Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Isvis tas 39 po sujungimo nei sioks nei toks. Nepatogus nei Romainiams nei Silainiams. Pastoviai pergrustas, pakankamai retai vazinejantis, keleiviu srautai labai nevienodai pasiskirste. Manau buvo klaida ji sujungti.
    Tai gal galima 39 padalint i dvi dalis?
    Butu Romainiai - Gelezinkelio stotis ir Gelezinkelio stotis - Neveronys
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Buvo kazkada tokie atskirai 24, 39. Dar buvo 45. Uztektu protingai suzaist bent jau su 39 ir 24. 24 galetu but pusiau greitasis ir tarkim nestot Vilijampolej, kur ir taip visas transportas is/i Silanius vaziuoja. Iki pertvarkos tiek 24 tiek 39 budavo uztektinai tu keleiviu. Gerai, kad bent susiprotejo ilgus autobusus paleist...

      Comment


        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
        kaip jums atnaujinimas?

        http://googlemap.kvt.lt/google_map/
        Kažkokios nesamonės dabar: pasirenku autobusus, išrenku autobuso numerį (iki 16) ir man rodo... troleibuso maršrutą.
        O kas čia per maršrutas? Iš kur jie tokį ištraukė?


        Ir dar:


        Kažkodėl pradėjo rodyti nulinių reisų laikus, kai važiuojama be keleivių, bet va iš kur čia 7 ir 11 vidury nakties - neaišku.
        Paskutinis taisė Mettal; 2013.11.22, 08:38.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Tai gal galima 39 padalint i dvi dalis?
          Butu Romainiai - Gelezinkelio stotis ir Gelezinkelio stotis - Neveronys
          Tada reikėtų pagalvoti apie kokio nors maršruto, kuris baigiasi prie geležinkelio stoties, išmetimo. Nes toji geležinkelio stoties autobusų galinio punkto aikštelė ir taip guminė, darbo dienomis vos talpina keleivius. Žinoma, dabar situacija po 34 pratęsimo kažkiek pagerėjusi.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Tai gal galima 39 padalint i dvi dalis?
            Butu Romainiai - Gelezinkelio stotis ir Gelezinkelio stotis - Neveronys
            39 is Neveroniu puses butiniausiai turi siekti centra, juk zmones pagrinde iki centro vaziuoja, o ne iki stoties. Butu atimtas Neveroniu, Palemono, Amaliu vienintelis susisiekimas su centru, nes persedimas jau nebutu imanomas per 30 min.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              39 is Neveroniu puses butiniausiai turi siekti centra, juk zmones pagrinde iki centro vaziuoja, o ne iki stoties. Butu atimtas Neveroniu, Palemono, Amaliu vienintelis susisiekimas su centru, nes persedimas jau nebutu imanomas per 30 min.
              Tai gal galima padaryti tokį variantą:

              39 Neveronys - Kauno pilis? (vis tiek pro šią vietą važiuoja)
              Ir Romainiai - Kauno pilis (vistiek važiuos kitokia trasa nei 44-as)
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Tai gal galima padaryti tokį variantą:

                39 Neveronys - Kauno pilis? (vis tiek pro šią vietą važiuoja)
                Ir Romainiai - Kauno pilis (vistiek važiuos kitokia trasa nei 44-as)
                Ir ką tai pakeistų? vietoj vieno ilgo turėtume 2 trumpesnius maršrutus. Ar intervalai būtų labai skirtingi? Nemanau.

                A39 bėda yra gyvatėlės šarangėlės Šilainiuose. Kažkaip kitaip reikia išspręst tą maršrutą. Kažkada jau siūliau - daug logiškesnis būtų A10 kai kurių reisų pratęsimas iki Romainių, o A39 trumpinimas iki 2 ligoninės, kaip ir buvo seniau.

                Arba galima grąžinti A24 kaip tokį: Šilainiai - Romainiai. Kur būtų Šilainių galinis punktas, galima diskutuoti, svarbu, kad būtų galimybė persėsti - 2 ligoninė, Žiemgalių gatvė, Šilainių poliklinika, Jotvingių gatvė.
                Paskutinis taisė disident; 2013.11.22, 20:31.

