Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
    Tai vis dėlto tie Visagine stovėję autobusai tikrai skirti VVT. Įdomu, ar dėl to nurašys kažkiek seniausių MAN ir VOLVO autobusų.
    Tiesa, kaip valstybinei įmonei, nenaujų autobusų nuoma - keistokas modelis. Ne pigiau nusipirkti ir po to vėl parduoti? Žiūrint dar į tai kad VVT dažniausiai autobusus naudoja beveik iki gyvo galo…

    Be to, ar prieinama viešai yra nuomos sutartis?

    Ir ar teisingai suprantu, kad VVT paskelbė konkursą vėliau, nei TC pradėjo pirkti autobusus?
    Paskutinis taisė Petr; 2024.06.03, 17:01.

    Comment


      Kaip sako žmonės, New Nordics, ne kitaip. Ir čia ne patvorio sąvartynas, čia po reisų, kasdienio aptarnavimo laukiančios TP.

      Click image for larger version  Name:	A7R08788-Enhanced-NR.jpg Views:	0 Size:	146,0 kB ID:	2134185

      Click image for larger version

Name:	A7R08787-Enhanced-NR.jpg
Views:	953
Size:	125,3 kB
ID:	2134186
      Paskutinis taisė Nikas; 2024.06.03, 21:58.

      Comment


        O kas negerai? Čia apie senus troleibusus?

        Comment


          Stogai aprūdiję, vienas stogas atsilupusiais dažais, viena štanga surudijusi. Stogo nemato keleivis iš gatvės lygio, į štangą danguje irgi nežiūrės. 2645 matosi lengvi rūdžių nutekėjimai aplink groteles. 2623 baisesnis tikrai, bet važinėja ne pas turistus į stotį, bet 18-u maršrutu į Panerius.
          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

          Comment


            Kalbant ta tema apie TP išvaizdą, tai pasidarė truputį baisu, kai vos 6 metų senumo SOLARIS autobuse 4555 jau trys lopai užklijuoti ant grindų dangos. Ta prasme, kaip šitaip greitai nusidėvėjo grindų danga? Arba ta pati lipni juosta vos ne ant visų autobusų/troleibusų turėklų, kur anksčiau kabojo senieji komposteriai. Tai žinoma, geriausias sprendimas paslėpt skylutes turėkluose yra lipni juosta. Aišku, reikia "pagirt", kad ji pritaikyta prie turėklų spalvos. Pas SOLARIUS pilka, VOLVO - geltona, o naujausiuose dujiniuose MAN - raudona. Tikrai wow, nuostabu. Aišku, čia tik smulkmenos, bet nuo jų viskas ir prasideda.
            Paskutinis taisė Svajonius; 2024.06.04, 15:39. Priežastis: Klaidos

            Comment


              Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
              Kalbant ta tema apie TP išvaizdą, tai pasidarė truputį baisu, kai vos 6 metų senumo SOLARIS autobuse 4555 jau trys lopai užklijuoti ant grindų dangos. Ta prasme, kaip šitaip greitai nusidėvėjo grindų danga? Arba ta pati lipni juosta vos ne ant visų autobusų/troleibusų turėklų, kur anksčiau kabojo senieji komposteriai. Tai žinoma, geriausias sprendimas paslėpt skylutes turėkluose yra lipni juosta. Aišku, reikia "pagirt", kad ji pritaikyta prie turėklų spalvos. Pas SOLARIUS pilka, VOLVO - geltona, o naujausiuose dujiniuose MAN - raudona. Tikrai wow, nuostabu. Aišku, čia tik smulkmenos, bet nuo jų viskas ir prasideda.
              O metalinio vamzdžio plastizavimas yra senai prarasta technologija, todėl nukritus plastikui būtinai reikia uždažyti teptuku. Ir ant likusio plastiko. Vietomis.

