Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ofka Rodyti pranešimą
    Sveiki. Pasidalinkit ką žinot apie naujus maršrutus G1, G2, G3?
    Kad nėra jokių planų apie tokius maršrutus.

    Comment


      Jau galvojau, kad kuro vagysčių iš autobusų laikai pasibaigė. Šiandien, 19:18 Baltijos g. ties garažais sustojo Žalias Scania autobusas, garažo nr. man žinomas, iššokęs vairuotojas apsidairęs ar nėra aplinkinių atsidarė autobuso bagažinę ir paskubom, į iš anksto pastatytą mašiną - baltą Audi nusinešė du kanistrus, abejoju ar su vandeniu, o iš savo mašinos paėmė du tokius pat, bet tuščius ir nunešė atgal į autobusą. Visą procesą nufilmavau ir nufotografavau. Tas automobilis ten pastatomas neretai, tad galiu manyt, kad ne pirmas kartas, kaip tai daroma.
      Tiesa, negaliu įrodyt, kad kanistruose buvo būtent kuras, o ne vanduo, tad įdomu, ką manote, ar reikėtų visą medžiagą perduoti KA valdžiai, ar man tiesiog jau paranoja?

      Comment


        Tai gal anas už viršvalandžius susimoka
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment


          Manau tikrai Jums ne paranoja, o tai tikra KA darbuotojų realybė Neslėpkim, kad vagys egzistuoja, o jų yra tikrai ir ten daug, praneškit, bus mažiau vienu žuliku

          Comment


            Lyg KA valdžia nežinotų...

            Comment


              Į 15 min įkrauk ir panašius siųsti, dėmesio bus DAUG

              Comment


                Ir per kiaušinius gaus, jei be įrodymų apkaltins viešai žmogų.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Ir per kiaušinius gaus, jei be įrodymų apkaltins viešai žmogų.
                  Nebūtina kaltinti, galima tiesiog paviešinti video medžiagą.
                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Ir per kiaušinius gaus, jei be įrodymų apkaltins viešai žmogų.
                    Nieko negaus, tokie įkėlimai nerašomi su tekstu "vagia benziną", o rašomi su tekstu "užfiksavau įdomų vaizdelį, įdomu ką ten daro".

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Nieko negaus, tokie įkėlimai nerašomi su tekstu "vagia benziną", o rašomi su tekstu "užfiksavau įdomų vaizdelį, įdomu ką ten daro".
                      "Lyg ir viskas tvarkoj, bet mintys kyla įvairios". Ar kaip ten viena žymi dama sakė?

                      Comment


                        Vienas pastėbėjimas:
                        25 Važiuoja ne Petrausko g. bet Aukštaičių g.
                        Mėlynai žymima dab. trasa
                        Raudonai-buvusi
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Vienas pastėbėjimas:
                          25 Važiuoja ne Petrausko g. bet Aukštaičių g.
                          Mėlynai žymima dab. trasa
                          Raudonai-buvusi
                          Atvaizdas
                          Kokio galo?

                          Comment


                            Parašė disident Rodyti pranešimą
                            Kokio galo?
                            Kažinau...
                            Bet man asmeniškai patinka kau VT važinėja tokiomis gatvelėmis
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                              Kažinau...
                              Bet man asmeniškai patinka kau VT važinėja tokiomis gatvelėmis
                              Tai laikinas 05.01-05.03 maršrutas - matyt, ir kad būtų galima kapus aplankyt ir mažojoje Prisikėlimo bažnytėlėje pasimelst.

                              Comment


                                Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                Tai laikinas 05.01-05.03 maršrutas - matyt, ir kad būtų galima kapus aplankyt ir mažojoje Prisikėlimo bažnytėlėje pasimelst.
                                Toks variantas ne itin tinka, nes važiuodamas iš Karmėlavos Aukštaičių st. šis maršrutas nestoja. Iki šiol negaliu rasti jokios logikos šiai apylankai. Greičiausiai TS nepasivargino pakoreguoti maršrutą nuo to laiko, kai vyko K. Petrausko gatvės rekonstrukcija.

                                Comment


                                  Parašė disident Rodyti pranešimą
                                  Toks variantas ne itin tinka, nes važiuodamas iš Karmėlavos Aukštaičių st. šis maršrutas nestoja. Iki šiol negaliu rasti jokios logikos šiai apylankai. Greičiausiai TS nepasivargino pakoreguoti maršrutą nuo to laiko, kai vyko K. Petrausko gatvės rekonstrukcija.
                                  Stoja tik užsukus iš Petrausko g. prie ledo arenos. Ten pat ir gryžtant...
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Taip pat nustebau, kad 61 maršrutas važiuos ne tik šį savaitgalį, tačiau visais savaitgaliais.

                                    Įdomu, kokio dydžio autobusas leidžiamas šiuo maršrutu?
                                    Paskutinis taisė disident; 2015.05.02, 12:05.

                                    Comment


                                      Parašė disident Rodyti pranešimą
                                      Taip pat nustebau, kad 61 maršrutas važiuos ne tik šį savaitgalį, tačiau visais savaitgaliais.

                                      Įdomu, kokio dydžio autobusas leidžiamas šiuo maršrutu?
                                      Greitosios pagalbos ))
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Parašė disident Rodyti pranešimą
                                        Taip pat nustebau, kad 61 maršrutas važiuos ne tik šį savaitgalį, tačiau visais savaitgaliais.

                                        Įdomu, kokio dydžio autobusas leidžiamas šiuo maršrutu?
                                        Nelabai įsivaizduoju, ką šis maršrutas veš važiuodamas 2 kartus per dieną savaitgaliais į kapines, esančias už 5,8 km nuo miesto ir dar nestodamas tarp Rokų ir Vainatrakio...

                                        Comment


                                          O tai ką jisai turėtų vežti, stodamas tarp Rokų ir Vainatrakio kapinių? Maršrutas skirtas lankantiems kapus, o ne važiuojantiems į kaimus. Juo labiau, kad Vainatrakyje autobusas stovės kone valandą, kad visi jo keleiviai galėtų grįžti atgal nelaukiant 1,5-2 val.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X