Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Ko gero į autobusą panašiau, nes būtent toks jo interjeras + nestabdo ties kiekvienu tinklo pirstelėjimu. Jeigu vidus būtų kaip kokių Soliaris troleibusų, ko gero panašiau tarsi važiuotum troleibusu
    Interjeras ne prie ko. Yra pakankamai ilgų KT atkaprų, kuriose nėra nei iešmų, nei kreivių.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Interjeras ne prie ko. Yra pakankamai ilgų KT atkaprų, kuriose nėra nei iešmų, nei kreivių.
      Interjeras dar ir kaip prie ko. Gali autobusą ant bėgių statyt, bet jeigu jis iš vidaus ir išorės (čia jau kita kiek kalba) atrodys panašiai į autobusą - taip ir jausiesi

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Interjeras dar ir kaip prie ko. Gali autobusą ant bėgių statyt, bet jeigu jis iš vidaus ir išorės (čia jau kita kiek kalba) atrodys panašiai į autobusą - taip ir jausiesi
        Šiuolaikinių autobusų ir troleibusų interjerai unifikuoti ir labai nesiskiria. Taip kad interjeras ne prie ko.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Šiuolaikinių autobusų ir troleibusų interjerai unifikuoti ir labai nesiskiria. Taip kad interjeras ne prie ko.
          Tai prie ko čia tas troleibusas? Man rodos pavadinimas - elektrinis autobusas, o ne troleibusas be ūsų.

          Comment


            Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
            Mercedes-Benz O405GN2 271
            Atvaizdas

            Atvaizdas


            2G maršrute pagrinde šiandien dirba "Karosa" autobusai
            Atvaizdas


            "1 maršrutas"
            Atvaizdas
            Pridėsiu, kad 878 autobuso šoninėje švieslentėje rašoma, kad iš oro uosto važiuoja. Buvo neblogas vaizdelis man matant jį prie Žaliojo tilto
            Teko šiandien važiuoti MB O405GN2 Nr. 271 - labai patiko, palyginti su kitais panašiais mūsiškiais MB jis važiavo tyliai, minkštai, nudžiugino gera trauka net esant dideliam keleivių skaičiui, Lydos plente greitėdavo sparčiai ir turbūt kartą buvo perkopęs 70 km/h ribą, ko seniai nebuvau autobuse patyręs. Jeigu dar nestotų kiekvienoje stotelėje (nes tikrai nebuvo būtina, o juo labiau, kad šiek tiek vėlavo), tai būtų išvis puiku

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Kas man užklivo, tai:

              1. Kažkur +-10sec reikia palaukti, kol atsidarys durys (gal dėl to, kad baterija buvo beišsikraunanti)
              2. Eletromechaniniai komposteriai buvo nepritaikyti mūsų talonams - tarpas įkišti talonui buvo per siauras
              1. Čia ne dėl baterijos. Negana to, kad durų pats atsidarymo / užsidarymo procesas ilgas, tai po mygtuko paspaudimo yra maždaug 2 sek. uždelsimas ir vairuotojas negali važiuoti, kol prietaisų skydelyje nebus parašyta, kad galima važiuoti.
              2. Taip buvo pirmąją dieną. Negi ir vėliau taip nesumontavo "krokodilo"?

              Iš interjero detalių, man užkliuvo turėklas vidury vienos iš "kupė" vietų (kur 4 sėdynės viena priešais kitą). Ten ir taip labai mažai vietos kojoms, o įlisti ant sėdynių trukdo tas turėklas (žr. Zorro nuotrauką, dešinėje pusėje, kur sėdi moteris raudona striuke; ten dar matosi to turėklo kampas).
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                <...>
                2. Taip buvo pirmąją dieną. Negi ir vėliau taip nesumontavo "krokodilo"?
                <...>
                Ar vėliau įmontavo "krokodilą", nežinau. Kitomis dienomis 11-am maršrute neteko jo pamatyti. Nes aš tik berods pirmąją jo darbo dieną mačiau 1-am maršrute, ir tai tik dvi stoteles važiavau su juo, kai laisva pamoka buvo.

                Kažkokį turėklą tarp sėdynių pastebėjau ir gale kairėje pusėje (analogišką kaip minėjai dešinėj pusėj "kupė")
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Poros savaičių laikotarpyje:
                  Noge 191. 82


                  932. 1G


                  Ekspermentinis elektrobusas po pristatymo važiuojantis link parko


                  842. 52


                  789. 10


                  Noge 188. 68


                  Tą pačią dieną dirbusi 302 Karosa. 68


                  Noge 188. 26. Tądien abu Noge midibusai dirbo 26, taip pat vienas A87 buvo


                  871. 2G


                  Ir greitukų duetas - 716 2G ir 717 1G
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Mercedes-Benz O405G 267
                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                    Comment


                      Įdomu, kuo vežami IAE darbuotojai Visagine?

                      Comment


                        Meteorit turas įsigijo mažiausiai 2 trumpus MB O405 / O407 bei 1 MB O405G. Pastarasis matytas Vilniuje su vokiškais tranzitiniais numeriais, tačiau tai ne vienas iš nuomojamų.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Galbūt dar savo tarpmiestinius naudoja IAE darbuotojų pervežimui. Nes į Vilnių beveik vieni mikrobai važinėja.

                          Comment


                            Tęsinys nuotraukų, ko neįdėjau ryte:

                            Nuo praeito pirmadienio A19-1 (žemagrindžiu) ir A19-3 grafikais dirba trumpi autobusai. 784 pirmadienį A19-1


                            Praeitą trečiadienį: 872. 4G


                            949. 3G. Vairuotojo reakcija nebloga




                            947. 4G
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Šiandieniniai "stop" kadrai:
                              724


                              594


                              184
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                Šiandien Liepkalnio ir Dunojaus gatvių sankryžoje A12 dirbęs Berkhof Nr. 184 pateko į avariją.
                                http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=2004

                                Berkhof Nr. 184 vakar dirbo 29-me maršrute.





                                Comment


                                  O is kur jie atkelliavo? Sprendziant is isvytureliu, manau, tai buvo aerouostiniai autobusai.

                                  Comment


                                    Jie priklauso įmonei Baltic Ground Services, užsiimančiai oro uostų aptarnavimu. Tiesa, tai nereiškia, kad šitie autobusai yra pagaminti specialiai oro uostams, kaip mano kai kurie (įskaitant dalį žiniasklaidos). Prieš atkeliaudami į Lietuvą, šie autobusai dirbo Amsterdame miesto maršrutuose.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Dviejų savaičių laikotarpyje:

                                      203. 4 maršrutas




                                      145. 19 maršrutas


                                      028. 82 maršrutas


                                      877. 53 maršrutas
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Pirmoji 65 maršruto diena.
                                        029 MB Cito


                                        186 Noge


                                        Abu autobusai į stotele atvažiavo vienu metu.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Kalvarijų g. 1972 m.



                                          Šaltinis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X