Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Va ka pavyko atkasti
    Taigi Kaune buvo 5 ilgos Škodos #303 #304 #327 #328 #329
    Tai taip atrodė 329
    http://baltic.phototrans.eu/14,37395...r03_6_329.html
    (kurioje čia vietoje???)
    o taip atrodė 327
    http://baltic.phototrans.eu/14,12709...r03_6_327.html
    http://spz.logout.cz/mhd/lt/lt_kau_15tr.html
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Man įdomu, kaip iš 15Tr padarė 14Tr (Nr. 327 atrodo)? Na, "nupjovė" priekabą tai aišku, o kaip pritvirtino galą, kur yra 3-osios durys? Ar ten yra kokia nors modulinė surenkama konstrukcija, ar kaip? Ar derino visa tai su gamintoju?

      Comment


        1. Sutrumpinti buvo 327 ir 329
        2. Kaip pats sakai nupjovė priekaba ir prilitavo pajaustyta gala paime duris įdėjo suvedė elektronika (lempas duris) ir prasom nei ženklo, kad buvo ilgas troleibusas. VAžiavau 329 nesimato jokiu pažymių
        3. Aš labiausiai laukiu kada iš rygos parvarys nauju Škoda15tr troleibusu
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
          Va ka pavyko atkasti
          Taigi Kaune buvo 5 ilgos Škodos #303 #304 #327 #328 #329
          Tai taip atrodė 329
          http://baltic.phototrans.eu/14,37395...r03_6_329.html
          (kurioje čia vietoje???)
          o taip atrodė 327
          http://baltic.phototrans.eu/14,12709...r03_6_327.html
          http://spz.logout.cz/mhd/lt/lt_kau_15tr.html
          Viskas žinoma ir modelių sąrašai publikuojami viešai http://transphoto.ru/ .
          Dėl 329, o kuria vienintele gatve Kaune važiuoja troleibusai, kur stovi tokie dvylikaaukščiai namai? Kita užuomina, kad autorius prie fotografijos nurodęs datą ir vietą .

          Comment


            Apsikvailinau su vieta
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              2. Kaip pats sakai nupjovė priekaba ir prilitavo pajaustyta gala paime duris įdėjo suvedė elektronika (lempas duris) ir prasom nei ženklo, kad buvo ilgas troleibusas. VAžiavau 329 nesimato jokiu pažymių
              O tai yra labai paprasta - "prilituoti" dalį troleibuso? Ar yra įteisinti gamintojo tokie darbai? Tai reiškia dabar važinėja 2 troleibusai-"konstruktoriai"?

              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              3. Aš labiausiai laukiu kada iš rygos parvarys nauju Škoda15tr troleibusu
              Kažkur buvo rašyta, kad paskutinis Škoda 14Tr/15Tr troleibusas pagamintas 2003-2004 metais. Tai geriausiu atveju minimum 10 metų senumo, arba dar senesni
              Beje, o kodėl Ryga juos parduoda?
              Paskutinis taisė zn76; 2014.09.14, 22:31.

              Comment


                Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                Kažkur buvo rašyta, kad paskutinis Škoda 14Tr/15Tr troleibusas pagamintas 2003-2004 metais.
                Beje, o kodėl Ryga juos parduoda?
                Perka daug nauju.

                Comment


                  Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                  Kita užuomina, kad autorius prie fotografijos nurodęs datą ir vietą .
                  Vieta nurodyta - Kaunas / Kauno apskritis. Data - nuotraukos įkrovimo, o ne padarymo. Arba aš kažko neįžiūriu.
                  Kaip man atrodo, nuotraukoje dabar jau panaikintas troleibusų apsisukimo žiedas Sukilėlių pr. gale.

                  Comment


                    Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                    Perka daug nauju.
                    Aš žinau. Norėjau išprovokuoti diskusiją apie naujų transporto priemonių (šiuo atveju troleibusų) pirkimą.

                    Comment


                      Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                      Vieta nurodyta - Kaunas / Kauno apskritis. Data - nuotraukos įkrovimo, o ne padarymo. Arba aš kažko neįžiūriu.
                      Kaip man atrodo, nuotraukoje dabar jau panaikintas troleibusų apsisukimo žiedas Sukilėlių pr. gale.
                      Sorry, atidariau su kita naršykle, tikrai nurodyta, data - 2001-08-31, vieta - Kaunas, Šiaurės prospektas.

                      Comment


                        nes ta aikstele nusipirko UAB "Rivona" ir kazkada vietoj jos bus didelis prekybos centras todel ir platinama sankryza

                        Comment


                          Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                          Man įdomu, kaip iš 15Tr padarė 14Tr (Nr. 327 atrodo)? Na, "nupjovė" priekabą tai aišku, o kaip pritvirtino galą, kur yra 3-osios durys? Ar ten yra kokia nors modulinė surenkama konstrukcija, ar kaip? Ar derino visa tai su gamintoju?
                          Šiek tiek panašiai užsiminėjo ir Vilniaus autobusų parkas. Tiksliau, jis perdarinėdavo ilgus ikarusus į trumpus ir buvo sutvarkes visus popierius ir ne tik kad sau, bet netgi keliem rajonams autobusus taip yra sutrumpinęs.

                          Comment


                            Šiandien pirmoji diena kaip važinėja Kautros mikriukai. Gaila, tačiau grafikų jie visiškai nesilaiko ir net teko matyt kaip beveik vienas paskui kitą važiavo. Taip pat, 57 maršrute pastebėjau seną ir ne Kautros mikriuką. Gal nelegalas?

