Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išvedžiau šunį, galvoju pažiūrėsiu, kaip nauji mikriukai žiūrisi. 17:43 prie Saulėtekio žiedo užfiksavau visai ne naują, o "seną" mikriuką. Tai nesuprantu, ar 10 vnt. neužtenka pilnam maršrutui aptarnauti? Ir bus kažkokie rezerviniai?





    Papildymas: 20:24 draugas parašė, kad pro Saulėtekį irgi pravažiavo senas 57 mikriukas. Gal čia nelegalai siautėja?
    Paskutinis taisė dsanto; 2014.09.15, 20:49.

    Comment


      Sioks toks straipsniukas ir keletas nuotrauku-Pradėjo kursuoti naujieji mikroautobusai http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...4#.VBcjefl_uSo

      Comment


        Kaip Kaune atsiras Rygos Škodos 15Tr (ar TrM) kokius garažinius numerius galėtų gauti? Ar nuo 043 -... ar nuo 364 - ... ?
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Troleibusu parkui pirma reik trumpu nors kiek troleibusų nes nuo spalio 6d kai papildomai reikės 5 troleibusu rezerviniu troleibusų parke beveik nebus. Tad tikiuosi iš Vilniaus bent keleta atsiveš patvorinių troleibusų paverst važiuojančiomis.

          Comment


            GErai butu...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
              Troleibusu parkui pirma reik trumpu nors kiek troleibusų nes nuo spalio 6d kai papildomai reikės 5 troleibusu rezerviniu troleibusų parke beveik nebus. Tad tikiuosi iš Vilniaus bent keleta atsiveš patvorinių troleibusų paverst važiuojančiomis.
              O ne pigiau iš Rygos ir trumpas Škodas nusipirkt, negu Vilniaus patvorines?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Realiai geriau nes Vilniaus patvorinės jau stovi daugiau nei metai laiko tai reiktu dar remonto šiokio tokio. Ateitis parodys kaip čia bus nes jau šiom dienom važiuoja tokie troleibusai kaip 238, 244 , 354 ir 355

                Comment


                  O kuo jie nusikalto???
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Ateitis parodys, ar išvis bus kažkas perkama. Mat kol kas tai tik gandai neparemti netgi jokių valdininkų žodžiais.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Nu lyg ne kauno naujas pirkinys
                      http://transphoto.ru/photo/719156/
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Tai ten aiškiai parašyta kieno pirkinys...

                        Comment


                          Ar kas nors pastebėjot, kad 606 autobuse yra pastovus klaikus per smegenis trenkiantis aukšto dažnio cypimas. Ten vos ne kankinimo kamera gaunasi, tenka kuo greičiau persėst į betką kitą kol nepradėjo galvos skaudėt.

                          Comment


                            Ta pati aš jau pastebejau prieš pora savaiciu, viena stotele pavažiavau ir islipau iš to pragaro.

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              Nu ir relikvijas turi Kaunas : 147,148,213.... Sarmata tokie autobusai miesto gatvėse.
                              Visiškai pritariu. Buvo kalbėta, kad kai išvažiuos ispanai, bus nurašytos senienos. Ispanai jau išvažiavo. Tai ar nuršė jau ką nors? Ar ir toliau važinės? Nes dar rašo kad tuos senus autobusus remontuoja, keičia variklius ir kt.

                              Comment


                                Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                                Visiškai pritariu. Buvo kalbėta, kad kai išvažiuos ispanai, bus nurašytos senienos. Ispanai jau išvažiavo. Tai ar nuršė jau ką nors? Ar ir toliau važinės? Nes dar rašo kad tuos senus autobusus remontuoja, keičia variklius ir kt.
                                Ilgų autobusų niekaip nepakeisi trumpais. Kaunas atidžiai stebi Vilniaus klaidas ir jų nekartoja.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  nemanau kad kazka nurasys nes atvaziavo tik nauji 15 autobusu o grafiku padaugejo rudens sezonui kaip zinia ir dar neuzilgo atsiras nauju marsrutu tai nurasant senus nebutu kuo juos padengt

                                  Comment


                                    Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                                    Visiškai pritariu. Buvo kalbėta, kad kai išvažiuos ispanai, bus nurašytos senienos. Ispanai jau išvažiavo. Tai ar nuršė jau ką nors? Ar ir toliau važinės? Nes dar rašo kad tuos senus autobusus remontuoja, keičia variklius ir kt.
                                    Matai ispanai yra standartinės talpos, o senienos, kaip 2147,2148,2216,2213,2214,1083,1075 yra didesnės talpos. Praktiškai visos senienos dirba pertraukiamais ar vienpamaininiais grafikais. Paskutinė atkeliavusi partija ilgų autobusų dirba pamainose. Kaip manai nurašius šias senienas, kokios talpos autobusai jas pakeistų? Ko gero akivaizdu, kad nėra kuo pakeisti.

                                    Comment


                                      Cia vienas veikejes leptelejo nesamone, kad pakeis ir naivuoliai patikejo. Dabar piktinasi

                                      Comment


                                        Skaitytojos laiškas: pokyčiai skatina rinktis ne viešąjį transportą, o lengvuosius automobilius

                                        Tie patys priekaištai dėl grafikų nesilaikymo, nesaugaus greičio itr t.t. Bet šitas naujas:

                                        Nepanašu, kad žmonėms būtų buvę patogu ir, tuo labiau, saugu. Tiesa, vos nepamiršau – STOP mygtukai… Kodėl jie veikia? Vairuotojai į juos nereaguoja, o žmonės pyksta, nes vairuotojas nesustoja. Vienai merginai uždavus tokį klausimą, vairuotojas liepė nespaudinėt ir naudot balsą, kurį turi, o kam tie mygtukai, tegu pasiskaito laikraštyje. Matyt, keliausiu laikraščio ieškoti ir aš…
                                        Iš tikro gi mikriukai stoja pagal pageidavimą, kodėl mygtukų jie nenori naudoti?

                                        Comment


                                          kaip ir pries tai vienas zmogus minejo kad dabartine alga nera nuo perveziamo zmoniu kiekio o nustatyta tam tikra alga todel ir kitokia vezimo tvarka. Ileidzia ir isleidzia kur yra saugu o ne ant kiekvieno kampo po zenklais ir panasiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X