Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kokia? Marozai? Kiek tenka važiuoti VT, tai labai retai jų sutinku.
    Nebūtinai marozai. Jei važiuoji į darbą, kai važiuoja moksleiviai į mokyklą, tai turi klausytis muzikos, video, žaidimų garsų iš kelių telefonų vienu metu. Dažnai kažkas garsiai rėkia kalbėdamas telefonais. Tam tikrais maršrutais dažnai įlipa smirdantys bomžai. Retkarčiais pravažiuoti - OK, bet tikrai ne kasdien. Elektromobiliu dar ir pigiau gaunasi.

    Comment


      Parašė Justiakas Rodyti pranešimą

      Nebūtinai marozai. Jei važiuoji į darbą, kai važiuoja moksleiviai į mokyklą, tai turi klausytis muzikos, video, žaidimų garsų iš kelių telefonų vienu metu. Dažnai kažkas garsiai rėkia kalbėdamas telefonais. Tam tikrais maršrutais dažnai įlipa smirdantys bomžai. Retkarčiais pravažiuoti - OK, bet tikrai ne kasdien. Elektromobiliu dar ir pigiau gaunasi.
      Aš marozus Vilniaus VT dažniausiai matau vairuotojo kabinoje.

      Comment


        Aš pretty sure, kad esu čia rašęs komentarą apie tai kaip bomžus tenka sutikti porą kartų metuose, bet pastaruoju kažkas yra labai pasikeitę. Dabar literally beveik kiekvieną kartą ten susidurti su prasmirdusiais bomžais/asocialais/geriančiais viduje veikėjais.

        Comment


          Parašė Justiakas Rodyti pranešimą
          Nebūtinai marozai. Jei važiuoji į darbą, kai važiuoja moksleiviai į mokyklą, tai turi klausytis muzikos, video, žaidimų garsų iš kelių telefonų vienu metu. Dažnai kažkas garsiai rėkia kalbėdamas telefonais. Tam tikrais maršrutais dažnai įlipa smirdantys bomžai. Retkarčiais pravažiuoti - OK, bet tikrai ne kasdien. Elektromobiliu dar ir pigiau gaunasi.
          Kai važinėdavau į darbą tai kasdien ir problemų nemačiau. Aišku aš dažniausiai nevažiuodavau piko metu.

          Comment


            Parašė rmss Rodyti pranešimą
            Aš pretty sure, kad esu čia rašęs komentarą apie tai kaip bomžus tenka sutikti porą kartų metuose, bet pastaruoju kažkas yra labai pasikeitę. Dabar literally beveik kiekvieną kartą ten susidurti su prasmirdusiais bomžais/asocialais/geriančiais viduje veikėjais.
            kuo labiau nevystomas, o tai yra apleidziamas VT, tuo labiau jis marginalizuojamas ir jo publika pasikeicia. Vis dazniau jame sutinkami asocialus asmenys ir tuo labiau tai atgraso darbo klase juo naudotis. Visa tai ritasi kaip akmuo nuo kalno.
            Paskui automobiliu besinaudojancios seimos, kurios jau pamirse kada paskutini karta vaziavo VT pradeda viesai svajoti ir reikalauti Metro. Nes tik jei metro bus mieste, jie gris i VT, o tramvajus tas pats shudas. Na tai viskas, tai priveda prie kollapso 4 pasaulio salies transporto ir tiek. O jei dar ir realiai miestas prades statyti metro, tai uzsilenkia ne tik VT sistema, o bankrutuoja visas miestas.

            Comment


              Straipsnis patalpintas kaip nuomonė, bet situacija įvardyta tikrai taikliai

              https://www.lrytas.lt/bendraukime/ma...oogle_vignette

              Nors miesto valdžia skelbia, kad netrukus atvyks nauji troleibusai, šis sprendimas yra per mažas ir per vėlus. Nauji troleibusai, nors ir reikalingi, buvo užsakyti per vėlai ir to nepakaks visiškai išspręsti esamų problemų. Keleivių skundai, nepatogumai ir rizika dėl senų, prastai prižiūrimų transporto priemonių jau per ilgai buvo ignoruojami. Net jei keletas naujų troleibusų bus modernūs ir patogūs, jų atvykimas neatstatys dešimtmečių neinvestavimo ir blogo valdymo. Tai tik simbolinis gestas, kuris nepakankamai efektyviai sprendžia esmines sistemos problemas.

              Naujų troleibusų užsakymas atrodo kaip pavėluotas bandymas užmaskuoti gilias problemas, kurios jau seniai reikalavo sprendimų. Tai tarsi bandymas užklijuoti pleistrą ant rimtos žaizdos. Keleivių lūkesčiai yra aukštesni nei tikėtis, kad keletas naujų transporto priemonių gali stebuklingai išspręsti visas problemas. Atėjo laikas jiems nutraukti šią apgaulingą praktiką ir susidurti su savo nesėkmingos sistemos realybe. Vietoj to, kad švaistytų išteklius kuriant netikrus teigiamus atsiliepimus, jie turėtų sutelkti dėmesį į tikrą paslaugų tobulinimą. Mes nusipelnėme sąžiningumo ir skaidrumo, o ne suklastotų apklausų. Laikas, kad jie išgirstų tikrus keleivių balsus ir imtųsi tikrų pokyčių į gerąją pusę.

              Comment

              Working...
              X