              Comment


                Parašė dondc Rodyti pranešimą
                Stogai aprūdiję, vienas stogas atsilupusiais dažais, viena štanga surudijusi. Stogo nemato keleivis iš gatvės lygio, į štangą danguje irgi nežiūrės. 2645 matosi lengvi rūdžių nutekėjimai aplink groteles. 2623 baisesnis tikrai, bet važinėja ne pas turistus į stotį, bet 18-u maršrutu į Panerius.
                Tai kad keis juos, jau atvažiuoja nauji trulai, tai kam juos tvarkyti?

                Comment


                  Tai viskas gerai.
                  Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                  New Nordics, ne kitaip.
                  ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                  Comment


                    Nėra labai gerai kad jie yra iš viso, bet kad stogų nedažo dabar, tai gerai.
                    Paskutinis taisė digital; 2024.06.05, 12:17.

                    Comment


                      6 metų senumo Transrevio autobusai.
                      Taigi tuoj keis, kam remontuot?
                      Click image for larger version

Name:	20240605_072911.jpg
Views:	780
Size:	1,38 MB
ID:	2134439

                      Click image for larger version

Name:	20240605_072918.jpg
Views:	782
Size:	1,56 MB
ID:	2134440

                      Comment


                        pRiVaTus ViArSlAs vyską išspręs!

                        Comment


                          Parašė Kaid Rodyti pranešimą
                          6 metų senumo Transrevio autobusai.
                          Taigi tuoj keis, kam remontuot?
                          Lyg ir buvo dažytas ne per seniausiai, kiek supratau. Bet taip, dauguma tikrai išoriškai ne kaip atrodo ir toks įspūdis, jog rukažopai juos tvarko.
                          Paskutinis taisė digital; 2024.06.05, 12:16. Priežastis: ištrintos foto
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Skirtingai, nei VVT šitus galima bauduoti ir turėtų bauduoti.

                            Comment


                              Čia pačių turkiškų autobusų kokybė pasirodo visame gražume. Kai per 6 metus sugeba skardos prapūti kiaurai nuo vidinės arkų pusės. Geriausias tvarkymas tokiu atveju: kišti autobusą po presu ir pirkti naują.

                              Comment


                                Po avarijos šitas autobusas, užtat tvarkytą vietą ir užpuolė rudys

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Po avarijos šitas autobusas, užtat tvarkytą vietą ir užpuolė rudys
                                  Galima gal plačiau, kada jis spėjo gaut avariją?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Man tai tekę girdėti, jog kelis tokius Isuzu Transrevis yra persivaręs iš Palangos, tai klausimas kokio jie amžiaus.
                                    Bet avarija ir nekokybiškas tvarkymas irgi realus variantas.

                                    Comment


                                      Parašė Horn Rodyti pranešimą
                                      Man tai tekę girdėti, jog kelis tokius Isuzu Transrevis yra persivaręs iš Palangos, tai klausimas kokio jie amžiaus.
                                      Bet avarija ir nekokybiškas tvarkymas irgi realus variantas.
                                      Taip, patvirtinu. Ex palangiškiai - 7073 (2017 metų gamyba), paskutiniu metu dirbantis darbo dienomis 65 maršrute ir 7074 (2019 metų gamyba), dirbantis Antakalnio krypties maršrutuose.
                                      Abu beveik metus laiko dirbo ir rajono (221, 223, 225, 226, 227) maršrutuose.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Fotobuse jau pamačiau, kad VVT iš Transporto Centro išsinuomojo 5 padėvėtus (2011 gamybos) dvigubus LPG MAN'us, originaliai iš Vienos. Spėčiau, kad planuoja pakeisti pačius seniausius (ir labiausiai "remontuotojų" subjaurotus) 2000 m. gamybos MAN'us. Įdomus sprendimas, bet gal ir logiškas, kad belaukiant kažkokių elektrobusų tolimoj ateity galima būtų bent kiek malonesniais autobusais važiuot. Lieka tik keli galbūt retoriniai klausimai - kada paleis? Perdažys ar "sueis" Vienos dažymo schema? Švieslentės veiks? Pataikė taip gerai sėdynių patogumo atžvilgiu kaip su Oslo MAN'ais?

                                        Comment


                                          Autobusų nuomai bus virš 20, kol kas atvykę tik 5.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X