Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kas atsitiko 802 su ta "skarda" ar čia jau tokia pirko?

    Comment


      Parašė Nike123 Rodyti pranešimą
      O kas atsitiko 802 su ta "skarda" ar čia jau tokia pirko?
      Nežinau su vienu forumo nariu pamatėm.
      Ankščiau nebuvo to...
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Naujieji kauno mikrobai dirbantys 44 maršrute.
        327


        326


        325 (nuo šito busiko vairuotojo bėgti reikėjo)
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
          Naujieji kauno mikrobai dirbantys 44 maršrute.
          327
          Atvaizdas

          Atvaizdas

          326
          Atvaizdas

          Atvaizdas

          325 (nuo šito busiko vairuotojo bėgti reikėjo)
          Atvaizdas
          O kodėl bėgti reikėjo?

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            O kodėl bėgti reikėjo?
            Kad piktas vairuotojas pasitaikė...
            Supyko labai, kad fotkyju...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              211
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Kad piktas vairuotojas pasitaikė...
                Supyko labai, kad fotkyju...
                Siūlau rašyti skundą vežėjui, kad vairuotojus supažindintų su įstatymais. Kita vertus, tu irgi turėtum nuotraukose uždengti vairuotojo, apie kurį ką nors rašai, veidą, nes tai jau tampa asmenybės vaizdavimas neigiamame kontekste, o tai draudžia įstatymas (gali būti suvokta kaip viešas įžeidimas).

                O šis vairuotojas turėtų suvokti esąs viešoje vietoje, todėl fotografuoti galima. Juoba kad fotografuojama transporto priemonė... Bet tokių susireikšminusių ir neišsilavinusių vairuotojų, deja, Lietuvoje dar yra nemažai. Gal kada nors, kai pasikeis vairuotojų karta, bus geresnė situacija. Dabar jiems net išaiškinti sudėtinga - prisigalvoję savų gyvenimo tiesų.
                Paskutinis taisė Ametistas; 2014.10.27, 21:39.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Spalio 28-osios vakare savo ilgos kelionės tikslą pasiekė penkiolika "Den Oudsten" autobusų. Modelis atitinka Nr. 767 - 772 serijos autobusus, bet gal kas patikrins ir pasakys tiksliai. Pridedu pora labai blogos kokybės, bet šviežių, pirmos "atvykėlių" nakties "naujuosiuose namuose" atvaizdų. Autobusai, kaip ir minėta serija, turėtų būti dažomi raudonai.

                  1.


                  2.

                  Comment


                    Šių autobusų skirtumas nuo turimų yra tas kad priekinės durys atsidarys į išorę ir salono išdėstymas bus kiek kitoks, aikštelė stovejimui bus ne prie vidurinių durų o standartiškai kaip Solaris Urbino autobuose.

                    Comment


                      Pagal dažymą ir įžiūrimus numerius tai iš šitų iš Roterdamo

                      http://phototrans.eu/14,249518,0.html

                      Comment


                        Tikėjausi kažko naujesnio. Gerai tik, kad modelis panašus į jau turimus. Viliuosi, kad juos greitai perdažys firmine KA raudona. Klausimas - gal žinoma, kokius autobusus šie pakeis? Labai jau nusibodo KA senienų spalvų ir modelių "zoosodas".

                        Comment


                          Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                          Tikėjausi kažko naujesnio. Gerai tik, kad modelis panašus į jau turimus. Viliuosi, kad juos greitai perdažys firmine KA raudona. Klausimas - gal žinoma, kokius autobusus šie pakeis? Labai jau nusibodo KA senienų spalvų ir modelių "zoosodas".
                          Logiškai mąstant turėtų pakeisti senuosius trumpus VanHool ir keletą Scania
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                            Tikėjausi kažko naujesnio. Gerai tik, kad modelis panašus į jau turimus. Viliuosi, kad juos greitai perdažys firmine KA raudona. Klausimas - gal žinoma, kokius autobusus šie pakeis? Labai jau nusibodo KA senienų spalvų ir modelių "zoosodas".
                            As ir siek tiek nusivyles, norejosi kazko patrauklesnio, na bet be abejo geriau nei vos vaziuojantys autobusai. O siap KA dazniausiai autobusu be reikalo nenurasineja. Rimtesnis gedimas ir tuomet tik i patvori...

                            Comment


                              Nors atrodo nekaip, tačiau tai vieni maloniausiai važiuojančių autobusų: minkšta pakaba, gera trauka ir viduj gana tylu. Žinoma, neaišku ar kokybiški.
                              Ar gerai įžiūriu, ten kondicionierius ant stogo?

                              Comment


                                Kondicionierius yra tik pas vairuotoją.

                                Comment


                                  Kažin, veiks švieslentė ar ne?

                                  Comment


                                    Variklis ir pavarų dėžė tokie patys, kaip jau turimų. Rida apie 510-540 tūkstančių kilometrų (analogiški įsigyti ankščiau jau pravažiavo virš 800 tūkstančių). Šiuo metu autobusų rezerve stovi labai mažai, ir paspaudus didesniam šaltukui (o tada turint remonte virš 20 neužsivedančių, užšalusių autobusų) paprasčiausiai nebūtų ką leist į liniją. Todėl, apie kažkokius nurašymus net kalbos nėra.

                                    Comment


                                      Ar man atrodo, ar Kauno gatvėmis rieda maršrutiniai greitosios pagalbos autobusiukai? Tikriausiai, su lašelinėmis?

                                      Comment


                                        Patiems greitosios pagalbos reikia. Vienam starteris nesuka, kitam leidžia galinis alkūninio riebokšlis

                                        Comment


                                          Parašė Nike123 Rodyti pranešimą
                                          Kažin, veiks švieslentė ar ne?
                                          Spėju, kad švieslentės yra Krueger gaminys. Beje tokio tipo švieslenčių tipo niekam dar Lietuvoje nepavyko perprogramuoti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X