Antakalny nėra daug komiblokų ir jie nėra tokios blogos būsenos kaip pvz. žirmūnuose. Aišku kada nors ateis eilė ir antakalniui, bet pagal planus po žirmūnų lygtais eina naujamiestis.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Gyvenamųjų rajonų planavimas. Alternatyva komiblokams.
Collapse
X
-
Parašė EimantasPerimetrinis užstatymas ir man patinka, bet tada jau visai nepabėgsi nuo transporto keliamo triukšmo,nes visi butai bus prie gatvių.
Comment
-
Parašė vytaucMaskvoj kitos išeities nėra- žmonių daug, pinigų irgi užtenka, o vat žemės kurs statyti naujus namus- nėra. Pas mus dar reikalas nepribrendo- kai bus gyventojų kaip Maskvoj- reiks pagalvoti
Kas liečia bendrus planavimo principus- dviračio neišrasi, reikia žiūrėti kaip problemos buvo sprendžiamos pasaulyje.
Comment
-
Parašė DidmiestisKai bus gyventoju kaip Maskvoj??? Duok dieve, kad taip butu, bet kad su tokiais gyventoju skaiciaus mezejimais, reikia ziureti, kad nepaliktu tiek, kiek kokiam Vatikane Nesuprask manes, Vytauc, klaidingai, bet bus 5 ledynmeciai praslinke, kol musu salis pasieks Rusijos sostines gyventoju skaiciu (dabartini). Kartas nuo karto vis pavartau lietuviska spauda, tai matau viena ir ta pati- masiska emigracijos srauta is lietuvos Kad ir kaip butu liudna, bet tiesa yra tokia kokia yraParašas :)
Comment
-
Parašė SveciasTai ko pats sėdi chikagoj ? Gįžk Į Lietuvą, tai bent 1 gyventoju bus daugiau. Ir kiek pats manai turėti (ar jau turi?) vaikų? ar gal net 2.... Norint, kad tauta bent normaliai reproduktyvuotusi, kažkaip negražiai skamba, reikia, kad vidutiniškai kiekvienoj šeimoj būtų po 3 vaikus. Tu pažiūrėk, kaip yra dabar Lietuvoj. Dažniausiai šeimoje yra vienas, na kartais ir 2 vaikai. O kad būtų 3 ar daugiau - išimtis.
Igyjes savo taip trokstama issilavinima, as gal ir sugrisiu i Lietuva. Vaiku kol kas neturiu, bent jau kiek as zinau bet jei kada Dievas suteiks man toki dziaugsma,tai mano seimoje maziausiai 3 vaikai bus Tikiuosi, kad as atsakiau i tavo klausima!
Comment
-
Parašė DidmiestisKai bus gyventoju kaip Maskvoj??? Duok dieve, kad taip butu, bet kad su tokiais gyventoju skaiciaus mezejimais, reikia ziureti, kad nepaliktu tiek, kiek kokiam Vatikane Nesuprask manes, Vytauc, klaidingai, bet bus 5 ledynmeciai praslinke, kol musu salis pasieks Rusijos sostines gyventoju skaiciu (dabartini). Kartas nuo karto vis pavartau lietuviska spauda, tai matau viena ir ta pati- masiska emigracijos srauta is lietuvos Kad ir kaip butu liudna, bet tiesa yra tokia kokia yra
Taip kad Maskvos gal ir neaplenksim per artimiausius 200 metų, bet Rygą pasivyti privalom
Comment
-
Optimistines mintys. Pabusiu ir as optimistu . Tikuosiu, kad tikrai padides gimstamumas, nes siuo metu tai ne kas
P.S. Manau kad pats laikas baigti apie gimstamuma, nes mes nuklydom nuo temos ir gerokai"Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"
Comment
-
Hm,
siap truputi nuklydote nuo temos , taigi pasistengsiu ja grazinti.
Kas liecia senos statybos pastatus, blokinius, panelinius ir kitus, ne ka geriau atrodancius, nemanau, kad juos kas nors risis griauti, mat tai butu nelabai protinga is ekonomines puses...