                Comment


                  Man logiskiausia atrodo grazint 24, be sustojimu Vilijampolej.
                  O Silainiuose is ligonines apkeist 10 ir 39 marsuto trasas. Is Baltu pr/Zemaiciu plento kam reikes link stoties vaziuos 34 arba greituoju 24, kam i centra rinksis 10
                  Is Baltijos gatves bus patogu greitai pasiekt centra ir stoti 39

                  Comment


                    ar naujoji VT svetaine realiu veikia?
                    Paskutinis taisė Nerijus_kns; 2013.11.23, 08:37.

                    Comment


                      Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                      Gana fantazuoti. Nepatika,nevaziuokit. VT Kaune - moteru transportas.palikim ta darba joms
                      Diskusijos tam ir skirtos, kad galima būtų aptarti vieną ar kitą maršruto variantą
                      Tad nereikia čia kelti pavydo scenų
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                        Gana fantazuoti. Nepatika,nevaziuokit. VT Kaune - moteru transportas.palikim ta darba joms
                        Tu kas per žmogus, tai nei šikt, nei rėkt.. Kas tas Kauno viešojo transporto chanas, kurio turim visi klausyt ir bijot net leptelt kažką? Man jokio skirtumo, moterų, ar vyrų daugiau VT naudojasi, principai nuo to nesikeičia.. Mes diskutuojam labiau iš teoritinės pusės, jeigu norėtume praktiškai viską keisti, rašytume laiškus į savivaldybę. Kai kas ir rašo. O kartais ir atsakingi asmenys paskaito forumą ir idėjų pasisemia. Kam tada kenkia tos diskusijos? Nepatinka - neskaityk.

                        Comment


                          Nuo kovo mėnesio stovėjęs Säffle garažinis 2147 atgimsta! Keičiamas variklis. Verta pastebėti, kad tiek senųjų Säffle, tiek naujesnių Berkhof ir den oudsten varikliai yra labai panašūs - dauguma agregatų identiški, arba nesunkiai pritaikomi. Bet kur kas keisčiau, jog "atstatomas" van hool, garažinis 680. Jis likimo patvoriuose prastovėjo nuo vasario - kovo (atleiskite, tiksliai nepasakysiu). Taigi, pasiruošimas "evoliucijai" vyksta pilnu pajėgumu.

                          Comment


                            Ar cia man vienam neatrodo normalu atkelinet 30metu senumo technika ir leisti i marsutus?

                            Comment


                              Man atrodo stebuklas, kad TP su tokia rida, ištraukta iš patvorio iš viso gali judėti. Senoji švedų technika tiesiog fenomenali. Blogiausia, jog nebus tvarkomas vizualinis vaizdas. Gaila, nes Säffle kėbulų nepuola korozija. Skardos pagamintos iš aliuminio arba nerūdyjančio plieno.

                              Comment


                                Galu gale uzbaigs dienas kaip 1081, kuri marsute maciau luzusiu remu turbut. Idomu kaip keleiviai ivertino autobuso bukle, pamate, kad dvigubi ratai pasuko 90laipsniu kampu

                                Comment


                                  Pataisysiu kolegą - 1081 lūžo ne rėmas, o II tiltas. Kad būtų galima parvilkti autobusą, nupjauta dalis tilto su visa stebule.

                                  Comment


                                    Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                    Pataisysiu kolegą - 1081 lūžo ne rėmas, o II tiltas. Kad būtų galima parvilkti autobusą, nupjauta dalis tilto su visa stebule.
                                    Negalvojau, kad tokiai technikai gali tiltas luzt.

                                    Comment


                                      reikia daryt ne greituosius autobusus , o tankint ju intervalus , tada kaip nuvykt i romainius nuo sajungos aikstes , eit peskom iki pilies ar kopt i kalna , nu jus nejuokinkit , ir i petrasiunius nestot prie perkuno rumu , juk ten yra dirbanciu zmoniu , ir policija salia , na parduotuves sustojimas taip pat reikalingas ten mokymo centras

                                      Comment


                                        Yra persėdimų bilietas ir yra troleibusai. Kaune pasaulis nesisuka vien tik aplink 39 maršrutą.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          sajungos aikstej troleibusas , matomai tu is kosmoso , ten tik autobusai vaziuoja , ir bilietuka nusipirkus persedus reik vel pirkt pas vairuotoja kita

                                          Comment

                                          Working...
                                          X