Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai prieš įlipant aktyvuoti bilieto ranka nepakyla? Man tai rimtai, juokinga kartais klausyti apie tokias "problemas". Prahoje iš viso, yra 2 min laukimo laikotarpis kol bilietas aktyvuojasi, tai čia iš viso vadinasi yra genocydas?

    Comment


      Parašė Kaid Rodyti pranešimą

      Sakau atsisukit kameras ir pažiūrėkit, kada išsitraukiau bei pasidėjau į kišenę telefoną. Pagal jų taisykles, turi išrašyt baudą, tada man reiktų vykti į judu prašyt peržiūrėt kameras, teikti pretenziją ir tt... Spjoviau, tegu turi tuos 8 eur...
      Jie ir neprivalo nieko atsukinėt, nes akivaizdžiai pažeidėt taisykles. 29-tas punktas JUDU puslapyje: "Aktyvinant bilietą „m.Ticket“ programėlėje, yra taikoma 15 sek. bilieto aktyvinimo trukmė, kurią „m.Ticket“ programėlės naudotojas privalo įvertinti, kad bilietas būtų tinkamai ir laiku aktyvintas. Bilietas, kol nepasibaigusi aktyvinimo trukmė, negalioja."

      Comment


        Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

        Jie ir neprivalo nieko atsukinėt, nes akivaizdžiai pažeidėt taisykles. 29-tas punktas JUDU puslapyje: "Aktyvinant bilietą „m.Ticket“ programėlėje, yra taikoma 15 sek. bilieto aktyvinimo trukmė, kurią „m.Ticket“ programėlės naudotojas privalo įvertinti, kad bilietas būtų tinkamai ir laiku aktyvintas. Bilietas, kol nepasibaigusi aktyvinimo trukmė, negalioja."
        Žinau aš tas taisykles. Kai tikrino, programėlė man rašė, kad galioja 2 min. O jų telefonai mirksi raudonai ir sako, kad aš ne toje vietoje pažymėjau bilietą, tai iš jų gavau rekomendaciją namie aktyvuot bilietą.

        Comment


          Parašė Kaid Rodyti pranešimą

          Sakau atsisukit kameras ir pažiūrėkit, kada išsitraukiau bei pasidėjau į kišenę telefoną. Pagal jų taisykles, turi išrašyt baudą, tada man reiktų vykti į judu prašyt peržiūrėt kameras, teikti pretenziją ir tt... Spjoviau, tegu turi tuos 8 eur...
          Nieko prrašyti ar peržiūrėti nereikia. Jeigu kažkas teigia, kad padarei nusižengimą, įrodinėti ir peržiūrinėti turi jie, o ne tu. Šiaip gana keistas toks nenoras konfrontuoti padugnių ir leisti mindžioti savo teises ir orumą.

          Comment


            15 sekundžių tai yra nesąmonė. Galima būtų kreiptis į teismą ir išp*sti tiek kontrolierius, tiek ir m.ticket sistemą, tiek ir savivaldybę. Nes 15 sekundžių yra debilizmo viršūnė. Bilieto žymėjimui turi būti 1 min., kas realiai atitinka vieną tarpstotę. O jei programa aktyvinasi ilgiau, tai jos naudoti iš viso negalima ir tada atsakyti turi tie, kas ją įdiegė.
            Tik bylinėjimuisi reikia daug laiko ir pinigų, advokato, nes jei pats nesi teisininkas, sunku. O ne kiekvienas imsis tokios bylos. Todėl reikia pinigų, kuriuos paskui būtų galima su kaupu atsimušti... Jei pavyktų laimėti...
            Paskutinis taisė Al1; Šiandien, 09:55.

            Comment

            Working...
            X