Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Kam tau tą numerį žinot? Gi į stotį važiuoja, viskas ir taip aišku.
    Click image for larger version Name:	20240701_083802(0).jpg Views:	0 Size:	875,0 kB ID:	2138670

    Bonus taškai - autobusas Žaliojo tilto st. užtruko gerokai virš 5 minučių, nes niekaip negalėjo užsidaryti galinių durų.
    Kaip kai kurie vairuotojai atsakytų, kam reikia, tas žino. Tiesiog mačiau tokius jų atsikalbinėjimus, kai NVTKA pateikė pastabą, kad kai kurios transporto priemonės rodo neteisingą kryptį.

    O šiaip vis tiek geriau šitie autobusai, negu Volvo laužai.
    Paskutinis taisė sindiktas; 2024.07.01, 09:29.

    Comment


      Parašė sindiktas Rodyti pranešimą

      <...> mačiau tokius jų atsikalbinėjimus, kai NVTKA pateikė pastabą, kad kai kurios transporto priemonės rodo neteisingą kryptį.

      O šiaip vis tiek geriau šitie autobusai, negu Volvo laužai.
      Ypatingai tas pasireiškia Transrevio maršrutų švieslentėse, pradedant su 1 maršrutu iki Rodūnios sodų, tęsiant 61-u, baigiant laikinais maršrutais per renginius.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

        Ypatingai tas pasireiškia Transrevio maršrutų švieslentėse, pradedant su 1 maršrutu iki Rodūnios sodų, tęsiant 61-u, baigiant laikinais maršrutais per renginius.
        Aš kaip tik būtent 1ą visada matau teisingą. Čia itin svarbu, kad teisingai rodytų, nes Vikingų slėnio st. jis visada būna toj pačioj pozicijoj, kad ir į kokią kryptį važiuotų. Tiesa, kai kurie 1i vis dar turi seną "Oro uostas" švieslentę. O štai 41 dažnai važiuoja į stotį rašydamas "Užusienis".

        Bet ir šiaip tuose Isuzu stotelių švieslentės viduje retai veikia.

        Už ką Transrevį galima pagirti, tai kad estetiškiau paslėpė skyles likusias po senų komposterių.

        Comment


          Ruošiamasi atnaujinti pasenusį autobusų parką Viršuliškėse

          Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ruošiasi per dvejus metus atnaujinti pasenusį autobusų parką Viršuliškėse.

          „Viršuliškių transporto parko kapitalinis remontas vykdomas atliepiant Vilniaus miesto savivaldybės darnaus judumo planą, kurio vienas iš tikslų – po 2030 metų nebeeksploatuoti dyzelinių autobusų“, – komentare BNS sakė VVT Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Gintarė Žalytė-Štarienė.

          Anot jos, Justiniškių gatvėje esančiame parke planuojama visiškai renovuoti gamybinį pastatą, jį apšiltinti, perplanuoti jo vidų pritaikant techninei priežiūrai bei remontui, įrengti dvi automatinio plovimo bei valymo linijas, atnaujinti šildymo-vėdinimo sistemas, visas dangas, ant stogo įrengti saulės jėgaines.

          Be to, numatyta sumontuoti naujus valymo įrenginius, atnaujinti vandentiekio bei nuotekų tinklus, įrengti papildomą išvažiavimą, papildomas stovėjimo vietas bei garsą izoliuojančią sienelę.

          Anot G. Žalytės-Štarienės, projektuotojų parengtas techninis projektas perduotas nepriklausomai ekspertizei. Rangos darbus tikimasi pradėti šių metų pabaigoje ir juos užbaigti – 2026 metais.



          https://madeinvilnius.lt/transportas...-virsuliskese/

          Comment


            Parašė sindiktas Rodyti pranešimą

            Aš kaip tik būtent 1ą visada matau teisingą. &lt;...&gt;
            Matyt tamstai neteko detaliau nagrinėti 1 maršruto švieslentės
            O ten tokie kliurkai, kaip:

            * "Sotis"
            * atgalinė kryptis išvis Oro uostas - Vikingų g. - Stotis, kai turi būti Rodūnios sodai - Oro uostas - Vikingų g. - Stotis.


            Mano paties fotografuotas pavyzdys, kad ne visada pas 1-ą maršrutą kryptis teisinga

            Click image for larger version

Name:	3337895.jpg
Views:	275
Size:	381,5 kB
ID:	2138921
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

              Matyt tamstai neteko detaliau nagrinėti 1 maršruto švieslentės
              O ten tokie kliurkai, kaip:

              * "Sotis"
              * atgalinė kryptis išvis Oro uostas - Vikingų g. - Stotis, kai turi būti Rodūnios sodai - Oro uostas - Vikingų g. - Stotis.



              Mano paties fotografuotas pavyzdys, kad ne visada pas 1-ą maršrutą kryptis teisinga

              Click image for larger version

Name:	3337895.jpg
Views:	275
Size:	381,5 kB
ID:	2138921
              Ne taip supratau, galvojau tik apie kryptį kalbate. O dėl šių kliurkų, deja taip, tenka jas matyti jau seniai.

              Comment

              Working...
              X