Apskaičiuodami kainą galėtų įvertinti ir tai, kad nusipirkusiam žmogui dar teks nemažai išleisti ir sklypo atlaisvinimui.
„O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas
Vienoj nuotraukoj matosi durys labai panasios i lifto, negi ir lifta isirenge sitam name ko tik neprimasto zmones
O čia tai tikrai atgimiminis brigadinis gigantizmas... Tokios pilys rodo, kaip buvo sureaguota į statybų "išlaisvinimą" po tarybinių laikų. Statydavo pilis tuometiniai prakutėliai ir manydavo, kad jose trys kartos vaikų su šeimomis gyvens, bet jos taip ir likdavo tuščios.
O tarybinį liftą tai tikrai pirmąkart individualiam name pamačiau Tokį namą tai tik mažint arba daugiabučiu paverst, nes viena šeima niekad neužgyvens
Paskutinis taisė Romas; 2012.01.20, 20:30.
Priežastis: Citavimas
Jeigu būtų mano-paversčiau viešbučiu, nes daugiau niekam šis namas netinka. Keistokas namas. Kažin ką pats savininkas(tuometinis) manė kai statė.
Viešbutis - tikrai gera išeitis tokiam namui, ypač jei jo vieta bent kiek patrauklesnė.
O statė tuos gigantus dėl keleto priežasčių: Tuometiniai visokio plauko verslininkai spekuliuodami ir pan. staigiai susikrovė didelius kapitalus ir dar nustota riboti individualių namų dydį, tad ir "pavarė"...
Pamenu, tais laikais, kai mažas buvau, viename Vilniaus priemiestyje gigantą (aišku, ne tokio masto, kaip čia) statėsi vienas tėvo pažįstamas, vedžiojo po triaukštį namą su ne viena virtuve, sanmazgu, baseinu rūsyje ir pasakojo - čia gyvens sūnus su šeima, ten duktė su šeima, čia mes su žmona... Deja, visame name jis su žmona tik ir teapsigyveno, vaikai butuose mieste pasiliko. Namas pustuštis, o baseinas rūsyje taip ir nebuvo niekad prileistas vandens - per šalta, per brangu, po truputį plytelėmis išklijuotu sandėliu pavirto
Manau, daugelio atgimiminių monstrų istorijos panašios. O kurie priklausė tuometinių gaujų vadeivoms, tai dar ir šeimininkai buvo nušauti ar į kalėjimus susėdo... Tad ir stovi pustuštės pilys.
Šiaip nematau jokios bėdos, kad žmonės sau statosi tokius namus, gali nors ir dešimt liftų ir penkiolika baseinų įsirengti, jei jiems norisi, ne mūsų reikalas gilintis kas kam ir už ką statėsi. Bet va architektūra (kam ir skirta ši tema) tai tragiška..
Trakų ir Kauno pilies griuvesei http://binged.it/yJBdnK Galvoju jau latvius galima kviesti nuo Ukmergės plento, apgaudinėti ir pinigus vilioti už lankimą pilies.
Trakų ir Kauno pilies griuvesei http://binged.it/yJBdnK Galvoju jau latvius galima kviesti nuo Ukmergės plento, apgaudinėti ir pinigus vilioti už lankimą pilies.
Visgi dvarų epocha Lietuvoje buvo trumpam blykstelėjusi ir XX a. paskutiniam dešimtmetyje visų didmiesčių priemiesčiuose O jei rimtai, tai monstrai kaip reikiant Šiaip užpraeito dešimtmečio pradžioj būdavo atvejų, kai tokios pilys statytos padpolnams viešbutukams, lošimų namams, viešnamiams. Zujūnuose, žinau, yra raudonplytė pilis su paslaptinga istorija...
Trakų ir Kauno pilies griuvesei http://binged.it/yJBdnK Galvoju jau latvius galima kviesti nuo Ukmergės plento, apgaudinėti ir pinigus vilioti už lankimą pilies.
Panevėžys turi priemiestinius rajonus su dideliais namais. Statyti plastmasiukų, karolių, mezgimo ir kt. verslo bumo laikais. Produktai vežti į rytus.
Namas "Rožyno" rajone. Sklypai palyginus nedideli, užstatymo tankis didelis.
Comment