinti 15min ar kitus neva tai arenos priešus.Žmonės ar pamiršote,kad jau 11 mėnesių statybos pavėlavo,ar atsimenate,kaip ginčijomės,kad jos neatidarys vasario mėnesiui,o nekurie mane apšaukė rytfaniu ir t.t...Arenos fasadas yra nuplauti pinigai,kaip beje ir visoje Lietuvoje būna su valstybiniais užsakymais.Jūs ir dėl arenos apšvietimo pamastykit truputi,jie sako,kad už tuos pinigus įrengs led juosta viduje Naglumo viršūnė,čia gi du skirtingi dalykai,nes lauko apšvietimas buvo pagal projekta (kaip beje ir cor-ten plieno tinklas)o viduje koncesininko reikalas ar jie darys ta led juosta ar ne.Jeigu manote,kad as neteisus tai atsakykite kam eis pinigai už led reklamu transliacijas savivaldybei ar UBIG ?Ar jus statytumėte reklaminius stendus už savo pinigus ir leistumėte nemokamai ten visiems transliuoti savo reklamas ?Mus laiko visiškais idiotais.
                  100% palaikau.

                  Comment


                    Parašė ramzis Rodyti pranešimą
                    Na jau jus man atleiskite,bet man trūksta žodžių apibūdinti jūsų reakcijas susijusias su arenos išvaizda,ar jos atidarymo terminais.Jus sugebate kaltinti 15min ar kitus neva tai arenos priešus.Žmonės ar pamiršote,kad jau 11 mėnesių statybos pavėlavo,ar atsimenate,kaip ginčijomės,kad jos neatidarys vasario mėnesiui,o nekurie mane apšaukė rytfaniu ir t.t...Arenos fasadas yra nuplauti pinigai,kaip beje ir visoje Lietuvoje būna su valstybiniais užsakymais.Jūs ir dėl arenos apšvietimo pamastykit truputi,jie sako,kad už tuos pinigus įrengs led juosta viduje Naglumo viršūnė,čia gi du skirtingi dalykai,nes lauko apšvietimas buvo pagal projekta (kaip beje ir cor-ten plieno tinklas)o viduje koncesininko reikalas ar jie darys ta led juosta ar ne.Jeigu manote,kad as neteisus tai atsakykite kam eis pinigai už led reklamu transliacijas savivaldybei ar UBIG ?Ar jus statytumėte reklaminius stendus už savo pinigus ir leistumėte nemokamai ten visiems transliuoti savo reklamas ?Mus laiko visiškais idiotais.
                    O nuo isorinio apsvietimo pinigai savivaldybei eis?
                    Daug kas teisybe.Neginu Vetrunos kuri smarkiai pasisiukslino.Bet is tikruju niekas nezino kiek velavimo del ju ,kiek del architekturiniu pakeitimu.Pradek statyti nama pagal netipini projekta ir suprasi ,kad kazkur reikia keisti kazka.O cia arena .Ir dar tokio dydzio.Niekas kazkodel neverkia ,kad didzioji dalis kedziu sudetos geresnes nei techniniam projekte.O va led (kuris ne tik transliuoja reklama ,bet ir pagerina bendra vidaus vaizda)baisi vagyste.O jei suzinotum kaina nukirpto isorinio apsvietimo ir led juostos gal tai neatrodytu tokia baisi apgavyste?

                    Comment


                      Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                      O nuo isorinio apsvietimo pinigai savivaldybei eis?
                      isorinio apsvietimo uzsakovas yra savivaldybe. LED juostas ,kaip ir visa interjera planuoja arenos valdytojas. NEsueina galai cia.
                      Paskutinis taisė 99; 2011.08.11, 09:28.
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Na tai kaip suprantu, tas pats vyriausias žmogus, kurio parašo reikia negali pasirašyti, kol visi darbai neužaktuoti, tai yra nepadaryti, o kaip aš suprantu pavadinimo arenos juk dar nelabai ir deda, tad mano spėjimas, kad žais su Ispanais nepriduotoje arenoje.

