Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
    Bent jau senąja trasa T6 yra nereikalingas. Noriu priminti apie 30 min. nemokamo persėdimo galimybę, taip pat į Šančių rajoną važiuoja 28 maršruto autobusas. Į Vaidoto g. ar su T6 ar be T6, persėsti tektų. Po Panemunės tilto atidarymo- pritariu Linui galima atkurti ar T6, ar T4, bet ne buvusiomis trasomis, nes jos tik dubliuoja kitus maršrutus.
    Į Panemunę važiuoja A3. Taip, keleiviams reikia persėsti V. Krėvės prospekte. Bet nuo Partizanų gatvės iki V. Krėvės pr. kursuoja tikrai daug transporto.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      T6 butu galbut reikalingas marsute Panemune-Pilis. Jei T1 vaziuotu Paroodos kalnu, o tarkim koks A46 ir A23 butu sujungtas Vaidoto g.,A3 smarkiai pakoreguotas. Geriau T1 ir T6 vazinejantys daznai negu visa kruva retai ir vienas paskui kita
      Paskutinis taisė Garbanius; 2013.09.17, 18:09.

      Comment


        Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
        Bent jau senąja trasa T6 yra nereikalingas. Noriu priminti apie 30 min. nemokamo persėdimo galimybę, taip pat į Šančių rajoną važiuoja 28 maršruto autobusas. Į Vaidoto g. ar su T6 ar be T6, persėsti tektų. Po Panemunės tilto atidarymo- pritariu Linui galima atkurti ar T6, ar T4, bet ne buvusiomis trasomis, nes jos tik dubliuoja kitus maršrutus.
        28 maršruto autobusas matei kas kiek važiuoja?
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          Prie ko čia važiavimo dažnumas? Pasižiūri iš anksto eismo grafiką ir susiplanuoji kelionę. O jeigu truks plyš reikia iš Šančių į "Partizanus", tai yra labai puiki persėdimo galimybė T1+T15/16. Galima pagalvoti, kad T6 prieš panaikinimą per dieną vykdydavo daugiau reisų, nei A28.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Šiaip tai Kupčinsko pasvaičiojimai stipriai nuvylė, aš buvau susidaręs įspūdį, jog jis už ekologišką VT. Naiviai tikėjausi, jog tie "ekologiško, žaliojo miesto" kliedesiai galbūt bus po truputį įgyvendinami. Niekaip nesuprantu logikos statyti naują VT atkarpą, o pareikšti kad nebepirks troleibusų, juos keis el. autobusais kurie kainuoja kaip troleibusai, bet negali važiuoti pilnaverčiu maršrutu be įkrovimo. Niekaip nesuprantu, kodėl reikia prieš pusę metų kalbėti apie KT ilginimą Vydūno al. ir Baranausko g. (aišku, po to paneigiant, kad ten troleibusams negalima, nes per plonos gatvės) ir atkarpą į Onkologijos ligoninę, o dabar jau persukti nuomonę išvirkščiai... Taip pat nepamirškime, jog iki 2020, jau net ir Solaris troleibusai bus seni, o gal Vilnius sėkmingai įgyvendinęs troleibusų naikinimą parduos savuosius Kaunui už "sąžningą" kainą? Aišku keisti visus pagrindinių autobusų maršrutų mašinas į el. autobusus, keičiant troleibusus, kada bus visi autobusai pakeisti yra kažkokia nesąmonė, "Zuokulotaunas"...

            Comment


              Bet naujajame BP rašoma tik apie troleibusų KT plėtrą. Apie naikinimą - nieko.

              Comment


                Pastebėjimas: 41 aut. maršrutas ir po Jurbarko gatvės atidarymo liko pratęstas iki Kaniūkų. Įdomu.

                Comment


                  Parašė disident Rodyti pranešimą
                  Pastebėjimas: 41 aut. maršrutas ir po Jurbarko gatvės atidarymo liko pratęstas iki Kaniūkų. Įdomu.
                  Tai gal pastebėjo, kad yra tiesiogiai važiuojančių iš Chemijos gatvės į Kaniūkus, todėl ir paliko. Tik nežinau, ar realiai būdavo keleivių, kai 41-as važiuodavo iki Kauno autobusų
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Na, dar čia gali būti šiokia tokia 9-o maršruto pakeitimo kompensacija

                    Comment


                      Bet kam 9 paliko į Senamiestį?

                      Comment


                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                        Bet kam 9 paliko į Senamiestį?
                        Turbut del aktyviu Lampedziu gyventoju. Nors mano manymu geriau paeit iki troleibuso 10-15min, negu laukt autobuso valanda ir daugiau

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Prie ko čia važiavimo dažnumas? Pasižiūri iš anksto eismo grafiką ir susiplanuoji kelionę. O jeigu truks plyš reikia iš Šančių į "Partizanus", tai yra labai puiki persėdimo galimybė T1+T15/16. Galima pagalvoti, kad T6 prieš panaikinimą per dieną vykdydavo daugiau reisų, nei A28.
                          Tai T6 ir važinėdavo dažnai ir žmonių jame būdavo. O 28 dabar pergrūsti važinėja. O su persėdimu tai nieko nematau blogo , tik kažkaip trūksta man to maršruto.
                          Neskubėk ir nespėsi.

                          Comment


                            Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                            Tai T6 ir važinėdavo dažnai ir žmonių jame būdavo. O 28 dabar pergrūsti važinėja. O su persėdimu tai nieko nematau blogo , tik kažkaip trūksta man to maršruto.
                            Kiek matydavau/matau T6 ir dabartinis A28 ne piko metu ora vezioja. Vienas reisas ryte ir vakare tik pilnas tebuna...

                            Comment


                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Kiek matydavau/matau T6 ir dabartinis A28 ne piko metu ora vezioja. Vienas reisas ryte ir vakare tik pilnas tebuna...
                              O tai geriau , kad T6 nėra?
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                O tai geriau , kad T6 nėra?
                                Geriau, nes troleibusai perskirti i kitus mano manymu zymiai reikalingesnius marsutus.

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Geriau, nes troleibusai perskirti i kitus mano manymu zymiai reikalingesnius marsutus.
                                  Tai čia tik nuomonės. Tau geriau , man blogiau. Mano nuomonė jo reikėtų. O pvz iš Krėvės pr. į Kalniečius ir savanorius (kur Statybininkų rengimo centras) stotelė , tai išvis sunku nuvažiuoti.
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                    Tai čia tik nuomonės. Tau geriau , man blogiau. Mano nuomonė jo reikėtų. O pvz iš Krėvės pr. į Kalniečius ir savanorius (kur Statybininkų rengimo centras) stotelė , tai išvis sunku nuvažiuoti.
                                    Iš V. Krėvės prospekto į Kalniečius su persėdimu: T7/T10/A37 + T13/A3

                                    Comment


                                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                      Kiek matydavau/matau T6 ir dabartinis A28 ne piko metu ora vezioja. Vienas reisas ryte ir vakare tik pilnas tebuna...
                                      T6 man atrodo tik pikmečiu (piko metu) važinėdavo
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        T6 man atrodo tik pikmečiu (piko metu) važinėdavo
                                        piko metu tik jau pacioje pabaigoje.

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          Iš V. Krėvės prospekto į Kalniečius su persėdimu: T7/T10/A37 + T13/A3
                                          Žinau aš šitą variantą , bet tik ,kad tiesioginio nėra.
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X