Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Na suprantama. Bet dabar kiek teko skaityti dėl naujų reikalavimų Klaipėdoje, nori a le visiems vežėjams suvienodinti reikalavimus. T.y., kaip ir KLAP'ui bus galima klijuoti tik ant galo. O būtent Klaipėdoje, kolkas liberaliausia: ten dauguma privatininkų autobusų būtent su reklamom, kas panašu padeda jiem geriau išgyventi (bent jau iš forumo fotogalerijos galima sprest)
    Tos reklamos atnaujina transporto priemonę, bet kai reklamos sutartis nutraukiama, o reklama iki galo nenuklijuojama arba nuklijuojama su visais dažais kas sostineje budinga ir autobusas važinėja visas nudraskytas, miesto svečiams palieka tikrai nemalonų įspudį. Dar yra pavizdys geras Šiauliai. Negano to, kad autobusų parkas nuklijuotų reklama ir perdažytų autobusą paima ir uždažo reklama.

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Kalba apskritai apie reklamas, o ne jų turinį.
      Taip, bet ir "apskritai reklamos", jeigu tik yra skoningos, dera su pačiu autobusu/troleibusu ir nepalieka plėmų jas nuplėšus, tikrai VT nekenkia...

      Comment


        Be abejo, su šituo tikrai nesiginčiju
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Beje - niekas nepaminėjo - 116 maršrutas, nuo antradienio pratęsiamas iki Ungurių gatvės, savo pirmąjį ir paskutinįjį reisus atliks tik nuo/iki Lazdynų. Galbūt čia dėl to, kad Ridvijos parkas netoli ? - t. y. čia bus a la reisai iš parko į Žvėryną ?

          Comment


            Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
            Beje - niekas nepaminėjo - 116 maršrutas, nuo antradienio pratęsiamas iki Ungurių gatvės, savo pirmąjį ir paskutinįjį reisus atliks tik nuo/iki Lazdynų. Galbūt čia dėl to, kad Ridvijos parkas netoli ? - t. y. čia bus a la reisai iš parko į Žvėryną ?
            Kaip nepaminėjo? O kas čia yra http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=4800 ? 15-a pranešimų žemiau (pas mane viršuje rodo tik naujausius pranešimus).
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
              Galbūt čia dėl to, kad Ridvijos parkas netoli ? - t. y. čia bus a la reisai iš parko į Žvėryną ?
              Ne tas kad netoli, tiesiog nebus daromi tušti reisai su lankstu per Ungurių g.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                Kaip nepaminėjo? O kas čia yra http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=4800 ? 15-a pranešimų žemiau (pas mane viršuje rodo tik naujausius pranešimus).
                Turiu omenyje, nepaminėta, kad kai kurie reisai bus vykdomi nuo/iki Lazdynų.

                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Ne tas kad netoli, tiesiog nebus daromi tušti reisai su lankstu per Ungurių g.
                O kur yra tasai Ridvijos parkas ? Vistiek turbūt arčiau Lazdynų, nei Žvėryno ? Nes tarkim pats pirmas reisas darbo dienomis - 5:28 iš st. Lazdynai, prieš tai iš Žvėryno neišvažiuoja (pirmas reisas iš Žvėryno vykdomas tik 5:50), vadinasi, tas autobusas išvyksta iš parko, nuvyksta į Lazdynus ir tik tada važiuoja į Žvėryną. Arba pvz.: paskutinysis reisas - 22:45 iš Žvėryno žiedo, 23:06 būna st. Lazdynai, o toliau jau "išnyksta" - vadinasi važiuoja į parką. Todėl man ir peršasi loginė išvada, kad tas parkas turbūt arčiau Lazdynų.

                Comment


                  Jų parkas yra Gariūnuose. Todėl ir sakau, kad užsukimas į Ungurių g. pirmam/paskutiniam reisui būtų oro vežiojimas.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Nuo balandžio 13 d. pirmadieniais ir ketvirtadieniais pradeda važiuoti naujas Vilniaus rajono maršrutas - 101A. Trasa: Spaudos rūmai - Čekoniškės - Rastinėnai - Čekoniškės - Sudervė; atgal - ta pačia trasa. Iš Spaudos rūmų 8:20 val., iš Sudervės - 11:00 val. Panašu, kad eilinis turgaus maršrutas. Be to, 160M maršrutas Nemenčinė - Sapiegiškės - Sužionys - Rakšonys pratęsiamas iki Bildūnų kaimo, pro kurį dar prieš porą metų važiuodavo kur kas ilgesne ir painia trasa Antakalnis - Sapiegiškės - Sužionys - Stankai (užsukimas) - Bildūnai - Rakšonys - Levonys.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Jau rytoj, balandžio 10d. išvažiuos dar 4 nauji MAN'ai.
                      >>> http://ebus.lt/autobusu-pasaulio-nau...n-autobus.html
                      + Vilnietį suerzino nemaloni kelionė troleibusu
                      >>> http://www.delfi.lt/pilietis/naujien....d?id=67642976
                      Paskutinis taisė Mantas95; 2015.04.09, 13:37.