                        Comment


                          Parašė GTRooTube Rodyti pranešimą
                          Na tai kaip suprantu, tas pats vyriausias žmogus, kurio parašo reikia negali pasirašyti, kol visi darbai neužaktuoti, tai yra nepadaryti, o kaip aš suprantu pavadinimo arenos juk dar nelabai ir deda, tad mano spėjimas, kad žais su Ispanais nepriduotoje arenoje.
                          Arenos pavadinimo išorėje galbūt ir išvis nebus. Čia toks architekto sumanymas.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                            O nuo isorinio apsvietimo pinigai savivaldybei eis?
                            Daug kas teisybe.Neginu Vetrunos kuri smarkiai pasisiukslino.Bet is tikruju niekas nezino kiek velavimo del ju ,kiek del architekturiniu pakeitimu.Pradek statyti nama pagal netipini projekta ir suprasi ,kad kazkur reikia keisti kazka.O cia arena .Ir dar tokio dydzio.Niekas kazkodel neverkia ,kad didzioji dalis kedziu sudetos geresnes nei techniniam projekte.O va led (kuris ne tik transliuoja reklama ,bet ir pagerina bendra vidaus vaizda)baisi vagyste.O jei suzinotum kaina nukirpto isorinio apsvietimo ir led juostos gal tai neatrodytu tokia baisi apgavyste?
                            Visiskai nenoriu su jumis veltis į diskusija,bet negaliu susilaikyti jums neatsakes.
                            1,Išorinis apšvietimas,kaip ir visa kita kas gražina Kauna yra miesto patrauklumo ir t.t.. gerinimas,nuo ko priklauso turistų,investicijų ir kitų dalyku mastai,tai galiu pasakyti,kad taip išorės apšvietimo pinigai butu pelnas savivaldybei ir verslui ir t.t..
                            2,Aš visiskai nesuprantu ir man netgi vergti norisi,kai iš išvaizdos lygtai ir ne visiski idiotai pasakoja mums,kad arena vėlavo todėl.kad ji yra didelė.ar todėl,kad ji sudėtinga ir t.t...Atleiskite ponai jus ka sutartis pasirašinėdami ir konkursus laimėdami ten ne arena norėjote statyti,ar ji tik vėliau pasididino ir pasidarė nežmoniškai sudėtinga ?
                            3,Visi kalba,kad Miliunas nebuvo pilnai parenges projekto ir todėl arena vėlavo.Na tarkime,kad lygtai už 5 mil.litu (suma už projekta)jis nebuvo parenges,bet tada jūs man papasakokite kokius burtininkus kvietėsi Mitnija Vėtrūna ir Panev.stat.trestas ir pagal eskiza apskaičiavo arenos samata ?
                            cituoju :Kauno arenos rangos konkursą pralaimėjusios statybų bendrovės atkakliai įrodinėja, kad nugalėjusios įmonės pasiūlyta kaina yra nereali. Todėl jau vykstant statyboms bus bandoma, kaip manoma, padidinti objekto vertę ir taip išsiderėti papildomų lėšų, kurios leistų gauti pelno, rašo "Lietuvos žinios".
                            Kadangi tas scenarijus jau buvo daugybe kartų atliktas,tai šį karta buvo viskas daroma kitaip.Nuimamas tinklas ir arena palikta plika basa,neva tai super modernas kurio nesuprantantys yra tik neišprusę provincialai,perkami neva tai nauji darbai ir t.t...Tokį moderna (pliko betono sienas)jūs galite pamatyti priešais arena esančio viešbučio,ar IX forto ~1980 metais statytame naujajame muziejuje ir kino teatre.Kaip ir minėjau mus laiko idiotais.

                            Comment


                              tiketa tikri Lietuvos biznieriai; į Žalgirio arenos atidarymą praktiškai neliko bilietų, bet paskutinius kur anksčiau kainavo ~44lt, dabar pardavinėja po 164lt, tribūna ta pati
                              ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                              Comment


                                Parašė ramzis Rodyti pranešimą
                                2,Aš visiskai nesuprantu ir man netgi vergti norisi,kai iš išvaizdos lygtai ir ne visiski idiotai pasakoja mums,kad arena vėlavo todėl.kad ji yra didelė.ar todėl,kad ji sudėtinga ir t.t...Atleiskite ponai jus ka sutartis pasirašinėdami ir konkursus laimėdami ten ne arena norėjote statyti,ar ji tik vėliau pasididino ir pasidarė nežmoniškai sudėtinga ?
                                3,Visi kalba,kad Miliunas nebuvo pilnai parenges projekto ir todėl arena vėlavo.Na tarkime,kad lygtai už 5 mil.litu (suma už projekta)jis nebuvo parenges,bet tada jūs man papasakokite kokius burtininkus kvietėsi Mitnija Vėtrūna ir Panev.stat.trestas ir pagal eskiza apskaičiavo arenos samata ?
                                cituoju :Kauno arenos rangos konkursą pralaimėjusios statybų bendrovės atkakliai įrodinėja, kad nugalėjusios įmonės pasiūlyta kaina yra nereali. Todėl jau vykstant statyboms bus bandoma, kaip manoma, padidinti objekto vertę ir taip išsiderėti papildomų lėšų, kurios leistų gauti pelno, rašo "Lietuvos žinios".
                                Nesuprantu ko tu nesupranti.Ar to ,kad projektas keitesi?
                                Gal priminti kiek kartu eigoje keitesi net vietu skaicius?
                                Ar to ,kad firmos teike pasiulymus pagal tuometinius skaiciavimus ,kurie poto buvo keiciami? Ar to ,kad projektuotojas buvo apribotas pinigais i kuriuos butinai reikejo sutilpti ,norint gauti EU parama?Ar to ,kad veikiant tam tikroms jegoms ,viskas buvo taip uztempta ,kad buvo labai realus sansas ,kad isvis jokios arenos Kaune nebus?Ar to ,kad arenos Siauliuose ir Panevezyje brango (ir brango smarkiai) nors jokie projektai ten nebuvo keiciami?

