Sakoma, kad Vilnius neturi nieko, kas taptų stipriu miesto simboliu.. Prašome, jis iš dalies stovi ant kalvos. Tik atstatyti reikia ir bus simbolis numeris vienas. Nuolat publikuojama pilis ant kalno visuose reklaminiuose bukletuose tikrai patrauks daug turistų. Viską mes turime, tik reikia išnaudoti galimybes. Džiugu, kad iš tylių diskusių po biškelį pereinama į aukštesnį lygį.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilniaus aukštutinės pilies atstatymas
Collapse
X
-
„Antis” kviečia pažvelgti į atstatytą Vilniaus aukštutinę pilį
Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...kstutine-pili/
- 6 patinka
Comment
-
Parašė donatasa Rodyti pranešimą„Antis” kviečia pažvelgti į atstatytą Vilniaus aukštutinę pilį
Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...kstutine-pili/
Architektas Sigitas Lasavickas. Vilnius, 2014. 352 p., lietuvių k., ISBN 978-609-8039-61-0.
- 2 patinka
Comment
-
/\ Webe www.gediminopilis.lt jie žada paskelbti visą tyrimo medžiagą, kuria naudojosi. Tad, kaip suprantu, tai nėra gryna fantazija, nors jos aišku reikėjo.
Comment
-
Nesveikai gerai atrodo. Vilnius turi labai daug istorinių galingų pastatų, tačiau šitas būtų visa galva aukščiau už juos, tai būtų ne regioninės, o pasaulinės reikšmės pastatas. Dauguma mūsų žymiausių istorinių statinių, nuo Trakų pilies iki Valdovų rūmu ir netgi tas pats dabar stovintis Gedimino bokštas yra atstatyti. Ir žinoma, čia nėra profesionalus darbas, nereikia tikėtis, kad kiekviena detalė bus atkartota. Jeigu būtų ruošiamas pilies atstatymą - tą jau reikėtų daryti profesionaliai, įvertinus absoliučiai visus išlikusius istorinius eskizus, nuotraukas, pamatus ir t.t. Bet bendras vaizdas manau pakankamai sėkmingai pavaizduotas ir jis iįspūdingas!
Pats kalnas pilį tikrai atlaikytų, atlaikė šimtmečius, atlaikytų ir dabar. Problema su nuožliaužomis ne kalno tvirtume, o kituose veiksniuose, paviršutiniuose sluoksniuose, kuriuos veikė vandens skverbimasis. Sutvarkius tinkamai kalną ir tų problemų nebebus.
P.S. šiandien mačiau, kad ant Gedimino kalno jau žolės rulonus vinioja, toje vietoje, kur vyko darbai.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Muzungus Rodyti pranešimąKaip manot, ar kalnas atlaikytu fiziskai didesni pastatu ansamblio svori?
- 1 patinka
Comment
-
Straipsniuose rašo, kad 2 metus dirbo suburta komanda, matavo net išlikusius griuvėsius. Reik palaukt ką paskelbs tame web'e: www.gediminopilis.lt
Comment
-
Parašė Trachėjus Rodyti pranešimąČia ir būtų tikrieji ''valdovų rūmai''. Tik esminis klausimas dėl pastatų tūrių ir atkuriamo (sukuriamo) dydžio. Guodžia tik tas faktas, kad mano manymu autentiškos medžiagos bei šaltinių čia yra daugiau negu prieš atstatant VR.
Čia yra geras verslo planas, bet tikrai ne atkūrimas ar atstatymas.Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
Kur daugiau medžiagos? Mes nė velnio tos medžiagos neturim. Dabartinis pasiūlymas yra kratinys visko: pradedant Myriaus baigiant Marienburgo pilimis. Ypač žavi renesansinis portalas.
Čia yra geras verslo planas, bet tikrai ne atkūrimas ar atstatymas.
O jei tai būtų tik verslo planas, nejau yra blogai sukurti darbo vietas, pridėtinę vertę, naują traukos objektą saviems ir užsieniečiams ir patrauklesnį miesto veidą?
Pusė Lietuvos yra atstatyta nuo pamatų, remiantis tik fantazija. Gedimino kalnas-netikslumas tik detalėse GALĖTŲ būti.Paskutinis taisė Ciurlionis; 2018.07.07, 00:09.Aviate, navigate, communicate
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimą/\ Webe www.gediminopilis.lt jie žada paskelbti visą tyrimo medžiagą, kuria naudojosi. Tad, kaip suprantu, tai nėra gryna fantazija, nors jos aišku reikėjo.N N N
- 2 patinka
Comment
-
Norint atstatyti aukštutinę pilį, ar norėjus atstatyti valdovų rūmus, pirmiausia reikėjo perausti mažų mažiausiai viską aplink katedros aikštę, visą Vingrės vagą ir toliau, nes ten tikrai suversta nemažai pilių fragmentų. Pilies atkurimui reikia ne "entuziastų grupės" darbo, o milžiniško finansavimo ir politinio įsikišimo, kad atstatant neliktų nė kruopelytės abejonių, kad kur nors, kokiam Maskvos archyve nebus kokio piešinio ar kažko kas galėtų pakeisti projekto eigą. Su valdovų rūmais darbai tikrai nebuvo išbaigti, nes ir dabar galima rasti koklius Neryje, o ir turbūt brėžiniai yra kuriam nors archyve. Aš neprieštarauju, kad atsirastų verslą skatinantis objektas, bet tai jokiais būdais neturėtų vadintis atstatymu.Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
- 1 patinka
Comment
-
Jei kas dar nematėt:
https://www.youtube.com/watch?v=Z4_ETYmik2c
Idėjos iniciatorių sukurtas klipas, kuriame galima pamatyti kitur neskelbtų vizualizacijų (pvz vidinio kiemelio).
- 1 patinka
Comment
Comment