Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai dar kol kas ne visai atostogų metas, todėl ir važinėja. Ar vėliau vasarą važinės?

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Tai dar kol kas ne visai atostogų metas, todėl ir važinėja. Ar vėliau vasarą važinės?
      Taigi turi važinėti, bent 46 tai tikrai. Nemanau, kad juos tiesiog laikys parke visą vasarą.

      Comment


        O kodėl galėtų nelaikyti? jei srautai sumažėjo, tai nereikia. Jų ne tiek daug, kad be jų tiesiog nebūtų ką į maršrutus išleisti.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          O kodėl galėtų nelaikyti? jei srautai sumažėjo, tai nereikia. Jų ne tiek daug, kad be jų tiesiog nebūtų ką į maršrutus išleisti.
          Srautai sumažėjo nebent 37 tai todėl ir nereikia jų ten. Bet pvz. 23, 46 srautai vasarą dideli būna.

          Comment


            Liepos mėnesį vienas vairuotojas vairuojantis trigubą autobusą tikrai atostogaus , tai sumažės , arba kels į 46 ir tą kitą maršrutą.
            Neskubėk ir nespėsi.

            Comment


              Važinėja dabar dvigubi autobusai į Parodos kalną, ar ten tik ekspermentas buvo?

              Comment


                Kad trigubų nebematau , tai faktas , 37 - ame nei viena armonika nevažiuoja kiek teko matyti. Tai nebent kitais maršrutais gal.
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                  Liepos mėnesį vienas vairuotojas vairuojantis trigubą autobusą tikrai atostogaus , tai sumažės , arba kels į 46 ir tą kitą maršrutą.
                  Liepos mėn. atostogų išeis pats pirmas gyvatės (839) vairuotojas. Man jis taip sakė
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    Liepos mėn. atostogų išeis pats pirmas gyvatės (839) vairuotojas. Man jis taip sakė
                    Vytautas ane?
                    Neskubėk ir nespėsi.

                    Comment


                      Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                      Vytautas ane?
                      Vardo neprisimenu bet jis dave "interviu" "kas vyksta kaune" portalui jai neklystu
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Vardo neprisimenu bet jis dave "interviu" "kas vyksta kaune" portalui jai neklystu
                        Tai jis
                        Neskubėk ir nespėsi.

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Važinėja dabar dvigubi autobusai į Parodos kalną, ar ten tik ekspermentas buvo?
                          Važinėjo, bet neilgai. Apskritai, dabar vasarą dvigubi autobusai dirba tik pamaininiais, arba vienos pamainos grafikais kiek pastebėjau. pvz 36, 16, 39, 23, pertrauktais grafikais siųsdavo dažniausiai ilgus, tai dabar tik trumpi.

                          Comment


                            Parašė RobertasS Rodyti pranešimą
                            Važinėjo, bet neilgai. Apskritai, dabar vasarą dvigubi autobusai dirba tik pamaininiais, arba vienos pamainos grafikais kiek pastebėjau. pvz 36, 16, 39, 23, pertrauktais grafikais siųsdavo dažniausiai ilgus, tai dabar tik trumpi.
                            16 mačiau Denus ir Van hool paprastus. Vasara dirbs tik Denai ir Van hool (ir tie ir tie)
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Klausiu tų kurie labiau prasisukę KA. Ilgajį savaitgalį neplanuojama 48-u paleist dvigubų autobusų? Nes srautai į Lampėdžius bus milžiniški, o ir netokiomis karštomis dienomis tekdavo matyt 48-o Solarius perpildytus, tai kas dabar darysis... Apie 7 ir 11 net nekalbu...

                              Comment


                                Tikiuosi, kad Matijošaitis pakeis tą nesąmoninga Kupčinsko sugalvotą sprendimą dėl troleibusų ateities Kaune. Jei kalbama, kad Kaune troleibusai važinės dar 10 metų, tai mes dar tiek laiko važinėsime su Škodomis? Man čia kažkos absurdas, juk gi laisvai galėtų pasinaudoti ES parama ir užpirkti naujų troleibusų.. O be to manau, troleibusai Kaune neišnyks 2025m., nes nemanau, kad Kaunas įpirks elektrinių autobusų infrakstūrą ir pan, nes viską reiks kurt nuo nulio.

                                Comment


                                  Nuo Liepos 13 d. A19 maršrutas pratęsiamas sukilėlių pr., j.Lukšos Daumanto g. iki naujos stotelės: Skubios pagalbos centras.

                                  Comment


                                    Parašė RobertasS Rodyti pranešimą
                                    Nuo Liepos 13 d. A19 maršrutas pratęsiamas sukilėlių pr., j.Lukšos Daumanto g. iki naujos stotelės: Skubios pagalbos centras.
                                    19 maršrutu pagaliau bus 2 grafikai, o ne 1, neatrodys toks nereikalingas.

                                    Comment


                                      Man atrodo, kad per toli nubrėžė jam galinę stotelę. Ar tik ne čia ji bus: https://goo.gl/maps/rg6nn ?
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Man atrodo, kad per toli nubrėžė jam galinę stotelę. Ar tik ne čia ji bus: https://goo.gl/maps/rg6nn ?
                                        Tokios ten iš jų ir braižytojos... Net nesugeba Google maps satelitinio vaizdo įsijungti pasitikrinti, o ką jau kalbėti apie nuvažiavimą ir pažiūrėjimą vietoje... Niekada to nebūdavo.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Nelabai matau prasmės pratęsti iki Mettal parodyto žiedo, ten dar pakankamai toli eiti iki to naujo skyriaus. Iš kur tiek oro vežiojimo maršrutų Kaunas sugalvojo prikurt?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X