Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežinau ar čia man vienam, bet ta spalvota juosta labai baisiai atrodo.

    Comment


      Parašė represser Rodyti pranešimą
      Nežinau ar čia man vienam, bet ta spalvota juosta labai baisiai atrodo.
      Baisiai atrodo tik ant Citaro.

      Comment


        Parašė Resutas Rodyti pranešimą
        Visgi galėtų perdažyti. Ir užklijuoti tas spalvotą juostas.
        Be reikalo autobuso nedažo, jei jis pats to nereikalauja. Po kurio laiko perdažys, kai bus kokios rūdys

        Parašė represser Rodyti pranešimą
        Nežinau ar čia man vienam, bet ta spalvota juosta labai baisiai atrodo.
        Aš tai jau pripratau Nors iš tolo galima matyt, kad autobusas važiuoja (pilkos spalvos fone tikrai matosi ta vilniečio juosta)
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Be reikalo autobuso nedažo, jei jis pats to nereikalauja. Po kurio laiko perdažys, kai bus kokios rūdys
          O vis gi galėtų dažyt. Galų gale, tai juk yra bendras VT įvaizdis.

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            O vis gi galėtų dažyt. Galų gale, tai juk yra bendras VT įvaizdis.
            O kainą dažymo žinot kokia? Tai po truputi gal ir dažys, bent pakolkas manau tikrai jų nedažys. O dėl švieslenčių tai jos nelabai kokios, visai mažos, reikia keisti į didesnes arba važinėti su lentelėm.

            Comment


              Parašė mandan Rodyti pranešimą
              O kainą dažymo žinot kokia? Tai po truputi gal ir dažys, bent pakolkas manau tikrai jų nedažys. O dėl švieslenčių tai jos nelabai kokios, visai mažos, reikia keisti į didesnes arba važinėti su lentelėm.
              Jeigu jau keisti švieslentes, tai greičiausiai tektų daryti atskirą konkursą švieslentėms, kas tikrai VVT būtų neįkandama.. O senųjų Saffle švieslentės šiam autobusiukui būtų labai griozdiškos..

              Tad geriau tegul važinėja su lentelėmis. Tik tegul gerbiamieji sugalvoja, kaip gale pritvirtinti lentelę..
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Jeigu jau keisti švieslentes, tai greičiausiai tektų daryti atskirą konkursą švieslentėms, kas tikrai VVT būtų neįkandama.. O senųjų Saffle švieslentės šiam autobusiukui būtų labai griozdiškos..

                Tad geriau tegul važinėja su lentelėmis. Tik tegul gerbiamieji sugalvoja, kaip gale pritvirtinti lentelę..
                ten švieslentės BUSE arba PIXEL kompanijos, suprogramuos su laiku.
                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                Comment


                  Parašė mandan Rodyti pranešimą
                  O kainą dažymo žinot kokia? Tai po truputi gal ir dažys, bent pakolkas manau tikrai jų nedažys.
                  Nežinau kiek kainuoja. Bet aš žiūriu į bendrą vaizdą: buvo garsiai skelbta, kad VT keičia savo įvaizdį. Būtų visai smagu, jeigu tas įvaizdžio keitimas būtų daromas iki galo (vien gražiomis stotelėmis ar lentelėmis bei lipdukais ant autobusų neapsiriboti).

                  Comment


                    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                    ten švieslentės BUSE arba PIXEL kompanijos, suprogramuos su laiku.
                    BUSE švieslentės. Jei vieną suprogramavo tai ir kitas suprogramuos. Pirmieji įspudžiai nekokie: važiuoklė, kaip medinė, pavarų dežė išdilusi, ir tik vienas langas, kuris atsidaro.

                    Comment


                      Savaitgalinės egzotikos
                      Penktadienis. Karosa B832 #203.


                      Antrasis Vanhool A508 #067, vakar dirbęs 21-am maršrute
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Trijų minučių reportažas iš Lentvario. Arši kova Trakai vs Vilnius. Kol kas pirmauja Trakai, bet Lentvaryje renkami parašai antram turui.







                        Comment


                          Mercedes-Benz Sprinter 616CDI Noge 192
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                            Mercedes-Benz Sprinter 616CDI Noge 192
                            Atvaizdas
                            Koks čia maršrutas su nauju numeriu 245?
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                              Koks čia maršrutas su nauju numeriu 245?
                              Matosi gi nuotraukoj viskas. 115
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Mercedes-Benz Sprinter 616CDI Noge 192
                                Atvaizdas
                                Turbūt vienintelė fotografija šiame forume iš Respublikinės psichiatrijos ligoninės stotelės

                                Comment


                                  Vakarykštės nuotraukos:

                                  Mercedes-Benz O405 nr. 620, 8 maršrutas, Granito g. Pavadinimas atitinka matomą vaizdą





                                  Biotechnologijos instituto autobusai V. A. Graičiūno gatvėje. Atvažiuoja sulaipinti keleivių. Eilės tvarka: MAN SL202 valst. nr. CHE917, Mercedes-Benz O405N valst. nr. ECC588, Mercedes-Benz O405 valst. nr. CNJ459.



                                  "Pasikrovimo" pradžia:



                                  Tuo pačiu metu važiuoja ir 25 maršruto autobusas Saffle 2000 / Volvo B10BLE-60 CNG nr. 815. Keista, kad ir jam atsirado keleivių, nors vienas iš tarnybinių autobusų visada važiuoja per Ž. Panerius ir Savanorių prospektą.



                                  Grįžo senieji laikai, kai reikėdavo atstovėti eilėje į kairįjį posūkį iš Eišiškių pl. į Durpių g. 78 maršruto Karosa B841 nr. 240. Prieš 42 maršruto sutrumpinimą, autobusų užpildymas į Pagirius buvo kur kas prastesnis.



                                  Paskutinės dienos, kai 3 maršrutas važiuoja Geologų gatve. Saffle 5000 / Volvo B10L-60 CNG, prie sankryžos su Metalo g. važiuoja link stoties.

                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Castrosúa CS40 545 persikraustymas į 2-ąjį troleibusų parką
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Grigiškės. MAN A23 NG313 CNG №:883, 29 maršrutas.



                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Nežinau kiek kainuoja. Bet aš žiūriu į bendrą vaizdą: buvo garsiai skelbta, kad VT keičia savo įvaizdį. Būtų visai smagu, jeigu tas įvaizdžio keitimas būtų daromas iki galo (vien gražiomis stotelėmis ar lentelėmis bei lipdukais ant autobusų neapsiriboti).
                                        Yra svarbesnių prioritetų, nei visų TP perdažymas vienoda spalva. Kol kas tokiu prioritetu Nr. 1 yra autobusų parko atnaujinimas, nes esamiems maršrutams nepakanka TP. O rugsėjis jau ne už kalnų. Net jei konkursas privatininkams įvyks, jie veš nuo spalio ar lapkričio. Tuo tarpu rugsėjo 2 d. jau gali įvykti VT kolapsas.

                                        Comment


                                          68-as Lentvaryje vėl stoja.
                                          Mercedes-Benz O405N2 №:505 iš Grigiškių.



                                          Volvo 7700 №:797 iš Panerių.



                                          Matyt dar ir nurodymas duotas papuošti stoteles.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X