Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai ar yra žinių apie perkamas škodas iš rygos???
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Nebus perkamos, buvo minėta kažkur.
      Sek forumą, ir nebus nesąmoningų klausimų
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Nebus perkamos, buvo minėta kažkur.
        Sek forumą, ir nebus nesąmoningų klausimų
        Tavo žiniai man Gintaras per PM viska paaiškino.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Kauno autobusų eismas 2014m. spalio 25, 26, 31 bei lapkričio 1, 2 dienomis

          Comment


            Pasirašyta sutartis dėl 15 naudotų autobusų tiekimo. Laimėjo Olandijos įmonė, kuri ir buvo vienintelis dalyvis. Bent jau jos pačios svetainėje virš 15 vienetų, ši įmonė turi tik Mercedes-Benz Citaro ir DAF SB250. Bet gali būti, kad Kaunui skirti autobusai jau nebėra rodomi svetainėje. Būtų įdomu sužinoti, ką nusipirko Kauno Autobusai.

            Comment


              Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
              Pasirašyta sutartis dėl 15 naudotų autobusų tiekimo. Laimėjo Olandijos įmonė, kuri ir buvo vienintelis dalyvis. Bent jau jos pačios svetainėje virš 15 vienetų, ši įmonė turi tik Mercedes-Benz Citaro ir DAF SB250. Bet gali būti, kad Kaunui skirti autobusai jau nebėra rodomi svetainėje. Būtų įdomu sužinoti, ką nusipirko Kauno Autobusai.
              Butu puiku, kad tie patys citaro mersai atvarytų.
              Perdažyti kauno gatvėse atrodytų puikiai
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Butu puiku, kad tie patys citaro mersai atvarytų.
                Perdažyti kauno gatvėse atrodytų puikiai

                Bus apie desimties metu senumo Den autobusai is kuriu keli su priekabomis ir keli trigubi.

                Comment


                  Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                  Bus apie desimties metu senumo Den autobusai is kuriu keli su priekabomis ir keli trigubi.
                  Kam Kaunui trigubi autobusai?!

                  Comment


                    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                    Bus apie desimties metu senumo Den autobusai is kuriu keli su priekabomis ir keli trigubi.
                    Trigubi?
                    Ta prasme su 2 "armonikom"?
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                      Trigubi?
                      Ta prasme su 2 "armonikom"?
                      24,5 m ilgumo

                      Comment


                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                        Kam Kaunui trigubi autobusai?!
                        Keleivių vežimui apkrautais maršrutais.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Keleivių vežimui apkrautais maršrutais.
                          tik viena nesuprantu i kury marsruta jy pastatys
                          nes jam apsisukt ar padaryt 90 laipsnu posuky reikia didelio kampo.
                          tokie marsrutai kaip 16 23 46 netinkami

                          Comment


                            Trigubi Den Oudsten? Ar išvis tokiu būna? Taip pat niekaip negali būti naujesnio nei 2002m. Den Oudsten, nes tais metais firma bankrutavo
                            Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2014.10.24, 17:31.

                            Comment


                              Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                              Trigubi Den Oudsten? Ar išvis tokiu būna? Taip pat niekaip negali būti naujesnio nei 2002m. Den Oudsten, nes tais metais firma bankrutavo

                              Tik viena aisku kad viengubi dvigubi ir trigubi bus vienos firmos.

                              Comment


                                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                Tik viena aisku kad viengubi dvigubi ir trigubi bus vienos firmos.
                                Gal ta firma Vanhool ar Hess???
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Techninių autobusų savybių ar privalumų nežinau, bet man iki šiol įsigytų Den Oudsten'ų ir Berkhof'ų dizainas yra tragiškas. Gaila, kad KA taip myli olandus ir ignoruoja MAN, MB ar Neoplan autobusus.

                                  Comment


                                    Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                    Techninių autobusų savybių ar privalumų nežinau, bet man iki šiol įsigytų Den Oudsten'ų ir Berkhof'ų dizainas yra tragiškas. Gaila, kad KA taip myli olandus ir ignoruoja MAN, MB ar Neoplan autobusus.
                                    Ignoruoja, nes tu belgisku-olandisku autobusu kaina pakankamai mazesne. Nors naujuju Vanhool'u dizainas stebetinai modernus ir patrauklus.
                                    Paskutinis taisė Garbanius; 2014.10.24, 19:48.

                                    Comment


                                      Ramiai visiem, pasirašyta sutartis dėl 15 dvylikos metrų autobusų. Dėl trigubų tėra paskelbtas specifikacijų projektas ir jokie konkursai nepaskelbti.

                                      Comment


                                        Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                        Ramiai visiem, pasirašyta sutartis dėl 15 dvylikos metrų autobusų. Dėl trigubų tėra paskelbtas specifikacijų projektas ir jokie konkursai nepaskelbti.
                                        Pasiūlymų pateikimo terminas jau baigėsi rugsėjo 15 08.00. Techninės specifikacijos projektas. https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...715&LID=248983

                                        Comment


                                          ir taip aisku kodel visi autobusai yra daf, den, volvo, solaris.
                                          nes pas juos yra beveik tos pacios dalys: greiciu deze voith, variklis daf o skiriasi tik kebulo dizainas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X