Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    Sukonkretinu, 13 maršrutas, 336 troleibusas. Nepasisekė Jadvygai...
    O pėsčiajam pasisekė?

    Comment


      Mergaitei greitąją iškvietė.

      Comment


        336 Jau kitas vairuotojas...
        Nekažka...
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Kažkaip pagalvojau, ar yra Kauno VT priemonėse vaizdo registratoriai? Padėtų šio atvejo tyrime ir daugelyje kitų atvejų.

          Comment


            Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
            siandien apie 15 30 troleibuso vairuotoja J.S perejoj ties Kovo 11 v.m partrenke zmogu.
            "VT stebėjimas" yra tokiems pranešimams

            Comment


              Parašė disident Rodyti pranešimą
              Kažkaip pagalvojau, ar yra Kauno VT priemonėse vaizdo registratoriai? Padėtų šio atvejo tyrime ir daugelyje kitų atvejų.
              Bent pas Van Hool New AG300 Yra kamerikės
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Bent pas Van Hool New AG300 Yra kamerikės
                Ten muliažai tavo žiniai. O registratorius turi vos vienas kitas vairuotojas.

                Comment


                  Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                  Ten muliažai tavo žiniai. O registratorius turi vos vienas kitas vairuotojas.
                  O pas Solaris Urbino 12CNG irgi muliažai?
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Pas dujinius Solarius tai tos kameros veikia. Vilniaus Man'uose ir Solariuose taip pat veikia
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Pas dujinius Solarius tai tos kameros veikia. Vilniaus Man'uose ir Solariuose taip pat veikia

                      ne tik pas dujinius soliarius. Pas castrosua, like keletas paprastu dyzeliniu soliaris buvo 651-655 dabar pas kury tiksliai nepasakysiu, pas ilgus DEN, ir ilguose VANHOOL. Castrosua ir Solaris dujiniuose kameros su irasymo galimybe galima perziureti ne tik salono irasa bet vaizda priekyje i kelia, castrosua yra dar papildomos kameros prie duru.

                      Comment


                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                        ne tik pas dujinius soliarius. Pas castrosua, like keletas paprastu dyzeliniu soliaris buvo 651-655 dabar pas kury tiksliai nepasakysiu, pas ilgus DEN, ir ilguose VANHOOL. Castrosua ir Solaris dujiniuose kameros su irasymo galimybe galima perziureti ne tik salono irasa bet vaizda priekyje i kelia, castrosua yra dar papildomos kameros prie duru.
                        O troleibusuose?

                        Comment


                          Šiandien castrosua 811 vidine švieslentę veikiančią mačiau

                          Comment


                            Parašė disident Rodyti pranešimą
                            O troleibusuose?
                            Yra pačio vairuotojo įmontuota 028 Solaryje. Kituose irgi turėtų būti (aišku, ne visuose)
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Nuo siandieN jau vaziuoja nauji 5 ar 6 mersedai M54, tai vis ir toliau reteja inasu rinkeju uabai, nu respekt kaunui, tik neaisku kodel ne M51, o M54 . Dar galetu ir M52 paimt kuo greiciau. Vis didesne nauda butu miestui, o tuos M51 ir M56 palikt ant pavasario paskutinius.Pastarajam bevaziuojant galima ir pora posmu nusnaust, nes jie velkasi vezlio greiciu.

                              Comment


                                810 vidinė švieslentė

                                http://www.part.lt/img/7985a04cc4932...55d6fbf549.jpg
                                Paskutinis taisė Mettal; 2014.11.30, 19:00. Priežastis: Apjungti 2 pranešimai

                                Comment


                                  Jau sklinda kalbos kad atsisako M51, M52 ir M56 aptarnaut, gal kas daugiau turit informacijos. Beje ir dabar pagal plana turejo but M51, o buvo pasirinktas M54 kelios masinos, like keli geltoni M54 vaziuos iki penktadienio , o toliau bus matyt .....

                                  Comment


                                    Turbūt praleidau - kas girdėti dėl trigubų autobusų ir dvigubų troleibusų pirkimo? Atsisakė?

                                    Comment


                                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                      Turbūt praleidau - kas girdėti dėl trigubų autobusų ir dvigubų troleibusų pirkimo? Atsisakė?
                                      Dėl trigubų buvo paskelbtas tik tech. specifikacijų projektas, o pirkimo konkurso nėra ir kaži ar bus, nes šių metų planuose ir nebuvo.

                                      Dėl troleibusų, tai apie juos oficialių raštų aplamai nemačiau jokių. Tik iš kai kurių forumiečių kalbų girdėti.

                                      Comment


                                        Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                        Dėl trigubų buvo paskelbtas tik tech. specifikacijų projektas, o pirkimo konkurso nėra ir kaži ar bus, nes šių metų planuose ir nebuvo.

                                        Dėl troleibusų, tai apie juos oficialių raštų aplamai nemačiau jokių. Tik iš kai kurių forumiečių kalbų girdėti.

                                        vietoj vieno trigubo autobuso isigijo du paprastus autobusus beje ilgesniam sastatui nei 18,75m reikalingi specialus leidimai gal delto atsisake pirkti.
                                        o troleibusam pirkti nera jokiu lesu skiriama net patys troleibusu vairuotojai kalba apie troleibusu pabaiga Kauno miesto artimu laiku.

                                        Comment


                                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                          vietoj vieno trigubo autobuso isigijo du paprastus autobusus beje ilgesniam sastatui nei 18,75m reikalingi specialus leidimai gal delto atsisake pirkti.
                                          o troleibusam pirkti nera jokiu lesu skiriama net patys troleibusu vairuotojai kalba apie troleibusu pabaiga Kauno miesto artimu laiku.
                                          Įdomiai čia... Naujas linijas tiesia, o troleibusams pabaiga ateina. Nors aš ir pats tokių kalbų girdėjęs, kad jiems jau galas, o nauja linija Parodos gatvėje statoma vien tam, kad įsisavintų (ir į kišenę įsidėtų) Kauno klerkai ES fondų pinigus. Na, man asmeniškai, tai troleibusų negaila, pavažinėjo ir užtenka... Nors yra gi šiame forume ir netgi per didelių troleibusų fanatikų...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X