Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal kas žinote dėl e-bilieto dizaino:
    Esu matęs e-bilietų su šiuo Kauno ženklu http://kaunasdalinasi.lt/
    Bet tik pas žmones rankose, o ne prekyboje. Prekyboje visur vis dar tas žalios spalvos dizainas.
    Ar tai buvo kažkokia ribota e-bilietų serija?

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Gal kas žinote dėl e-bilieto dizaino:
      Esu matęs e-bilietų su šiuo Kauno ženklu http://kaunasdalinasi.lt/
      Bet tik pas žmones rankose, o ne prekyboje. Prekyboje visur vis dar tas žalios spalvos dizainas.
      Ar tai buvo kažkokia ribota e-bilietų serija?
      Gali būti, kad naujo dizaino kortelėmis naudojasi savivaldybės darbuotojai. Ypač seniūnijos neturi daug nuosavų tarnybinių automobilių, tai darbuotojai keliauja su savivaldybės išduotu iš savivaldybės apmokamu e. bilietu.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Pasitikę naujuosius Kauno mieste sulaukėme ir nedidelių viešojo transporto maršrutų pakeitimų. Nuo sausio 16 dienos (šeštadienio) keičiama 51 maršruto trasa – maršrutinis taksi nebevažiuos dalimi Savanorių prospekto, o važiuos K. Donelaičio/Kęstučio gatvėmis, Parodos gatve, Vydūno alėja, Baranausko gatve ir Birželio 23-iosios gatve.
        Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/01/1...#ixzz3x7pdorJm

        Comment


          Teigiamai vertinčiau šį pokytį. Mažėja A16 dubliavimas, be to, atsiranda VT Birželio 23-osios gatvėje, pagerėja susisiekimas su Ortopedijos technika.

          Comment


            Ir šiap keleivių turbūt daugiau pririnks. Idomu kaip sekasi "Kautrai" mikriukų biznis, neveltui turbūt patrumpino 52 ir 56 trasą.

            Comment


              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              Ir šiap keleivių turbūt daugiau pririnks. Idomu kaip sekasi "Kautrai" mikriukų biznis, neveltui turbūt patrumpino 52 ir 56 trasą.
              56 važiuodavo ilgesniu maršrutu nei Ringaudai-Neveronys?

              Comment


                Nevažiuodavo. Tiesiog gan normaliai sumažino reisų į Neveronis, o 52- į Romainius.

                Comment


                  Autobusų ir troleibusų vairuotojai nebepriims stambių kupiūrų

                  Jei vairuotojas neturės pakankamai pinigų atiduoti grąžą, jis turi teisę neparduoti vienkartinio bilieto keleiviui, ketinančiam atsiskaityti didesne nei 5 eurų nominalo kupiūra, skelbiama bendrovės „Kauno autobusai“ pranešime.

                  Tokį sprendimą priėmė Kauno miesto savivaldybės taryba, 2015 m. gruodžio 29 d. nutarusi papildyti Keleivių ir bagažo vežimo vietinio susisiekimo autobusais, troleibusais ir maršrutiniais taksi Kauno mieste taisykles.
                  Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...#ixzz3xDiT8BIO


                  Pasak „Kauno autobusų“ rinkodaros direktoriaus Karolio Dekerio, maždaug ketvirtadalis visų keleivių nepasirūpina bilietu iš anksto.
                  Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tikrai mažiau nei kas ketvirtas perka pas vairuotoją
                  Nebent būtų kalba išskirtinai apie vienkartinius.

