Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kokia? Marozai? Kiek tenka važiuoti VT, tai labai retai jų sutinku.
    Nebūtinai marozai. Jei važiuoji į darbą, kai važiuoja moksleiviai į mokyklą, tai turi klausytis muzikos, video, žaidimų garsų iš kelių telefonų vienu metu. Dažnai kažkas garsiai rėkia kalbėdamas telefonais. Tam tikrais maršrutais dažnai įlipa smirdantys bomžai. Retkarčiais pravažiuoti - OK, bet tikrai ne kasdien. Elektromobiliu dar ir pigiau gaunasi.

    Comment


      Parašė Justiakas Rodyti pranešimą

      Nebūtinai marozai. Jei važiuoji į darbą, kai važiuoja moksleiviai į mokyklą, tai turi klausytis muzikos, video, žaidimų garsų iš kelių telefonų vienu metu. Dažnai kažkas garsiai rėkia kalbėdamas telefonais. Tam tikrais maršrutais dažnai įlipa smirdantys bomžai. Retkarčiais pravažiuoti - OK, bet tikrai ne kasdien. Elektromobiliu dar ir pigiau gaunasi.
      Aš marozus Vilniaus VT dažniausiai matau vairuotojo kabinoje.

      Comment


        Aš pretty sure, kad esu čia rašęs komentarą apie tai kaip bomžus tenka sutikti porą kartų metuose, bet pastaruoju kažkas yra labai pasikeitę. Dabar literally beveik kiekvieną kartą ten susidurti su prasmirdusiais bomžais/asocialais/geriančiais viduje veikėjais.

        Comment


          Parašė Justiakas Rodyti pranešimą
          Nebūtinai marozai. Jei važiuoji į darbą, kai važiuoja moksleiviai į mokyklą, tai turi klausytis muzikos, video, žaidimų garsų iš kelių telefonų vienu metu. Dažnai kažkas garsiai rėkia kalbėdamas telefonais. Tam tikrais maršrutais dažnai įlipa smirdantys bomžai. Retkarčiais pravažiuoti - OK, bet tikrai ne kasdien. Elektromobiliu dar ir pigiau gaunasi.
          Kai važinėdavau į darbą tai kasdien ir problemų nemačiau. Aišku aš dažniausiai nevažiuodavau piko metu.

          Comment

          Working...
          X