                            Comment


                              Ne Kautros mikriukų pilnas miestas. Kautros mačiau tik pora - abu 57 maršruto, važiavo į skirtingas puses.

                              Comment


                                Parašė AlgirdasD Rodyti pranešimą
                                Ne Kautros mikriukų pilnas miestas. Kautros mačiau tik pora - abu 57 maršruto, važiavo į skirtingas puses.
                                Aš turiu omeny konkrečiai 57 maršrutą, kuriame tik Kautra turėtų važinėti

                                Comment


                                  Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                  Aš turiu omeny konkrečiai 57 maršrutą, kuriame tik Kautra turėtų važinėti
                                  Kol kas yra tik 10 naujų mikriukų, turbūt tiek nežtenka, kad aptarnautų visą 57 maršrutą Šie mikriukai važiuoja kas 9 minutes,o jų trąsa trunka 43 minutes viena kryptimi...

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Kol kas yra tik 10 naujų mikriukų, turbūt tiek nežtenka, kad aptarnautų visą 57 maršrutą Šie mikriukai važiuoja kas 9 minutes,o jų trąsa trunka 43 minutes viena kryptimi...
                                    Gali būti. Tikiuosi su laiku grafikų bus laikomasi, o šiaip miestą visai puošia autobusiukai. Bent jau kol nauji.

                                    Comment


                                      Mikroautobusų yra lygiai tiek, kiek reikia maršruto aptarnavimui - 10. Rezervas, taip gaunasi, yra privatus vežėjas. Arba koks kitas Kautros priemiesčio-tarpmiesčio mikriukas.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašiau keletą pastebėjimų dėl mikriukų Kautrai ir lygiai po 28 minučių jau gavau atsakymą.
                                        Duodu Kautrai pliusą už klientų aptarnavimą.

                                        Sveiki, p. *******,

                                        dėkui už Jūsų atsiliepimą.
                                        Naujieji mikroautobusai yra aprūpinti sistemomis, leidžiančiomis matyti, ar vairuotojai važiuoja pagal maršrutą. Taigi patekę į kamščius ryte jie negalėjo keisti maršrutų. Būtent dėl kamščių ir susidarė atsilikimas nuo grafikų. Jūsų aprašyta situacija mums taip pat žinoma. Taip atsitikdavo todėl, kad į galinę stotelę kai kurie autobusiukai atvyko gerokai pavėlavę ir, norėdami pasivyti grafikus, iš karto išvažiuodavo atgaliniu maršrutu. Taip pat iš paskos išvažiuodavo ir autobusiukas, kuris stotelę pasiekė nevėluodamas.
                                        Pirmomis dienomis dar prašysime kantrybės, kadangi surinkę pirmųjų dienų statistiką (kaip sekėsi važiuoti, laikytis grafikų ir kt.) kreipsimės į Kauno transporto planavimo skyrių, kurie yra atsakingi už maršrutinių autobusų maršrutus ir grafikus, prašydami atlikti tam tikrų korekcijų važiavimuose. UAB "Kautra" yra tik vežėjas, taigi mes neturime teisės savavališkai keisti grafikų ir kt. detalių. Tikimės, kad visi Jūsų minėti nesklandumai bus išspręsti artimiausiu metu.
                                        Beje, šiuo metu vairuotojų prašome, kad matydami, jog jie atsilieka nuo grafikų, apie visas priežastis informuotų Eismo tarnybą, tačiau jokiu būdu nesistengtų nutrūktgalviškai "pasivyti" laiko. Visiems vairuotojams prioritetu pristatytas yra keleivių saugumas.
                                        Tikimės, kad ir ateityje naudositės UAB "Kautra" paslaugomis.

                                        Kokybės kontrolės skyrius
                                        A. Juozapavičiaus pr. 84, LT-45212, Kaunas
                                        T.: +370 37 342 068

                                        Comment


                                          Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                          Šiandien pirmoji diena kaip važinėja Kautros mikriukai. Gaila, tačiau grafikų jie visiškai nesilaiko ir net teko matyt kaip beveik vienas paskui kitą važiavo. Taip pat, 57 maršrute pastebėjau seną ir ne Kautros mikriuką. Gal nelegalas?
                                          Kamscius per pika prastumdyk, tada vaziuos pagal grafika , juk ne lektuvai ne praskris virs masinu stovinciu sankryzoj.Tai kad grafikai dar seni kabo kvt puslapyje, jie vaziuoja jau kitais naujais.



                                          Citata:
                                          Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                          Šiandien pirmoji diena kaip važinėja Kautros mikriukai. Gaila, tačiau grafikų jie visiškai nesilaiko ir net teko matyt kaip beveik vienas paskui kitą važiavo. Taip pat, 57 maršrute pastebėjau seną ir ne Kautros mikriuką. Gal nelegalas?
                                          Kamscius per pika prastumdyk, tada vaziuos pagal grafika , juk ne lektuvai ne praskris virs masinu stovinciu sankryzoj.Tai kad grafikai dar seni kabo kvt puslapyje, jie vaziuoja jau kitais naujais.

                                          Citata:
                                          Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                          Šiandien pirmoji diena kaip važinėja Kautros mikriukai. Gaila, tačiau grafikų jie visiškai nesilaiko ir net teko matyt kaip beveik vienas paskui kitą važiavo. Taip pat, 57 maršrute pastebėjau seną ir ne Kautros mikriuką. Gal nelegalas?
                                          Vaziavo 2 vienas vienos firmos kitas kitos firmos
                                          Paskutinis taisė uksas; 2014.09.15, 17:15.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X