tinklapyje nurodyta 14 a. pab. - 16 a. vid. , tad gal nevisai sovietinis, nors "raudonskuriai" galėjo perdirbti pastatą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilnius senose fotografijose
Collapse
X
-
Kad didžiuma šio pastato - tarybinė gotikos rekonstrukcija-interpretacija, iškarto matyti iš plytų - jos labai lygios, kur pradėjusios irti, dar matosi, kad kiauryminės (skylėtos), kokių senovėje tikrai nė kvapo nebuvo. Dar keli tarybinių rekonstrukcijų pavyzdžiai Ignoto g. - rekonstruota dalis Technikos bibliotekos (buv. vienuolyno) ir tie baisūs 1988 m. Krašto apsaugos ministerijos korpusai, neva imituojantys ten kažkada stovėjusių gotikinių pastatų fasadus.
Comment
-
Parašė musicNe vienuolyno- noviciato
Dar suradau kalbamo pastato Šv. Ignoto g. (buv. K. Giedrio g.) nuotrauką iki "restauracijos":
A. Kunčiaus foto iš albumo "Senojo Vilniaus vaizdai", V. 1969. Na man šis pastato vaizdas kažkoks mielesnis ir "tikresnis", nei po rekonstrukcijos.
Comment
-
Parašė musicPaskutinis taisė Godo; 2010.07.14, 18:00.
Comment
-
Vilniuje bent man geriausias gotikinio pastato pavyzdys:
http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...D=21890&gID=17
Šiame pastate akivaizdžiai matosi Gotikinis fasadas, langai matosi mažai nukentėjo, o iš šono net nebuvo liesti, kai eidavau pro šalį, karts nuo karto mačiau ir vidų, netinkuotas pirmas aukštas, plytomis ir akmenimis mūrytas pastatas. Pagal viską bus vienas iš geriausiai išlikusių gotų LietuvojeLažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Parašė Justin Rodyti pranešimąSveiki,
Įdedu vieną Vilniaus nuotrauką, rastą Wikipedijoje. Labai būčiau dėkingas, jei kas pasufleruotumėte kuri tiksliai vieta čia nufotografuota.
Janas Bulhakas. Geležinkelio gatvė Vilniuje.
Atvaizdas
Paskutinis taisė Godo; 2010.07.26, 09:51.
Comment
-
Parašė HSV Rodyti pranešimąO kokia gatvė tuo metu buvo Geležinkelio gatvė?Paskutinis taisė Godo; 2010.07.26, 11:41.
Comment
-
O kartais ne į vakarus nuo šio pastato? http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...D=21993&gID=16
Comment
-
Parašė music Rodyti pranešimąO kartais ne į vakarus nuo šio pastato? http://www.paveldas.vilnius.lt/objek...D=21993&gID=16
Comment
-
Iš 1920-1940 miesto būklės plano
Music pasiūlytas pastatas apibrauktas raudonai. Iš plano matyti, kad ne tas pastatas. Kiek bežiūriu, nerandu tinkamos vietos tam pastatui. Net jei ir būtų apverstas negatyvas. Arba ne ta gatvė pavadinime, arba ne tas miestas.
P.S. Atkreipkit dėmesį, kaip prieš karą tankiai užstatyta buvo Liepkalnio gatvės pradžia. Būtų įdomu pamatyti ten stovėjusius pastatus.Paskutinis taisė Justin; 2010.07.30, 22:56.
Comment
-
Parašė Justin Rodyti pranešimąI'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
Parama Siaurojo geležinkelio klubui
Comment
-
Parašė Wycka Rodyti pranešimąDe facto tai dar Senamiestis, nors priskirta Naujininkų seniūnijai.
Comment
-
Parašė Zorro Rodyti pranešimąNa ant atviruko užrašyta: Nouveau monde - Naujasis pasaulis (lenk. Nowy Świat).
Kiek pamenu, visą XIXa. Vilnius buvo Senamiestis, Naujamiestis, abejoju dėl Užupio, pietinė Šnipiškių ir Antakalnio dalis. Viskas. Tik 1902m. Žvėrynas prijungtas prie Vilniaus miesto. Taigi nieko naujo, kad Naujininkus vadino naujuoju pasauliu. Juk iki 1859m., kai pradėtas tiesti geležinkelis Peterburgas-Varšuva, į pietus praktiškai nebuvo nieko, kas primintų miestą (keliaukščiai mūriniai namai, grįstos gatvės, etc.).I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
Parama Siaurojo geležinkelio klubui
Comment
-
Parašė Wycka Rodyti pranešimąJuk iki 1859m., kai pradėtas tiesti geležinkelis Peterburgas-Varšuva, į pietus praktiškai nebuvo nieko, kas primintų miestą (keliaukščiai mūriniai namai, grįstos gatvės, etc.).
1898 m. plano fragmentas
http://www.vilnius.skynet.lt/maps/1898_8.jpg
Comment
Comment