Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Laure23 Rodyti pranešimą

    Įdomu, Vengrijos GP pats nebuvęs, bet skaitęs ir mates iš F1 podcasterių video (kaip tik dabar praėjo etapas ten) kad kaip tik atvirkščias variantas, jog yra sudėtinga iš ten išvykti, tenka kviestis uberius ir laukti daug valandų, nes viešasis transportas neužtikrintas t.t Kai savo kailiu nepatyręs, sunku pasakyti.
    Aš kaip tik nesvarčiau taksų, nes kaina neadekvati ir privažiavimo nėra. Visom dienom tik su metro, traukiniu ir minėtais privežamaisiais autobusais važinėjom. Tiems autobusams net kelią pramušdavo policijos motociklai.

    Comment


      Ir aš pasidalinsiu pastebėjimais iš spec maršruto Vingio parkas - Salininkai:

      Teko važiuoti pirmutinius reisu 23:15 nuo Vingio parko. Keli keleiviai (penki kažkur) įlipo Jaunas kaip Vilnius stotelėje. Vėliau keletas įlipo Vingio parko (pirmutinėje) stotelėje link Vingio kino teatro. Pagrindinis srautas - iki Naujininkų. Vėliau autobusas važiavo tuščias.
      Antru reisu 0:19 bendrai buvo kažkur 10-15 keleivių. Pagrindinis srautas, kaip ir minėjau aukščiau - iki Naujininkų. Vėlesniais reisais autobusas kursavo tuščias. Mano manymu, būtų pilnai pakakę 12 metrų ilgio autobuso šiame maršrute.

      Bendrai paėmus, Salininkai pirmą kartą pamatė pilnavertį naktinį maršrutą, kad ir vienadienį.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Supratau, kodėl VT yra toks, koks yra. Pasirodo net VMS pripažįsta, kad troleibusai su VT parku yra ne modernist-mikrorajon, bet tik vilidž-type thing:

        paspauskit ant bet kurio troleibuso nuorodoje: https://maps.vilnius.lt/zemes-grazin...orto&identify=
        Click image for larger version  Name:	Screenshot.png Views:	0 Size:	1,23 MB ID:	2142957
        Paskutinis taisė dondc; Šiandien, 17:13.
        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

        Comment

        Working...
        X