Jei pazvelgti i siu namu susidevejima, o butent jis nulemia kada pastata reikia remontuoti, kapitaliskai remontuoti, rekonstruoti ar galu gale griauti, vidutiniskai jis tesiekia 25-30 procentu, nors pagal savo amziu sie namukai turetu buti ir blogesnes busenos. Taigi, senaisiais TSRS laikais ne taip blogai ir state pastatus.. hehe
Siu pastatu pagrindine problema (neskaitant ekonominius rodiklius) yra viena - neatitikimas plotu reikalavimams.
Taigi geriausia, kas gali buti daroma su siais "nelabai susidevejusiais" pastatais - ju rekonstrukcija keiciant vidini isplanavima bei gal but ispleciant gyvenamaji plota uz esamu pastato ribu (paprastai tariant - formuojant priestatus pre esamu pastatu). Tokia praktika pakankamai placiai naudojama Skandinavijoje, ir visai neblogai yra pasitvirtinusi.
Is profesionaliosios puses siulyciau atsisakyti siu pastatu pimuju aukstu, kuriu vietoje galetu atsirasti kad ir parkingai, o gyventojus perkelti i papildoma auksta, kuris butu pastatytas ant esamuju namu stogo. Daugumoje atveju tai turetu buti imanoma.
Bet ir sis variantas, jei ir bus panaudotas, tai labai negreitai. Rekonstrukcijos procesai - ziauriai sudetinga sistema, jungianti gyventoju bendrijas, savivaldos institucijas, bankus ir ju santykius reglamentuojancius teises aktus. Atitinkamu teises aktu mes iki siol neturime, taigi ir efektyviu bendriju, ir visu siu sistemos dalyviu santykiu..... bet tikekimes.........Paskutinis taisė ANDRIUS; 2006.04.17, 00:25.
Comment
-
Parašė vytaucUžtat reik stengtis Tiesa nežinau oficialios statistikos, bet bent jau Vilniuje gimstamumas turėtų augti. Pastaruoju metu tenka apsilankyti gimdymo namuose Antakalny- konvejeris sukasi kaip pasiutęs, gimdykloje dažnai pritrūksta vietų
Taip kad Maskvos gal ir neaplenksim per artimiausius 200 metų, bet Rygą pasivyti privalom
Kad ir kaip ten bebutu, Vilnieciai tai pat imigruoja. Pavizdys, praeita savaite susipazinau su Rasa, kuri yra is Vilniaus. Ji cia persikrauste kartu su savo 2 jaunesniais broliais ir vyresne sese!!! Sake, kad ir jos pusseseres seima vasara atvaziuoja gyventi (islose zalia korta). Negerai, kai baigsiu mokslus, reikes visus lietuivus surinkti ir parsiusti namo, iskaitant mane pati !!! Gerai, kaip kazkas sake, nereikia nukrypti nuo temos, tad daugiau ta tema nereikia diskutuoti!!!
Comment
-
Ten ne šiaip papaišymai, bet detalaus plano projektiniai pasiūlymai. Tenka tik pritarti [SP] mintims. Man nelabai suprantama kodėl Lietuvos architektai kaip velnio bijo perimetrinio planavimo, netgi tokiuose rajonuose kaip Naujamiestis? Nepamenu dabar tiksliai kurio konkurso komisija pareiškė maždaug taip, kad perimetrinis planavimas būdingas pramonės rajonams ir gyvenamajam kvartalui yra netinkamas netgi ir tuo atveju jei jis yra netoli senamiesčio ir bandoma atkartoti senamiesčio užstatymą. Gal čia tarybiniais metais Universitete įkaltos tiesos kurių niekas nekvestionuoja?
Comment
-
Parašė deep'as Rodyti pranešimąTen ne šiaip papaišymai, bet detalaus plano projektiniai pasiūlymai. Tenka tik pritarti [SP] mintims. Man nelabai suprantama kodėl Lietuvos architektai kaip velnio bijo perimetrinio planavimo, netgi tokiuose rajonuose kaip Naujamiestis? Nepamenu dabar tiksliai kurio konkurso komisija pareiškė maždaug taip, kad perimetrinis planavimas būdingas pramonės rajonams ir gyvenamajam kvartalui yra netinkamas netgi ir tuo atveju jei jis yra netoli senamiesčio ir bandoma atkartoti senamiesčio užstatymą. Gal čia tarybiniais metais Universitete įkaltos tiesos kurių niekas nekvestionuoja?Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...
Comment
Comment