                                Comment


                                  Beje ,siandien jau kloja parketa krepsinio aiksteleje.

                                  Comment


                                    Šiauliuose ir Panevėžyje jos brango dėl infliacijos, nes buvo ekonomikos pakylimas (visi kylima yra lydimi infliacijos). Kauno arenos atveju buvo ekonomikos sulėtėjimas ir buvo pasireiškusi defliacija, būtent dėl to Kauno meras ir perskaičiavo tą kainą ir vietoj 169mln paliko 160 - arena atpigo dėl defliacijos. Galutiniame variante gauname tai, kad arena kainavo apie 180mln , tačiau realiai jei ji būtų statyta tuo metu kaip Šiaulių ir Panevėžio arenos ši būtų kainavosi 200 mln mažiausiai. Labiausiai dėl infliacijos nepasisekė Panevėžiui, būtent todėl jos ta kaina labai didelė gavosi. Beje čia tik šiaip pastebėjimas, tačiau, kaip Vėtrūna gali tikėtis pelno jei jie 11 mėnesių moką darbininkams algas, už kuriuos neturėjo mokėti, nes turėjo pastatyti ankščiau.

                                    Comment


                                      Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                                      Nesuprantu ko tu nesupranti.Ar to ,kad projektas keitesi?
                                      Gal priminti kiek kartu eigoje keitesi net vietu skaicius?
                                      Ar to ,kad firmos teike pasiulymus pagal tuometinius skaiciavimus ,kurie poto buvo keiciami? Ar to ,kad projektuotojas buvo apribotas pinigais i kuriuos butinai reikejo sutilpti ,norint gauti EU parama?Ar to ,kad veikiant tam tikroms jegoms ,viskas buvo taip uztempta ,kad buvo labai realus sansas ,kad isvis jokios arenos Kaune nebus?Ar to ,kad arenos Siauliuose ir Panevezyje brango (ir brango smarkiai) nors jokie projektai ten nebuvo keiciami?
                                      Projektas neturėjo teisės būti keičiamas, jei savivaldybė būtų to neleidusi, savivaldybė tiesiog nuolaidžiavo. Kaip galėjo būt pradedamos statybos be projekto tikslaus??? Lietuva ir viskas tuo pasakyta. Visi daro kaip jiems patinka.
                                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                      Comment


                                        Parašė GTRooTube Rodyti pranešimą
                                        Šiauliuose ir Panevėžyje jos brango dėl infliacijos, nes buvo ekonomikos pakylimas (visi kylima yra lydimi infliacijos). Kauno arenos atveju buvo ekonomikos sulėtėjimas ir buvo pasireiškusi defliacija, būtent dėl to Kauno meras ir perskaičiavo tą kainą ir vietoj 169mln paliko 160 - arena atpigo dėl defliacijos. Galutiniame variante gauname tai, kad arena kainavo apie 180mln , tačiau realiai jei ji būtų statyta tuo metu kaip Šiaulių ir Panevėžio arenos ši būtų kainavosi 200 mln mažiausiai. Labiausiai dėl infliacijos nepasisekė Panevėžiui, būtent todėl jos ta kaina labai didelė gavosi. Beje čia tik šiaip pastebėjimas, tačiau, kaip Vėtrūna gali tikėtis pelno jei jie 11 mėnesių moką darbininkams algas, už kuriuos neturėjo mokėti, nes turėjo pastatyti ankščiau.
                                        O kokiu metu state Klaipedos arena? Ir nepaisant darbu kainu kritimo,kuris nebuvo perskaiciuotas,nepaisant to ,kad sukiso pigesnes kinietiskas kedes statybos pabrango nuo 55 iki 65 lim.Nesakau ,kad taip turi buti,bet cia bandoma irodyti,kad Kauno arena kazkokia isimtis.Deja tokia padetis su visomis didesnemis statybomis Lietuvoje.

                                        Comment


                                          "Jūs ir dėl arenos apšvietimo pamastykit truputi,jie sako,kad už tuos pinigus įrengs led juosta viduje Naglumo viršūnė,čia gi du skirtingi dalykai,nes lauko apšvietimas buvo pagal projekta (kaip beje ir cor-ten plieno tinklas)o viduje koncesininko reikalas ar jie darys ta led juosta ar ne."

                                          Vienas ponas šioje temoje intensyviai įrodinėjo, kad Miliūnas pavogė apšvietimą. Tai dabar paklausiu antro pono. Kiek jūsų manymų šviesos nušvilpė Miliūnas? Pagrįskite atsakymą šviesos matavimo vienetais, išreiškiančiais šviesos ar apšvietos kiekį. A nesugebate? Tada kitaip paklausiu,kur garantija, kad pirminiame projekte buvę 4 stulpai bendrai sudėjus yra galingesnių parametrų už dabartinius 2 stulpus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X