Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai kad Ridango vairuotojų kompiuteriuose yra funkcija "parodyti kelią". Tik nežinau, ar visuose įvedė tą funkciją, nes mano žiniomis neseniai ne visur buvo tokia funkcija.

    OK, o tai kaip anksčiau Transrevis informuodavo vairuotojus apie paaikeitusias trasas, o dabar - nė velnio?

    Kitas faktas: ar man atrodo, ar kažkaip iš privatininkų Vilniuje Kautra nelabai gauna skundų? Ar gauna, tik ne taip gausiai, kaip dėl Transrevio ar vvt?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Nelabai yra kaip gauti skundų kai varinėji su keliolika mikriukų.

      Comment


        Vilnius, +27C. Kaip manote, ar autobusai, kuriuose yra kondicionieriai, juos įjungia? Baikit, nemanau. Paskutiniu metu, kiek stebėjau, kondicionieriai neveikia daugumoje šitų "naujų" Scanių.

        Pastebėjau, kad net kokiame Panevėžyje ar dar mažesniuose provincijos miestuose tokių bajerių nesimato arba yra kur kas mažiau. Wtf is going on? Kodėl Vilniaus VT pradeda atrodyti klaikiai nebe tik lyginant su Ryga ar Talinu, bet ir su Panevėžiu ir Šiauliais? Kas ten darosi?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Vilnius, +27C. Kaip manote, ar autobusai, kuriuose yra kondicionieriai, juos įjungia? Baikit, nemanau. Paskutiniu metu, kiek stebėjau, kondicionieriai neveikia daugumoje šitų "naujų" Scanių.

          Pastebėjau, kad net kokiame Panevėžyje ar dar mažesniuose provincijos miestuose tokių bajerių nesimato arba yra kur kas mažiau. Wtf is going on? Kodėl Vilniaus VT pradeda atrodyti klaikiai nebe tik lyginant su Ryga ar Talinu, bet ir su Panevėžiu ir Šiauliais? Kas ten darosi?
          Kaip pasakytų forumo "klasikai" - kalti automarozai

          Comment


            Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą
            Kaip pasakytų forumo "klasikai" - kalti automarozai
            o tai kas vairuoja tos autobusus?
            Paskutinis taisė Stadionas; 2024.05.29, 19:32.

            Comment



              Situacija su viešuoju ir jo kondicionieriais nesikeičia metai iš metų. Nesvarbu, autobusas naujas ar senas. Atidaromi langai, kurie žinoma menkai gelbėja. Kartais pravažiavus ilgesnį atstumą galima "maikę" išgręžti. Ir tai kasdienybė. Naudojuos viešuoju beveik kasdien. Kadangi gyvenu už miesto, į vieną pusę važiuojant su persėdimu, o paskui atgal, tikrai visi 100% jog paklius be kondicionieriaus (minimum 1). Kam taip save kankinu ir bandau įrodyt kažką ?

              Ai, varguomenei bus gerai. Niekas iš valdžios atstovų juk nevažinėja autikais. O lochai to "nusipelno", jei nesugeba automobilio įsigyti.
              Artimuose planuose keltis arčiau į miestą, kitu atveju tikrai automarozu svarstyčiau patapt.

              Comment


                Metas Delfi piliečio rubrikai, ar kaip? Atrodo išsprendžiama problema - ypač kai Benkunskas mėgsta pigius PR triukus, o čia realiai yra lengva tema, kuriai visiems pritaria.

                Comment


                  Abejočiau, kad visi. Vodzyteliai mieliau matytų didesnes eksvaldavimo apimtis nei investicijas į VT tvarkant kondicionierius.

