Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KUN] Tarptautinis Kauno oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien mamai norėjau pirkti bilietus per Ryanair. Kaina iš pat pradžių buvo normaloka: 280 eurų (bilietai Velykom). Vėliau klausimas: how many bags to check in? Už vieną tašę + 9 eurai. Nu ir čia nieko. Ir dar + 6 eurai, kad mokėti su Visa kortele. 295 eurai išėjo. Čia naujos taisyklės ar kas?
    FlyLal'e bilietus nupirkau už 240 eurų. O_o

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Šiandien mamai norėjau pirkti bilietus per Ryanair. Kaina iš pat pradžių buvo normaloka: 280 eurų (bilietai Velykom). Vėliau klausimas: how many bags to check in? Už vieną tašę + 9 eurai. Nu ir čia nieko. Ir dar + 6 eurai, kad mokėti su Visa kortele. 295 eurai išėjo. Čia naujos taisyklės ar kas?
      FlyLal'e bilietus nupirkau už 240 eurų. O_o
      Ir?
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Panelei fobija Kauno oro uostui išsivysčius Ne pirmą kartą jau reiškia nepasitenkinimą
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Panelei fobija Kauno oro uostui išsivysčius Ne pirmą kartą jau reiškia nepasitenkinimą
          Kauno oro uostas anaiptol ne tobulas (kaip ir Druskininkų akvaparkas, ar ne innuendo?), "Ryanair" gal irgi ne pati geriausia klientų atžvilgiu kompanija. Bet matos, kad žmogus išsilieja "su aistra", nesuprantu kame problemos, radai pigiau, tai puiku. Negi turėčiau peikti Palangą, kad ten vasarą ledai brangesni Kiekvienas nusistato savo kainas, rasdamas sau optimalų variantą.
          Paskutinis taisė ; 2007.01.09, 22:31.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Parašė Ash Rodyti pranešimą
            Ir?
            Naujas pinigų melžimo būdas? Už tašes atskirai mokėti? Už tai, kad moki, dar primokėti? Man keista tiesiog .

            Comment


              Taip, bagažą Ryanairas nesenai apmokestino. Airiškas biznis, tsakant
              Paskutinis taisė Tomas; 2007.01.09, 22:30.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                Naujas pinigų melžimo būdas? Už tašes atskirai mokėti? Už tai, kad moki, dar primokėti? Man keista tiesiog .
                Jų bilietai pakankamai pigūs, gal paskaičiavo, kad pajamos per mažos (gal kyla kuro kainos ar dar kas nors įtakoja skrydžių savikainą). Gal jie tiesiog gobšūs. Bet tai yra tik jų pačių reikalas. Klientas visada gali rinktis. Ir rinka visada viską pati sureguliuoja, tuo pačiu ir kainas. Nemanau, kad dėl to kažkuo kompanija nusikalto, nors suprantu, tavo, kaip paslaugų pirkėjos, pasipiktinimą
                Paskutinis taisė ; 2007.01.09, 22:34.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                  Kauno oro uostas anaiptol ne tobulas (kaip ir Druskininkų akvaparkas, ar ne innuendo?), "Ryanair" gal irgi ne pati geriausia klientų atžvilgiu kompanija. Bet matos, kad žmogus išsilieja "su aistra", nesuprantu kame problemos, radai pigiau, tai puiku. Negi turėčiau peikti Palangą, kad ten vasarą ledai brangesni Kiekvienas nusistato savo kainas, rasdamas optimalų sau variantą. Įsivaizduok šią merginą, sulaukusią pensijinio amžiaus
                  Ponaiti, aš noriu žinoti už ką savo pinigus moku . Ir galite manęs neįžeidinėti, Kauno oro uoste pasijutau taip lyg būčiau kokia šiukšlė. Ryanair teikia paslaugą- darbuotojai privalo būti malonūs. Anaiptol, to iš jų nesulaukiau.

                  O dėl Druskininkų, tai reikės pasižiūrėti, gal Lietuvoje jau ir pirtys iki aštuoniuolikos metų draudžiamos įstatymų yra . Jei taip- atsiimu visus nusiskundimus Druskininkų akvaparkui.

