Opa, geras. Nežinojau, kad buvo fontanai Neryje. Kažin ar sunku būtų juos vėl padaryt. Kad ir vieną - du.
Nemanau, kad sunku, tik klausimas kam to reikia... Minsko ir Kišiniovo vaibuko toje vietoje ir taip netrūksta (iš vienos pusės visa gatvė stalininių pastatų, iš kitos VCUP), o ir norint vystyt laivybą jie trukdytų.
Vilnius 1980 m.
Raudonosios Armijos pr.(dabar - Savanorių pr.), Kosmonautų pr. (dabar - Laisvės pr.) ir Konarskio g. (dabar - Geležinio Vilko g.) dviejų lygių sankryža
Vilnius, apie 1988-1990 m.
Stovėjimo aikštelės prie Lietuvos Mokslų akademijos institutų K.Poželos gatvėje (dab. A.Goštauto g.) prie Tarybų tilto (dab.- Pedagoginiio ar Edukologijos tiltas)
Šita nuotrauka labai įspūdinga. Gaila, archyvas neparašė, kas nuotraukos autorius
Nuotraukoje matomas 1966-1976 m. laikotarpis, kai jau buvo nutiesta K. Požėlos gatvė ir pro Vingio parką suko link Žemaitės gatvės (ta gatvės atkarpėlė dabar vadinasi V. Pietario gatve) .
Apie 1976 - 1977 m. prie Vingio parko įrengtas dviejų lygių transporto mazgas. Naujos gatvės dalis nuo Vingio parko mazgo link tuomet naujo Gerosios Vilties mazgo tebesivadino Konarskio gatve, nors senoji Konarskio gatvė liko akligatvis. Geležinio Vilko gatvė atsirado 1990 m. pabaigoje ar 1991 m. pradžioje, sujungus tuometines Tarybų, Karolio Poželos ir Simono Konarskio gatvių atkarpas.
Vilnius, 1966
K. Poželos (dab. Geležinio Vilko) gatvė prie Vingo parko
Diafilmas apie Seimo vietoje po karo kelis dešimtmečius (1950-1980) stovėjusį Jaunimo stadioną ИСТОРИЯ СТАДИОНА В ЦЕНТРЕ ГОРОДА
Stadiono miesto centre istorija
Raudonosios Armijos pr. (dab. Savanorių pr.)
Apie 1955-1965 m.
K.Požėlos g - nuo dabartinės Operos vietos
Apie 1961 m. Tolumoje vis dar matosi vakarinis Raduškevičių rūmų sparnas ir jau stovi naujas administracinis pastatas
Liudo Giros (dab. Vilniaus) gatvė ties sankryža su Labdarių gatve (kur stovi bankas)
Apie 1970 m.
Kino teatras "Vasara" Jaunimo sode (buv. Sereikiškių parkas, dab. Bernardinų sodas)
Apie 1975-1985 m.
Comment