                  Comment


                    Šią vasarą sostinėje į gatves išvažiuos pirmieji 20 naujų troleibusų
                    https://www.vilniausviesasistranspor...ju-troleibusu/
                    Per artimiausius metus papildysime parką ir vandeniliniais autobusais. <...>

                    „Naujų troleibusų gamybos procesas vyksta sklandžiai – 5-kios pirmosios transporto priemonės jau paruoštos kelionei į Vilnių. Jų atvykimas į sostinę simboliškai žymės mūsų transporto priemonių parko atnaujinimo startą, – kalba „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius Ignas Degutis. Dar 15 troleibusų yra pilnai pagaminti, su jais Pilzene atliekami bandomieji važiavimai ir baigiamos kitos privalomosios procedūros.“ <...>

                    Dar 20 transporto priemonių šiuo metu yra gamybos procese.
                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                    Comment




                      Click image for larger version

Name:	444236973_783566543885698_4249182140656114820_n.jpg
Views:	884
Size:	379,9 kB
ID:	2133521

                      Šaltinis

                      Comment


                        Lipdukai nereikalingi lango kampe. Jei jau dėt, tai tada trūksta dviračių lipduko, nes pasak aprašo, yra ten numatyti diržai dviračiams vežti. Dar "prakirstas antakis" "gerai" atrodo tarp stiklo viršaus ir raudonos juostos (karūnos). Reiktų lipnią juostą užklijuot, kad labiau aerodinamiška būtų, didesniam greičiui pasiekti.
                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                        Comment


                          Parašė dondc Rodyti pranešimą
                          Lipdukai nereikalingi lango kampe. Jei jau dėt, tai tada trūksta dviračių lipduko, nes pasak aprašo, yra ten numatyti diržai dviračiams vežti. Dar "prakirstas antakis" "gerai" atrodo tarp stiklo viršaus ir raudonos juostos (karūnos). Reiktų lipnią juostą užklijuot, kad labiau aerodinamiška būtų, didesniam greičiui pasiekti.
                          "antakio" tarpą gali visai būti, kad pasitikrino aerodinamiškai.
                          Bet nebūtinai.

                          Comment


                            Patikėsiu kai pamatysiu. Nauji troleibusai "jau tuoj bus" nuo 2018 metų.

                            Comment


                              Planuojama, jog sostinę jie pasieks birželio pirmoje pusėje. Atlikus bandomuosius važiavimus sostinės gatvėmis bei kitas privalomas procedūras, pirmieji 20 naujų troleibusų keleivius pradės vežti rugpjūtį.
                              Kodėl taip trumpai testuos? Reiktų mažiausiai metų (o gal ir kelių), kad viską saugiai įforminti ir įsitikinti jog viskas tikrai gerai.

                              Comment


                                Gali būti, jog į procedūras įeina, kad visus vairuotojus išmokintų vairuoti naujas mašinas. Žinant, kad dirbama su viršvalandžiais, sunku rasti mokymams papildomą laiką.
                                ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                Comment


                                  Dėl tų testavimų mažiausiai pergyvenčiau.
                                  Gaila, kad VMS užsitraukė tylos sieną dėl ilgų troleibusų pirkimo, leptelėjo, kad Basanavičiaus ir Pylimo g naikins kontaktinį tinklą, galų gale paskelbė konkursą pirkti elektrinius autobusus.
                                  Šiaip buvau prieš tuos vadinamų troleibusų talibų gąsdinimus, bet logikos kažkokios yra, kad tų ilgų trulikų taip ir nebus

                                  Comment


                                    Ilgo sąstato vairuotojams priedus moka. Tai gal pasiskaičiavo, kad pigiau laikytis trumpų mašinų? Trumpas remontuoti ir pigiau, ir greičiau. Jei nepatinka keleiviams grūstis, tai gali pėsti gi eit, taip ar taip kartais kokioj Kęstučio g. tarp stotelių juos paleidžia...
                                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                    Comment


                                      Į autobusų parką atgabenti 5 iš 27 nuomojamų Man A23 Lion's city LPG.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Tai vis dėlto tie Visagine stovėję autobusai tikrai skirti VVT. Įdomu, ar dėl to nurašys kažkiek seniausių MAN ir VOLVO autobusų.

                                        Comment


                                          Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                                          Tai vis dėlto tie Visagine stovėję autobusai tikrai skirti VVT. Įdomu, ar dėl to nurašys kažkiek seniausių MAN ir VOLVO autobusų.
                                          Pagyvensim, pamatysim. Bet prisiminus praeitų nuomojamų autobusų partiją - vargu, kad seniausių atsisakysim greitu metu.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X