Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Smetoninis“ Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [QUOTE=fui;304262]Seniai buvau kazkuo prisidejes, taigi ir mano nedidelis smetoninio Kauno vaizdas:
    Visinskio g. vienas namas, tarpukary ir dabar:


    O gi siame name, jau po karo aisku, gyveno daug metu mano pazistamas. Jo langas didelis, po kaire puse, pirmame aukste. Kazkur turi buti sio namo nuotrauka apie 60-s m.
    Paskutinis taisė DDR 80; 2008.11.27, 09:01.

    Comment


      [QUOTE=DDR 80;304347]
      Parašė fui Rodyti pranešimą
      Seniai buvau kazkuo prisidejes, taigi ir mano nedidelis smetoninio Kauno vaizdas:
      Visinskio g. vienas namas, tarpukary ir dabar:


      O gi siame name, jau po karo aisku, gyveno daug metu mano pazistamas. Jo langas didelis, po kaire puse, pirmame aukste. Kazkur turi buti sio namo nuotrauka apie 60-s m.
      esu mates dar viena sio namo nuotrauka - tapukary ten buvo shell atstovybe ar servisas
      פוניקולאַר

      Comment


        Truputi istorijos. Statytojai ir ju sedevrai.

        Pirmuju numeriu eina transpotininkai. Be ju beda butu statybininkams.









        Vilijampolei rads stovi sits namukas. Ar ne?





        Br. Ilgovskiu statyti namai. Nelabai susigaudau 6 numeriu pazymetas pastatas,- Pradzios mokyklos rumai Nemuno Kranto gt. Kur tai yra?
        Ir, universiteto akiu klinika. Sis pastatas Vytauto pr.? Kur karo ligonine yra, ar klistu?



        O "Paramos" duonos f-as atia? Tiksliau AA.



        O kur sitie pastatai? Ar gyvi?





        Comment


          Ačiū už gražias nuotraukas!

          Nemuno Kranto g. - Karaliaus Mindaugo pr. dabar? Man atrodo ten yra panašus pastatas, jis matosi dešinau šioje xxl nuotraukoje: http://foto.terpe.lt/inkelti/20081110/th_DSC_1797.jpg

          Akių klinika ir man pasirodė labai panaši į karo ligoninę
          www.kaunotvirtove.lt

          Comment


            Stai tokios nuotraukas is 1935 m. albumo "Kauno Pavasario futbolo turniro nagaletojui"
            Gal jos nieko bendro ir neturi su futbolu ir turniro nugaletojais, taciau buvo tame albume.

            Matytas pastatas, taciau negaliu prisiminti. I KKI nepanasus lyg tai.



            Cia kazkur centre. Taip pat matyta vieta.

            Comment


              /\

              Antroje nuotraukoje matosi Pelėdos laiptai:

              http://foto.terpe.lt/inkelti/20061125/32.jpg

              Pirmoje esantis pastatas man nematytas. Pastatas atrodo medinis, viršuje matosi bent trys balti stiebai, tikriausiai vėliavoms. Gal čia stadionas? Dariaus ir Girėno stadionas tuo metu buvo medinis, o ir albumas susijęs su futbolu.

              Comment


                Matytas pastatas, taciau negaliu prisiminti. I KKI nepanasus lyg tai.

                Atvaizdas


                Cia kazkur centre. Taip pat matyta vieta.

                Atvaizdas
                [/QUOTE]


                O albumas jau pradetas draskyti gabalais? jame daug ne Klaipedos, Rygos ir dar kitu miestu nuotrauku. Stadionas tikrai ne Kauno, o apatineje foto laiptai i zalia kalna
                פוניקולאַר

                Comment


                  Parašė joker Rodyti pranešimą
                  /\

                  Antroje nuotraukoje matosi Pelėdos laiptai:

                  Pirmoje esantis pastatas man nematytas. Pastatas atrodo medinis, viršuje matosi bent trys balti stiebai, tikriausiai vėliavoms. Gal čia stadionas? Dariaus ir Girėno stadionas tuo metu buvo medinis, o ir albumas susijęs su futbolu.
                  Taip, tai tikriausia butent ta vieta, apie antra nuotrauka.

                  O albumas jau pradetas draskyti gabalais? jame daug ne Klaipedos, Rygos ir dar kitu miestu nuotrauku. Stadionas tikrai ne Kauno, o apatineje foto laiptai i zalia kalna[/QUOTE]


                  Kol kas ne. O antros sakinio dalies nelabai supratau, - jame daug ne Klaipedos, Rygos ir dar kitu miestu nuotrauku. Tai kokiu miestu nuotrauku jame daug?
                  O del stadiono... Ka nors sugalvosim.
                  Paskutinis taisė DDR 80; 2008.12.05, 11:15.