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    Ponaiti, aš noriu žinoti už ką savo pinigus moku . Ir galite manęs neįžeidinėti, Kauno oro uoste pasijutau taip lyg būčiau kokia šiukšlė. Ryanair teikia paslaugą- darbuotojai privalo būti malonūs. Anaiptol, to iš jų nesulaukiau.
                    Nenorėjau įžeisti, atsiprašau (kritiką reikia mokėti ne tik žarstyti, bet ir priimti) O pinigus labai aiškiai pasakyta už ką moki, už bagažą. Gal tu nesinaudosi jų paslaugomis, bet tu ne vienintelis jų klientas. Gal jų paslaugomis naudosis pakankamai daug žmonių, kad ir pakėlus kainas bei sumažėjus keleivių skaičiui, jų pelnas padidėtų. Kodėl jie turėtų to atsisakyti? Nematau tame kažko ypatingai gero, bet sakau, kad ta kompanija niekuo nenusikalto ir vadovaujasi logiškais dėsniais. Čia juk ne labdaros organizacija Darbuotojai galėtų būti malonūs, bet jie nieko neprivalo, kaip tu sakai (Privalo nebent vardan žmogiškumo, bent ne dėl to, kad tu naudojiesi tos kompanijos paslaugomis. Kompanija turėtų parinkti tinkamus darbuotojus, jei to nesugeba padaryt tai minusas jai. Bet, pasikartosiu, renkiesi kuo skristi tu. Be to atmink, kad jei kasdien tenka ginčytis su tokiomis poniomis kaip tu dėl per didelių kainų ir t.t., tai bet kieno nervai neatlaikytų). Tu gali rinktis, bet jei pasirinkai šią kompaniją, tai teisės "šokdinti" darbuotojus tu neturi. Atmink tai
                    Paskutinis taisė ; 2007.01.09, 22:46.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                      Nenorėjau įžeisti, atsiprašau (kritiką reikia mokėti ne tik žarstyti, bet ir priimti) O pinigus labai aiškiai pasakyta už ką moki, už bagažą. Gal tu nesinaudosi jų paslaugomis, bet tu ne vienintelis jų klientas. Gal jų paslaugomis naudosis pakankamai daug žmonių, kad ir pakėlus kainas bei sumažėjus keleivių skaičiui, jų pelnas padidėtų. Kodėl jie turėtų to atsisakyti? Nematau tame kažko ypatingai gero, bet sakau, kad ta kompanija niekuo nenusikalto ir vadovaujasi logiškais dėsniais. Čia juk ne labdaros organizacija Darbuotojai galėtų būti malonūs, bet jie nieko neprivalo. Tu gali rinktis, bet jei pasirinkai šią kompaniją, tai teisės "šokdinti" darbuotojus tu neturi. Atmink tai
                      Darbuotojų aš niekada nešokdinu- ne mano tipas. Bet atsiprašau, kai mano bagažą mėto lyg kokius bulvių maišus tai į tai dėmesio negaliu neatkreipti . Tuo labiau į keletą komentarų (tikrai nemalonių) iš darbuotojų pusės (už tai, kad 20kg bagažą man buvo sunkoka užkelt ant to takelio per check in'ą). Tai yra elementari nepagarba kitam žmogui. Ir to aš negaliu pakęsti.

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Darbuotojų aš niekada nešokdinu- ne mano tipas. Bet atsiprašau, kai mano bagažą mėto lyg kokius bulvių maišus tai į tai dėmesio negaliu neatkreipti . Tuo labiau į keletą komentarų (tikrai nemalonių) iš darbuotojų pusės (už tai, kad 20kg bagažą man buvo sunkoka užkelt ant to takelio per check in'ą). Tai yra elementari nepagarba kitam žmogui. Ir to aš negaliu pakęsti.
                        Jei taip tikrai vyksta, tai gėda pelėda Kauno oro uostui ar tai kompanijai, kuriai tie darbuotojai priklauso Bet tu jau tai esi čia minėjus, berods. Tad koks tikslas kartotis?
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Nuo sausio 22. aviakompanija Stockholmsplanet atidaro reisą Kaunas - Växjö (pietų Švedija).
                          Nuėjus i jų puslapį galima užzisakyti ir maršrutą Kaunas – Stockholm/Bromma. Tai taip išeina, jie vygdys du skrydžius iš Kauno.
                          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                          Comment


                            Vakar du Raynair reisai i/is Kauna buvo... nezinau is kur... telefonu kalbejau...