                      Comment


                        Kad nekiltų klausimų kur dirbs naujieji Man'ai
                        Kokiais maršrutais važiuoja naujai įsigytieji MAN?

                        Du MAN autobusai šiandien veža keleivius 1 G, vienas - 5 G maršrutu.
                        1G dirba 3008, valst.nr. HOL 254
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Kodėl autobusai neperdažomi?

                          Comment


                            Lygiai dėl tų pačių priežasčių, kodėl dalis VVT parko tokia apgailėtina - nėra pinigų.

                            Comment


                              Apgailėtina priežastis, turint omeny, kad tai sostinė su didžiausiais keleivių srautais..

                              Comment


                                Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                Kodėl autobusai neperdažomi?
                                ------------------------------
                                Galbūt neapsispendžiama kokiomis spalvomis perdažyti autobusus.
                                Geltonai -žalias nudažymas jau nusibodęs ir kiek aš suprantu, tokio nudažymo jau atsisakyta, o naujo nudažymo variantas dar nesukurtas.
                                Mano nuomone, bet kokiu atveju autobusų nudažymo dizainą, nesvarbu kaip jis nenusisekęs bebūtų, būtina atnaujinti ne rečiau kaip kartą per 10 metų.

                                Comment


                                  Parašė amber13 Rodyti pranešimą
                                  ------------------------------
                                  Galbūt neapsispendžiama kokiomis spalvomis perdažyti autobusus.
                                  Geltonai -žalias nudažymas jau nusibodęs ir kiek aš suprantu, tokio nudažymo jau atsisakyta, o naujo nudažymo variantas dar nesukurtas.
                                  Mano nuomone, bet kokiu atveju autobusų nudažymo dizainą, nesvarbu kaip jis nenusisekęs bebūtų, būtina atnaujinti ne rečiau kaip kartą per 10 metų.
                                  Geltonai - žalio dažymo Vilniuje nėra. Autobusai buvo perdažomi geltonai - mėlynai. O naujųjų autobusų yra sidabrinė (pilka) spalva. O mažos talpos autobusai yra su savo gamykline spalva baltai - geltonai.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė amber13 Rodyti pranešimą
                                    ------------------------------
                                    <...>
                                    Geltonai -žalias nudažymas jau nusibodęs ir kiek aš suprantu, tokio nudažymo jau atsisakyta, o naujo nudažymo variantas dar nesukurtas.
                                    <...>
                                    Naujo dažymo variantas dar nesukurtas ? Tokios nesąmonės nesu skaitęs. Naujas dažymas yra pilkos spalvos - visi naujieji Manai, Volvo, Soliariai, Castrosua yra tokie. Taip pat tokios spalvos bus ir privačių vežėjų autobusai.

                                    Comment


                                      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                      Naujo dažymo variantas dar nesukurtas ? Tokios nesąmonės nesu skaitęs. Naujas dažymas yra pilkos spalvos - visi naujieji Manai, Volvo, Soliariai, Castrosua yra tokie. Taip pat tokios spalvos bus ir privačių vežėjų autobusai.
                                      -------------------------
                                      Aš turėjau omenyje, kad nėra sukurtas naujas SENŲ autobusų dažymo variantas vietoj geltonai-mėlyno nudažymo.
                                      Pilkai iki šiol buvo dažomi tik NAUJI autobusai, tačiau pilkai bent kolkas nedažomi seni autobusai.

                                      Comment


                                        /\ Pilkas dažymas yra tiesiog Vilniaus miesto autobusų dažymo schema. Tai nėra naujų ar ne naujų autobusų dažymo schema. Priežastis, kodėl dažomi tik nauji, yra ta, kad užsakant naujus galima pasirinkti spalvą ir tai nereikalauja papildomų investicijų. Priešingai, negu senų autobusų perdažymas.

                                        Nors ir norėčiau, kad visi autobusai būtų vienodai dažyti, tačiau senų autobusų perdažymas yra visiškai beprasmis dalykas, ypač, kai siekiama, kad greitu metu jie būtų pakeisti naujais. Tai tiesiog būtų pinigų išmetimas, perdažyti autobusus naujai keliems metams...

                                        Comment


                                          Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                          Naujo dažymo variantas dar nesukurtas ? Tokios nesąmonės nesu skaitęs. Naujas dažymas yra pilkos spalvos - visi naujieji Manai, Volvo, Soliariai, Castrosua yra tokie. Taip pat tokios spalvos bus ir privačių vežėjų autobusai.
                                          Praeis dar 5 metai, kol visus iki vieno nudažys.
                                          My Flickr
                                          My Trainpix

                                          Comment

                                          Working...
                                          X