O kokie ten darbai vis dar vyksta? Aš aišku seniai jau arti buvau priėjęs, bet iš tolo atrodo tarsi išorė jau pabaigta visų korpusų. Tai viduje tebedirba, įrenginėja? Ir kaip jiems su finansavimu bei etapais? Čia jau paskutinis etapas ir finalinis finansavimas?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Valdovų rūmai
Collapse
X
-
Šiuo metu statybininkai daugiausiai krapštosi šiaurės ir dalyje rytų korpuso (vakar šiaurės korpuse betoną liejo betono siurblys). Minėtuose korpusuose dar nesutvarkytas cokolis ir nesudėtos durys, taip pat 2016 m. pakeistas šilumos trasos projektas, todėl darbai galėjo užsitęsti.Parašė Creatium Rodyti pranešimąO kokie ten darbai vis dar vyksta? Aš aišku seniai jau arti buvau priėjęs, bet iš tolo atrodo tarsi išorė jau pabaigta visų korpusų. Tai viduje tebedirba, įrenginėja? Ir kaip jiems su finansavimu bei etapais? Čia jau paskutinis etapas ir finalinis finansavimas?
2017 m. statyboms skirta šiek tiek daugiau nei 9 mln. eurų.
Comment
-
Nedidelis atnaujinimas apie Valdovų rūmus
Statybininkai mūrija vartus į Mažąjį kiemą ?

Žvilgsnis per vakarų korpuso langą.

Statybininkai apšildina rūmų rytų korpuso priestato perdangą ir tvarko šiaurės korpuso apšvietimą.

Didžiajame kieme pasiruošta „Kinui po atviromis žvaigždėmis“.

Gruntinis vanduo.

Kolkas jokio judesio prie rūmų rytų korpuso.
Paskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.03, 16:31.
- 4 patinka
Comment
-
Ir jau matau, kaip bus reklamuojamasi: šimtmečio proga baigsime Valdovų rūmų statybas!Valdovų rūmų statybą ketinama kitąmet baigti
Valdovų rūmų Vilniuje statybą žadama baigti kitąmet – artimiausiu metu bus atliekami antrosios rūmų dalies vidaus apdailos darbai, tvarkoma aplinka, ketinama dekoruoti tris pirmosios rūmų dalies rūmų menes.
Iš viso Valdovų rūmų statyba, planuojama, kainuos 106,3 mln. eurų, iki 2016-ųjų pradžios į rūmus investuota 87,32 mln. eurų, dar 9 mln. eurų skirta šiemet.
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=75176432
Comment
-
Statybininkai pluša prie šiaurės korpuso.

Būsimasis įvažiavimas (ir apsaugos postas ?) į Mažąjį kiemą.

Tolumoje matyti Vilniaus Pilies kalno šlaito atraminė siena.
Paskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.03, 16:32.
- 2 patinka
Comment
-
Šiaurės korpusas

Įėjimas į šiaurės korpusą

Statybinės medžiagos

Uolus darbininkas prie šiaurės korpuso

Dirbama ir šiaurės korpuso viduje

Žvilgsnis į vidų

Cokolio plokštės įtvirtinimas

Šviesos rytų korpuse

Informacija apie statybos darbus
Paskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.03, 16:36.
- 5 patinka
Comment
-
Abraomo Šliosbergo namo, priklausančio LDK Valdovų rūmų kompleksui, salės XIX a. lubų ir sienų tapybos restauravimas 2016 m. Nuotraukų autorius - Juozas Algirdas Pilipavičius.

https://plus.google.com/photos/10491...CKb37tr38sKVUg

https://plus.google.com/photos/10491...CKb37tr38sKVUg
Palyginimui ta pati salė 2011 m. Nuotraukų autorė - Lina Buteikytė/Kultūros paveldo departamentas.

Paskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.03, 16:46.
- 3 patinka
Comment
-
2017 m. lapkričio mėn. (?) fotografijos iš Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros „Facebook“ paskyros
Dekoruojamos „Gotikinės“ salės nerviūros.
https://www.facebook.com/71686505174...type=3&theater
Dekoruojamos „Renesansinės“ menės kesoninės lubos.
https://www.facebook.com/71686505174...type=3&theater

https://www.facebook.com/71686505174...type=3&theater
Restauruota Abraomo Šliosbergo namo XIX a. lubų tapyba.
https://www.facebook.com/71686505174...type=3&theater

https://www.facebook.com/71686505174...type=3&theater
Rūsiuose įsikurs kavinė. Autentiški XVI a. mūrai ir XIX a. sutvirtintas skliautas.
https://www.facebook.com/71686505174...type=3&theater
- 9 patinka
Comment
-
Paskutinis atnaujinimas šiais metais
Pageltusi vakarų korpuso dalis.

Vienas iš avarinių išėjimų vakarų korpuse.

Matyti kelias aplink rūmų Didžiajame kieme esantį bokšto pamatą.

Būsimasis kelio aplink rūmų Didžiajame kieme esantį bokšto pamatą galas.
https://www.google.lt/maps/@54.68632...0!8i5000?hl=ltPaskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.03, 16:40.
- 5 patinka
Comment
-
Rytų korpuso galerija.

Šio korpuso laiptai vis dar tvarkomi.
Paskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.03, 16:40.
- 1 patinka
Comment
-
Žvilgsnis į Didįjį kiemą iš rytų korpuso galerijos.

Rytų korpuso galerija antrajame aukšte.

Buvusio A. Šliosbergo namo balkono kariatidės ir baliustrada.

Šaltinis: http://www.arstudio.lt/visuomeniniai...auko-galerija/Paskutinis taisė ultra laverdi; 2018.02.07, 21:23.
- 3 patinka
Comment
-
Nauja fotografijų „porcija“ šiam mėnesiui.
Tvarkomasi su kaminais rytų korpuse.

Tas pats ir pietų korpuse.

Pastaruoju metu statybininkai ėmė rodytis dažniau lauke, ką parodo nuvalyti takai „populiariausiais“ maršrutais
. Taip pat tvarkomas drenažas.

Buvusio A. Šliosbergo namo tambūro balkonas Mažajame kieme jau turi turėklus, nors ir apvyniotus plastmasine plėvele.
- 5 patinka
Comment
-
Panašu, kad statybininkai dirbs iki šių metų birželio mėn.
Šaltinis: http://valdovurumai.lt/lankytojams/r...u#.WnxZgp3FLDdDėl atliekamų dekoravimo darbų lankytojai laikinai negalės apžiūrėti antrojo aukšto menių
2018 m. vasario 3–kovo 31 d.
Valdovų rūmai
Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose pradėti kelių Gotikos ir Renesanso epochas atspindinčių antrojo aukšto menių dekoravimo darbai. Dėl šios priežasties keletą mėnesių muziejaus lankytojai negalės jų apžiūrėti.
Tačiau jau baigtas kelių trečiojo aukšto menių dekoras, lankytojus nustebinsiantis spalvingomis sienomis, taip pat daugiaspalvėmis plafoninių lubų rėmų dekoracijomis, subtiliais ažūriniais drožiniais bei auksuotomis ornamento detalėmis.
Comment









Comment