                            Comment


                              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                              Darbuotojų aš niekada nešokdinu- ne mano tipas. Bet atsiprašau, kai mano bagažą mėto lyg kokius bulvių maišus tai į tai dėmesio negaliu neatkreipti . Tuo labiau į keletą komentarų (tikrai nemalonių) iš darbuotojų pusės (už tai, kad 20kg bagažą man buvo sunkoka užkelt ant to takelio per check in'ą). Tai yra elementari nepagarba kitam žmogui. Ir to aš negaliu pakęsti.
                              Kaune bagažą dar palyginti tvarkingai iškrauna, mačiau ir baisesnių dalykų. O dėl darbuotojų pretenzijas reiktų reikšti Litcargo
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Naujas pinigų melžimo būdas? Už tašes atskirai mokėti? Už tai, kad moki, dar primokėti? Man keista tiesiog .
                                Šitas "melžimo būdas" atsirado pavasarį. Jie tai pavadino "sąžiningu požiūriu" ar kažkaip pan. Mintis lyg ir buvo tokia: yra keleivių, kurie išvis tik su rankiniu bagažu, dauguma turi ~15 kg, yra tokių, kurie turi daugiau. Nu tai jie įkainojo vieną bagažo vienetą (15 kg.) kokiais 9 EUR (nežinau, ar visiems reisams vienodai) ir padarė taip, kad kaina su vienu bagažo vienetu atitiktų senąją kainą iki reformos. Kai skridau tik su rankiniu bagažu, buvo net pigiau.

                                Comment


                                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                  Šiandien mamai norėjau pirkti bilietus per Ryanair. Kaina iš pat pradžių buvo normaloka: 280 eurų (bilietai Velykom). Vėliau klausimas: how many bags to check in? Už vieną tašę + 9 eurai. Nu ir čia nieko. Ir dar + 6 eurai, kad mokėti su Visa kortele. 295 eurai išėjo. Čia naujos taisyklės ar kas?
                                  FlyLal'e bilietus nupirkau už 240 eurų. O_o
                                  Ryanair gerumas pasireiškia tada, kai bilietas kainuoja iki 100 LTL, bet tik ne 280 EUR. Nes už tokią kainą kaip 280 EUR jau galima įpirkti brangesnę kompaniją į patogesnį oro uostą.
                                  Jeigu FlyLal'e bilietai pigesni, tai taip išeina, kad dauguma užsienyje dirbančių tautiečių ir jų giminių tvirtai žino, kad Ryanair visada baisiai pigu, ir net nebando žiūrėti kitų variantų, todėl neišperka pigių bilietų FlyLal'e.

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Kauno oro uostas gali tapti pagrindiniais Lietuvos vartais

                                    Paulius Garkauskas, www.DELFI.lt


                                    Gražias perspektyvas "piešiantis" straipsnis
                                    Straipsnis įdomus, bet "delfiškas" - pirmiausia krenta į akis formuoluotė "gali tapti". Gali tapti, o gali ir netapti.
                                    Sensacinga antraštė, o straipsnis nepatvirtina to, ką ji skelbia.

                                    Žinoma, puiku kad Kauno oro uostas pradėjo veikti (25 000 keleivių per metus - čia vegetavimas). Tačiau beveik visą tą keleivių srautą sukelia 1 vienintelė avialinija - Ryanair. Piešti rožinius planus, šitaip priklausant nuo 1 vežėjo - labai drąsu.

                                    p.s.; parašius "ekspertai neatmeta galimybės, kad...", po žodžio "kad' galima rašyti bile ką

                                    Comment



                                      250000 keleivių

                                      O aviakompanijų (ne dot.lt ir stockholmsplanet lygio) reikėtų pritraukti ir daugiau.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė rastaman Rodyti pranešimą
                                        Nuėjus i jų puslapį galima užzisakyti ir maršrutą Kaunas – Stockholm/Bromma. Tai taip išeina, jie vygdys du skrydžius iš Kauno.
                                        Tiesioginis skrydis i Vaxjo, jungiamasis per Vaxjo i Stokholmą. Bet kainos tai man nelabai patinka - ~450 Lt i Vaxjo. Nors reikia pripažinti, kad skristi i Bromma yra geriau nei i Nykkopinga, nes nusigauti nuo Nykkopingo i Stokholma kainuoja dar ~ 70 Lt (i abi puses), o Bromma, kiek zinau, Stokholme paciam randasi.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Kaune bagažą dar palyginti tvarkingai iškrauna, mačiau ir baisesnių dalykų. O dėl darbuotojų pretenzijas reiktų reikšti Litcargo
                                          Taip, Tomai, aš irgi matęs kaip krauna bagažą Heathrow oro uoste Londone, ta net baisu darėsi, atrodė, kad viskas supliš ir suirs. O ten juk skrenda ne tik Lietuvos mužikėliai, bet ir grafai, ir baronai, ir žvaigždės, ir žvaigždutės, ir prezidentai, ir taip pat kai kurie į aukštuomenę pretenduojantys mūsų forumo dalyviai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X