Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KUN] Tarptautinis Kauno oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ačiū, o kas nors svarbaus gal dar rašoma apie terminalą, kada, kokį ir kaip ?
    Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

    Comment


      Parašė NAVY Rodyti pranešimą
      Gerai jau gerai,nekankinsiu
      46lemonai bus investuoti į terminalo išplėtimą.
      O aš girdėjau, kad "Maxima" žada investuoti 70 mrld. litų į aukštojo mokslo plėtrą. Ir kad ilgins Aleksoto aerodromo taką
      Trumpai tariant - man tavo informacija yra ne informacija, bet pletkai, kol nepasakysi tos informacijos šaltinio (pvz., nuoroda).
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Nei kada nei kokį nei kaip ten nera detalizuota tiesiog skirti pinigai ir taškas.
        Aš asmeniškai "Valstybės žinių" neprenumeruoju,tiesiog šiandien varčiau darbe.

        Comment


          Beje dar pamenu kad pasirašytas E.Masiulio 2009.kovo 16d.

          Comment


            LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRO
            Į S A K Y M A S

            DĖL PROJEKTŲ, PATEIKTŲ PAGAL EKONOMIKOS AUGIMO VEIKSMŲ PROGRAMOS 5 PRIORITETO „TRANSEUROPINIŲ TRANSPORTO TINKLŲ PLĖTRA“ VP2-5.3-SM-01-V PRIEMONĘ „TARPTAUTINIŲ ORO UOSTŲ KELEIVIŲ TERMINALŲ IŠPLĖTIMAS, SKRYDŽIŲ SAUGOS IR AVIACIJOS SAUGUMO PRIEMONIŲ DIEGIMAS“, FINANSAVIMO SKYRIMO

            2009 m. kovo 16 d. Nr. 3-89
            Vilnius

            Vadovaudamasis Atsakomybės ir funkcijų paskirstymo tarp institucijų, įgyvendinant Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir veiksmų programas, taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. spalio 17 d. nutarimu Nr. 1139 (Žin., 2007, Nr. 114-4637), 10.2.4 ir 10.5 punktais, Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. gruodžio 19 d. nutarimu Nr. 1443 (Žin., 2008, Nr. 4-132), 100 ir 101 punktais, įgyvendindamas VP2-5.3-SM-01-V priemonės „Tarptautinių oro uostų keleivių terminalų išplėtimas, skrydžių saugos ir aviacijos saugumo priemonių diegimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2008 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. 3-318 (Žin., 2008, Nr. 102-3930), 65 punktą bei atsižvelgdamas į Transporto investicijų direkcijos 2009-02-20 raštu Nr. 1.2-309 pateiktą projektų tinkamumo finansuoti vertinimo ataskaitą:
            1. S k i r i u iš Ekonomikos augimo veiksmų programos 5 prioriteto „Transeuropinių transporto tinklų plėtra“ VP2-5.3-SM-01-V priemonei „Tarptautinių oro uostų keleivių terminalų išplėtimas, skrydžių saugos ir aviacijos saugumo priemonių diegimas“ įgyvendinti valstybės biudžete Susisiekimo ministerijai pagal programą „Oro uostų infrastruktūros plėtra ir labai svarbių asmenų aptarnavimas“ (programos kodas – 01.112 (Europos Sąjungos lėšos) ir 01.212 (bendrojo finansavimo lėšos) numatytų lėšų nustatytą maksimalią finansavimo lėšų sumą šiam projektui:





            2. P a v e d u Transporto investicijų direkcijai parengti trišalės projekto finansavimo ir administravimo sutarties projektą šio įsakymo 1 punkte nurodytam projektui įgyvendinti.
            3. Į g a l i o j u Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorių Alminą Mačiulį pasirašyti trišalę projekto finansavimo ir administravimo sutartį su Transporto investicijų direkcija ir pareiškėju (projekto vykdytoju), nurodytu šio įsakymo 1 punkte.

            SUSISIEKIMO MINISTRAS ELIGIJUS MASIULIS

            Comment


              Total kosmar Taigi terminalas pritaikytas jau Be to planuoja uzdaryti musu oro uosta o pinigus vis tiek skiria Gal tai zenklas kad uzdaro Vilniu Nu kazkas keisto ir man nesuprantamo. Gal atsirastu protingu ir man paaiskintu placiau
              - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
              - Rusija su Amerika kariauja.
              - Ir ką, kaip ten reikalai?
              - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
              - O amerikiečiai?
              - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

              Comment


                Į Šengeną kol kas skraidė iš senosios pašiūrės, taigi viskas logiška, jei atsirastų daugiau skrydžių į Šengeno šalis, terminalo reiktų būtinai

                Comment


                  Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                  Total kosmar Taigi terminalas pritaikytas jau Be to planuoja uzdaryti musu oro uosta o pinigus vis tiek skiria Gal tai zenklas kad uzdaro Vilniu Nu kazkas keisto ir man nesuprantamo. Gal atsirastu protingu ir man paaiskintu placiau
                  Tsssss,apie tokius dalykus garsiai kalbėti draudžiama

                  Comment


                    bet tai... viena diena raso studijas, kad uzdaryt si oro uosta, o jau kita diena lengva ranka skiria jam milijonus. saraskinu kontora ta Lietuva.

