Parašė eigh
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilniaus viešasis transportas
Collapse
X
-
- 1 patinka
-
Parašė Vinecko Rodyti pranešimąManau jau laikas kamerą įrengti ties Laisvės pr. stotele Centro link. Kasdien matau kaip mašinos už troleibusų rikiuojasi.Lietuva visiems.
Comment
-
Parašė abruo Rodyti pranešimą
Ar pačioje stotelėje, ar ties šviesoforu?
Comment
-
Parašė Vinecko Rodyti pranešimą
Pačioje stotelėje, nes yra daug vairuotojų, kurie lenda į A juostą prieš pat stotelę.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Vinecko Rodyti pranešimąO gal kas pasakys kodėl 124 planuojamas su 2(?) galinėmis stotelėmis Kelmijos soduose? Nes pagal foto iš planuojamų maršrutų Kelmijos soduose maršrutas išsišakoja.
Comment
-
Parašė Vinecko Rodyti pranešimąManau jau laikas kamerą įrengti ties Laisvės pr. stotele Centro link. Kasdien matau kaip mašinos už troleibusų rikiuojasi.
Gera vieta būtų čia:
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
Sustojimas pridėtas pernai, pradėjus lietaus nuotekų tinklų darbus.
Kas dėl sustojimų, keisčiausia, kad 2G iki šiol nestoja Statybininkų st.
o 2G lėtint tikrai nereikia, jau gana sulėtintas savaitgaliais su Litexpo stotele, jau nebėra to jausmo gero praskrist nuo Lazdynų iki Gerosios Vilties (ir atvirkščiai)... ir tam minutės papildomos nepridėjo net.
Comment
Comment