                  Comment


                    O antros sakinio dalies nelabai supratau, - jame daug ne Klaipedos, Rygos ir dar kitu miestu nuotrauku. Tai kokiu miestu nuotrauku jame daug?
                    O del stadiono... Ka nors sugalvosim.[/QUOTE]

                    Atsiprasau, nukandau sakinio dali, t.y. yra ne tik Kauno ,Klaipedos, Rygos bet dar ir kitu miestu
                    Nebent cia ne Romo albumas, kuo mazai tikiu. Beje ten yra ne viena gera Kauno nuotrauka
                    Paskutinis taisė fui; 2008.12.05, 18:31.
                    פוניקולאַר

                    Comment


                      Atsiprasau, nukandau sakinio dali, t.y. yra ne tik Kauno ,Klaipedos, Rygos bet dar ir kitu miestu[/QUOTE]

                      Buna. Galvoji apie viena, o rasai kitka

                      Comment


                        Is to pacio albumo. 1935 m. Gal kas ir pazistamu ras.



                        Comment


                          Ekskursija po Žydų lygoninę (dabar i vydų patekti nebeįmanoma)

                          Nuotraukos darytos pries metus ar du, vasara, jas darant prasidejo didelis graustinis

















































































































































                          Paskutinis taisė oxygen; 2008.12.07, 13:19.

                          Comment


                            Man tai patiko uz pa ka liu kas : )

                            Comment


                              Ne tu vienas pastebejai

                              Comment


                                BAISUS VAIZDAS.
                                Pasikartosiu. Buvo laikai, kad i sia ligonine paprastam mirtingajam pakliuti buvo gana sunkoka, nes tai buvo geriausia ligonine Kaune (be Kliniku), geriausi daktarai, prieziura ir t.t. O dabar... Ka gi, mums nieko nereikia, vakarai parupins viska. Patis net savo istorijos nemokam issaugoti. IMHO
                                Reportazas geras, aciu.

                                Comment


                                  pats esu rusas, bet kaip man gaila šių istorinių pastatų! Aš nesuprantu logikos, tiek centre, senamiestyje griuvančių namų, o vistiek niekas neapsiima juos restauruoti. Koks malonumas gyventi ir žinoti, kad šios sienos matė viską, ir karą, ir žmones, kelias kartas. Turiu silpnybę ir tarpukario laikotarpio namams, del to dažnai stengiuosi kai yra laiko pravaziuoti Perkūno alėją. Ir gatvele žemiau, kur išvažiavimas prie Stumbro. Planuojame apsigyventi tame rajone gal po kokių 3-jų metų. Kalbėjausi su rangovų įmone, klausiu, kaip pvz sienu, cemento, betono kokybė 30x metų statybos namuose? Atsakė kad dabar tokios kokybės nebūna, sienos žymiai kietesnės nei dabartinės.
                                  Paskutinis taisė oxygen; 2008.12.07, 18:36.

                                  Comment


                                    Bėda tame, kad ten Kauno žydai neišsiaiškina tarpusavyje, kam turėtų atitekti tas pastatas, galėtų Kauno savivaldybė saliamonišką teisingumą pritaikyt, tarkim kokį ultimatumą pateikt, jei per kokius 3 mėn neišsiaiškina kam grąžint, tai pastatas patenka į savivaldybės rankas ir taškas, gal tada kas pagerėtu...
                                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                                    Comment


                                      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                      Bėda tame, kad ten Kauno žydai neišsiaiškina tarpusavyje, kam turėtų atitekti tas pastatas, galėtų Kauno savivaldybė saliamonišką teisingumą pritaikyt, tarkim kokį ultimatumą pateikt, jei per kokius 3 mėn neišsiaiškina kam grąžint, tai pastatas patenka į savivaldybės rankas ir taškas, gal tada kas pagerėtu...
                                      Geras devizas - Koks Tu, toks ir Tavo miestas!
                                      Sakot,- pastatas patenka į savivaldybės rankas ir ... Nugriaunamas, o jo vietoje pastatomas balaganas pavyzdziui.
                                      Del ko ja isvis uzdare? Gal kas zinot?

                                      Comment


                                        Parašė DDR 80 Rodyti pranešimą
                                        Geras devizas - Koks Tu, toks ir Tavo miestas!
                                        Sakot,- pastatas patenka į savivaldybės rankas ir ... Nugriaunamas, o jo vietoje pastatomas balaganas pavyzdziui.
                                        Del ko ja isvis uzdare? Gal kas zinot?
                                        Na nugriaunamas, tai nemanau kad paveldas leistu, o dėl savivaldybės, tai turėjau omyje, kad jau geriau parduotu tuomet, kokiam investuotojui ar kam nors, negu kad kaip dabar, kad griūvia ant akių dėl dviejų bendruomenių kvailo nepasidalinimo
                                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                                        Comment


                                          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                          Na nugriaunamas, tai nemanau kad paveldas leistu, o dėl savivaldybės, tai turėjau omyje, kad jau geriau parduotu tuomet, kokiam investuotojui ar kam nors, negu kad kaip dabar, kad griūvia ant akių dėl dviejų bendruomenių kvailo nepasidalinimo
                                          Na kadangi chasidu glavrabinas mire, tai gal greiciaus issiaiskins jie tarpusavy. Nors man visai patiko ideja isvis nugriauti ligonine ir atverti vaizda i pili
                                          פוניקולאַר

                                          Comment

                                          Working...
                                          X