                    Comment


                      Na jeigu nepataisys to baisaus dizaino tai ir liks niuri daržinė,tik 2k didesė.

                      Comment


                        Parašė Marux Rodyti pranešimą
                        bet tai... viena diena raso studijas, kad uzdaryt si oro uosta, o jau kita diena lengva ranka skiria jam milijonus. saraskinu kontora ta Lietuva.
                        Man tai tavo komentaras pats be logikos. Juk pats pasakei, kad ten studija. O studija ir yra studija, jei ministras skiria pinigus, vadinas, pats žino, kas bus su oro uostu ir greičiausiai tai parodo ir jo nuomonę apie kai kuriuos studijoje paminėtus variantus. Nei kiek netikiu ta studija, nes uždaryti oro uostą būtų didžiausias politikų fiasko, kas tikrai atsilieptų jiems ne į naudą.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė NAVY Rodyti pranešimą
                          Na jeigu nepataisys to baisaus dizaino tai ir liks niuri daržinė,tik 2k didesė.
                          Kalbi apie naują terminalą ar senąjį? Naujasis man patinka, viskas gerai su tuo dizainu, palygintum su kai kuriais užsienio oro uostų terminalais, tai ten tikrai panašu į daržines.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Nuo šiol kalbėsime tyliai tsss
                            Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                            Comment


                              Amiko,
                              Man jisai labai niurus,vien pilka spalva,pas mus Lietuvoj ir taip 300 dienų per metus apsiniauke,mane asmeniškai ta pilka spalva slegia.

                              Comment


                                /\ na čia kaip kam jeigu bus panašaus lygio ir išvaizdos kaip naujasis, tai bus puiku

                                Comment


                                  Parašė NAVY Rodyti pranešimą
                                  Amiko,
                                  Man jisai labai niurus,vien pilka spalva,pas mus Lietuvoj ir taip 300 dienų per metus apsiniauke,mane asmeniškai ta pilka spalva slegia.
                                  Man tai ji atrodo ne kaip pilka, bet kaip sidabrinė ar kažkas pan. O šiaip tai esu skaitęs psichologijos knygose, kad žmogaus pasidavimas aplikos poveikiui yra emocinio silpnumo išraiška. Taigi pirmiau reikia stiprinti savo emocinį pažeidžiamumą, tada ir pilkos spalvos ne taip slėgs. Man asmeniškai ar žiema, ar vasara, aš vis tiek laimingas gyvenimu ir manęs tai nė kiek neįtakoja, o jei yra liūdna tai visai dėl kitko. Taip ir materialūs daiktai, esantys apie mane - jie mano nuotaikos neįtakoja. Žinoma, aš sutinku, kad oro uostas turi atrodyti taip, kad čia atvykęs žmogus nenorėtų kuo greičiau iš čia dingti. Bet kalbant apie Kauno oro uostą, manau, kad su tuo naujuoju terminalu viskas gerai, tik vidus kol kas ne visai užpildytas.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                                    Be to planuoja uzdaryti musu oro uosta
                                    kazkokia "kreiva" studija dar nereiskia kad planuoja uzdaryti aerouosta

                                    Comment


                                      Parašė sirrolaz Rodyti pranešimą
                                      Į Šengeną kol kas skraidė iš senosios pašiūrės, taigi viskas logiška, jei atsirastų daugiau skrydžių į Šengeno šalis, terminalo reiktų būtinai
                                      Skridau is naujo i Vokietija pries menesi. Na nebent Vokietija jau nebe Sengeno salis.

                                      Comment


                                        Parašė sauls Rodyti pranešimą
                                        Skridau is naujo i Vokietija pries menesi. Na nebent Vokietija jau nebe Sengeno salis.
                                        Aš irgi nieko nebesuprantu. Šį šeštadienį buvau KUN pasitikti grįžtančio draugo, ir pastebėjau, kad visi išvykimai ir atvykimai vykdomi iš naujojo terminalo. Taip išeina, kad senasis šiuo metu neatlieka jokių aptarnavimo funkcijų.
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment


                                          Tikiuosi. Nes poryt ir man teks i KUN skristi. Noriu isbandyt nauja terminala

                                          Comment

                                          Working...
                                          X