Parašė Woolosas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[KAU] „Smetoninis“ Kaunas
Collapse
X
-
Parašė McBain Rodyti pranešimąAbejočiau ir aš, kad tai Vilijampolės tiltas freimq nuotraukoje ant tilto matomi elektros laidai ir pats tiltas labai jau siauras... nors kita vertus DDR'o įdėtose foto, kaip suprantu vaizduojamas dar tik statomas ir galutinai neužbaigtas Vilijampolės tiltas. bet vistik klausimas dėl to siaurumo
hmm nepykit jei labai į šoną nupjoviau, tik šiaip mano nuomone
Comment
-
Kaip ne Kaunas? Niekur daugiau Lietuvoje tuo metu tokio tilto nebuvo statoma, nes ir tokiu upiu, kokios tose nuotraukose daugiau nera. Nei Neris, nei Nemunas kitur nera toks platus. Alytuje krantai status. Prienuose tiltas buvo gelzbetoninis. Jurbarke tarpukaryje tiltas nebuvo pastatytas. Per Neri Jonavoje? Ten siaura ir krantai statesni. Merikne - ne. Taip kad cia Kaunas.
Comment
-
Parašė DDR 80 Rodyti pranešimąTilto gale, po desine, arka ??? isnesta i desine nuo tilto. O gal tik taip atrodo.פוניקולאַר
Comment
-
Parašė fui Rodyti pranešimąMan panasiau i elevatoriu
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąKaip ne Kaunas? Niekur daugiau Lietuvoje tuo metu tokio tilto nebuvo statoma, nes ir tokiu upiu, kokios tose nuotraukose daugiau nera. Nei Neris, nei Nemunas kitur nera toks platus. Alytuje krantai status. Prienuose tiltas buvo gelzbetoninis. Jurbarke tarpukaryje tiltas nebuvo pastatytas. Per Neri Jonavoje? Ten siaura ir krantai statesni. Merikne - ne. Taip kad cia Kaunas.פוניקולאַר
Comment
-
Gal kas turite P.Vileišio tilto vietoje buvusio laikinojo (1946-1960m) tilto vaizdą.
Tilto konstrukcija Post.1110 yra to pačio laikmečio kaip ir senojo Raudondvario tilto.Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
www.airfoto.lt
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąKaip ne Kaunas? Niekur daugiau Lietuvoje tuo metu tokio tilto nebuvo statoma, nes ir tokiu upiu, kokios tose nuotraukose daugiau nera. Nei Neris, nei Nemunas kitur nera toks platus. Alytuje krantai status. Prienuose tiltas buvo gelzbetoninis. Jurbarke tarpukaryje tiltas nebuvo pastatytas. Per Neri Jonavoje? Ten siaura ir krantai statesni. Merikne - ne. Taip kad cia Kaunas.
Comment
-
Knieti ir man įkišti savąjį trigrašį. Prisidedu prie tų, kurie mano, kad tai visai ne Kaune esantis tiltas, nors Panemunės tilto nuotraukų ir neesu matęs (jei kas turėtų nuotrauką būtų smagu ją išvysti) sprendžiant iš aplinkos ir tilto parametrų (tiek kiek jie yra matomi) galima tai konstatuoti. Abejonių kelia ir tas objektas dešinėje, man kažkodėl taip pat primenantis elevatorių.
Savo ruožtu į šį detektyvą pateikiu papildomos faktinės medžiagos apie Vileišio tiltą:
http://www.epaveldas.lt/vbspi/biReco...mplarId=137504 (5 psl.-tilto skersinis pjūvis,4psl.-papildomos nuotraukos, 3psl.-nuoroda į straipsnio pradžią).Paskutinis taisė PhantomLord; 2010.01.27, 15:10.
Comment
-
Parašė Ramūnas kns Rodyti pranešimąInformatyvi knyga- užpildanti nemažas Kauno istorijos publicistikos spragas. Esu perskaitęs šį V.Orlovo darbą, rekomenduoju tai padaryti ir tiems kas neskaitė.
Žinau, kad rašytojas buvo priejęs prie užsienyje saugomų, senovinių Kauno žemėlapių, tačiau jų kopijų neįtraukė į knygą.
Knygos jau nėra knygynuose (tačiau dar galima nusipirkti 9 forto bilietų kasoje 22lt)
Pats siaurasis geležinkelis aprašytas gana trumpai (3 puspapiai). Apie A.Panemunės atkarpą neužsimenama.
Comment
-
Tie bėgiai studentų gatvėje buvo atkasti visai neseniai:
http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...ske-lobi-30698„O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas
Comment
-
Statant Kauno tvirtovės šiaurės rytų kryptimi, tarp Neries ir Nemuno, buvo pastatytas platus įtvirtinimų ruožas. Abiejų upių slėnius dengė VI ir VII fortai.
Šioms statyboms palengvinti ir buvo nutiesti siaurojo geležinkelio bėgiai.
Ties KTU Elektronikos fakultetu, kasant kabelius, matomai buvo rasta šio geležinkelio dalis. Nežinau kur tiksliai buvo rasti bėgiai, bet jei jie buvo 2 metrų gylyje spėju, kad tai turėtų būti ties Girstučio upeliu (Girstupio upelio dešiniuoju intaku). Įrengiant tvirtovę ypatingų pylimų susisiekimo keliams nedaryta, stengtasi išnaudoti naturalų reljefą, taigi ir upelių slėnius. Pastačius studentų miestelį, dabartinę Studentų gatvę, buvusio upelio vaga liko giliai po žeme.
Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
www.airfoto.lt
Comment
-
I. Kanto g. 23 Joachimo Lapino namo - guberijos valdybos stogo kupolo restauracija
Archyvinė nuotrauka http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=152 ačiū Himleriui.
Šiandienos foto:
Vaizdas iš gatvės nuo pašto pusės:
Iš arčiau:
Vaizdas iš Muzikinio teatro skverelio:
Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...
Comment
-
Parašė Himleris Rodyti pranešimąParašė Himleris Rodyti pranešimą
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimąVaikai su trumpom kelnėm ant sniego
Comment
Comment