Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

    Kažin kiek tai susiję su Liepkalnio VT parku? Kito paaiškinimo neturiu.
    O gal troleibusai važinės iki oro uosto?

    Comment


      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

      O gal troleibusai važinės iki oro uosto?
      Vienintelis paaiškinimas, kodėl įrengti gaudytuvai Naujininkų galinėje. Kitų variantų, kurie paaiškintų tokį veiksmą, nesugalvoju.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Norėtųsi papildomo transporto į Nordiką. Dabar retai važiuoja.

        Comment


          Parašė sindiktas Rodyti pranešimą
          Norėtųsi papildomo transporto į Nordiką. Dabar retai važiuoja.
          Vargiai atsirastų ten vietos normaliai atstovai transportui. Nebent iš automobilių vietas atiminėti, jei jau daryti ten viešajam atstovą normalią.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

            Anot gandų, Stočių aikštėje KT nebus.
            Rygoje prikabinimas prie KT trunka apie minutę.
            Kas yra Stočių aikštė? Ir kur ji?

            Comment


              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

              Kas yra Stočių aikštė? Ir kur ji?
              Turėta omeny Stoties žiedą. Stočių pavadino, nes tiek autobusų, tiek geležinkelio stotys viena šalia kitos. Todėl toks išsireiškimas atrodo logiškas
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                Vargiai atsirastų ten vietos normaliai atstovai transportui. Nebent iš automobilių vietas atiminėti, jei jau daryti ten viešajam atstovą normalią.
                Prie Agrotiekimo darė kažkokią atstovos aikštelę.

                Comment


                  Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                  Kas yra Stočių aikštė? Ir kur ji?
                  Vilnius Connect, jei patinka labiau.

                  Comment


                    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                    Prie Agrotiekimo darė kažkokią atstovos aikštelę.
                    Ten dabar laikina atstovos 3G maršrutui vieta, kuris dėl Oro uosto rekonstrukcijos nukreiptas iki Pašto stotelės.
                    o šiaip laiko klausimas, ar netaps pastovia
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                      Vilnius Connect, jei patinka labiau.
                      Stoties aikštė. O autobusų stoties aikštė nebent tarp jos paradinio įėjimo ir lariokų.

                      Comment


                        Gaudykles šiandien taip pat pastebėjau Konarskio st. link vingio.

                        Comment


                          Man tai panasiau, kad sitos gaudykles mokymam bus, nes iki tinklu nukabinimo dar bent pora metu, kol pasikeis visos skodos ir solariai.

                          Comment


                            Parašė TrippleA Rodyti pranešimą
                            Man tai panasiau, kad sitos gaudykles mokymam bus, nes iki tinklu nukabinimo dar bent pora metu, kol pasikeis visos skodos ir solariai.
                            Ir tai dar tų 2018 metais įsigytų Solarių be autoniminės eigos niekas nesiruošia atsisakyti.

                            Comment


                              Parašė MartynasT Rodyti pranešimą


                              Tai faktas. Norėjau išgert alučio mieste prie futbolo, todėl nusprendžiau pasinaudot 53'io paslaugom kartą per pusmetį. Nu sorry, bet kalvarijų gatve riedėt su trim marozais sėdinčiais už nugaros, rėkiančiais rusiškai kažkaip ne taip malonu, kaip su merso orine pakaba važiuojant.
                              Nebuvo labai didelis malonumas važiuoti su baime gauti "į bliuską" :-) ?

                              Comment


                                Parašė sindiktas Rodyti pranešimą

                                Ir tai dar tų 2018 metais įsigytų Solarių be autoniminės eigos niekas nesiruošia atsisakyti.
                                Lyg ir šnekėta, kad į juos galima sudėt akumus.

                                Comment


                                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                                  Lyg ir šnekėta, kad į juos galima sudėt akumus.
                                  Teoriškai tai tie modeliai galėjo būti su akumais iki 20 KM tik vilnius pirko be jų (turėjo būti akumas iki 1 km avarijoms apvažiuoti) nes pigiau. Tai gali būti kad vieta yra palikta, bet labai abejoju ar dėsime juos. greičiau tai taps priežastimi nurašyti šiuos troliebusus ir dar labiau praretinti troleibusų grafiką (čia labiau VVT stiliumi).

                                  Comment


                                    Gal forumo VT entuziastas-ekspertas gali paskaičiuot ar užtektų naujų trūlų naikintinose atkarpose, jei visus naujus sukoncentruoti būtent ten?
                                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                    Comment


                                      Sunku paskaičiuot, nes neaišku iki galo, kuriose atkarpose tikrai bus naikinamas KT.

                                      Comment


                                        Vertinant turimą info, kad naikins Basanavičiaus atkarpą, padarė gaudytuvą Pylimo g. (tiems įsukantiems iš Basanavičiaus), tai Pylimo traktuojam, kad laidai lieka, o gaudytuvas Naujininkų žiede, kad pvz. iki oro uosto pratęst, tai nereiškia, kad paleis visus trūlus iki ten. Gali paleist tik kas pvz. 3-ią trūlą, tiesiog dažnis ten bus mažesnis. Taip pat ir su stoties žiedu (jei atrodo ten yra gaudyklė), tai pvz. pratęs vieno maršruto kas kelintą mašiną.

                                        Tas 91 naujas trūlas realiai yra susitraukusio pusę parko. Blogiausiu atveju praretins dar truputį, o likusius vairuotojus permes dažnint kitų standartinių maršrutų. Rezervui paliks kokį 1 modernų trūlą, nes nesitikės, kad byrės, kaip senos Škodos.

                                        Nieks nesukabino gaudyklių mokymams, tam pakaktų abiejuose parkuose po 1 gaudyklę pasižaist.
                                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                        Comment


                                          Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                          Vertinant turimą info, kad naikins Basanavičiaus atkarpą, padarė gaudytuvą Pylimo g. (tiems įsukantiems iš Basanavičiaus), tai Pylimo traktuojam, kad laidai lieka, o gaudytuvas Naujininkų žiede, kad pvz. iki oro uosto pratęst, tai nereiškia, kad paleis visus trūlus iki ten. Gali paleist tik kas pvz. 3-ią trūlą, tiesiog dažnis ten bus mažesnis. Taip pat ir su stoties žiedu (jei atrodo ten yra gaudyklė), tai pvz. pratęs vieno maršruto kas kelintą mašiną.

                                          Tas 91 naujas trūlas realiai yra susitraukusio pusę parko. Blogiausiu atveju praretins dar truputį, o likusius vairuotojus permes dažnint kitų standartinių maršrutų. Rezervui paliks kokį 1 modernų trūlą, nes nesitikės, kad byrės, kaip senos Škodos.

                                          Nieks nesukabino gaudyklių mokymams, tam pakaktų abiejuose parkuose po 1 gaudyklę pasižaist.
                                          O tai klausymas, kam gaudykle Narbuto st. vaziuojant link Zveryno? Kad naikinti normalia atkarpa vaziuojant nuo kalno?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X