                  Comment


                    Tegu ir vairuotojus mandagumo pamoko, nes nesakau, kad visi, bet kai kurie atsisakydami dar ir aprekia kaleivius...
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Nuo sausio 16 dienos (šeštadienio) keičiama 51 maršruto trasa – maršrutinis taksi nebevažiuos dalimi Savanorių prospekto, o važiuos K. Donelaičio/Kęstučio gatvėmis, Parodos gatve, Vydūno alėja, Baranausko gatve ir Birželio 23-iosios gatve.
                      Seniai taip reikėjo
                      Ir taip labai jau ilgai užsitęsė tas mikrobomanijos palikimas. A16 ir M51 (buv. M16) duibliavimasis...
                      Kas liečia M51 KTU miestelyje, poreikis turėtų būti nemažas, kaip buvo su bereikalingai panaikintu M99.

                      Comment


                        Laikraštis "Kauno diena" 1993 m. birželis.

                        Comment


                          na va, jei pasiseks greitu metu Kauna pasieks naudoti troleibusai, tai bus nors sioks toks atnaujinimas...

                          pirkimo konkuras> http://www.cvpp.lt/index.php?option=...nder_id=268398

                          Comment


                            Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                            na va, jei pasiseks greitu metu Kauna pasieks naudoti troleibusai, tai bus nors sioks toks atnaujinimas...

                            pirkimo konkuras> http://www.cvpp.lt/index.php?option=...nder_id=268398
                            Pagaliau seniai laikas... Jau Škodos byra gatvėse...
                            Gali būti Škoda 21/22tr, Škoda 24/25Tr Irisbus (Nors tokių dar niekas nepardavinėja)
                            Paskutinis taisė rytis001; 2016.01.17, 19:26.
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Bet kokiu atveju bus baisuoliai Geriau tegu byrančias Škodas pakeičia naujesnėm ~2000metų 14-15'iktom su veikiančio švieslentėm ir pan. kurios dabar nusirašinėja Čekijoj, Slovakijoj, galbūt ir Rygoj ir perka naujus troleibusus. Kam ta baiuoklių mišrainė, užteko Kaune ir Jeltzų

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Bet kokiu atveju bus baisuoliai Geriau tegu byrančias Škodas pakeičia naujesnėm ~2000metų 14-15'iktom su veikiančio švieslentėm ir pan. kurios dabar nusirašinėja Čekijoj, Slovakijoj, galbūt ir Rygoj ir perka naujus troleibusus. Kam ta baiuoklių mišrainė, užteko Kaune ir Jeltzų
                                14/15tr nežemagrindės todėl netinka. 21/22tr Pusiau žemagrindės todėl manau tiktų. Jelcz tokius kaip Kaune buvo (Nu vienas parke, bet taip atrodo kad ajai..) jau kiti miestai arba nurašė arba pardavė į Ukraina, o Naujasnius dar naudoja ir nesiruošia parduot. Dar geriau būtų kažkas Tokio arba tokio
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Žinau, kad nežemagrindės, bet ar labai didelis skirtumas ??? Nebent kainos skirtumas mažas, ar šiap labai geras pasiūlymas

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Žinau, kad nežemagrindės, bet ar labai didelis skirtumas ??? Nebent kainos skirtumas mažas, ar šiap labai geras pasiūlymas
                                    Jaunam žmogui skirtumo nėra, bet Pensininkui ar invalidui yra ir labai didelis
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                      Jaunam žmogui skirtumo nėra, bet Pensininkui ar invalidui yra ir labai didelis
                                      Ir taip ir ne. Tokiem kuriem tai svarbu, VT praktiškai nevažinėja arba su aplinkinių pagalba išsiverčia. Bet to galima derintis, grafikai juk pageltoninti. Aš aišku irgi norėčiau, kad visas transportas būtų žemagrindis, bet dėja. Geriau būtų siekis iki 2020 kada baigsis ES parama, pakeist Škodas NAUJAIS žemagrindžiais troleibusais.

                                      Comment


                                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                        <...>21/22tr Pusiau žemagrindės todėl manau tiktų. <...>
                                        Ties kuriomis durimis yra vienas laiptelis pas Škodas 21tr?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Ties kuriomis durimis yra vienas laiptelis pas Škodas 21tr?
                                          Atsakysiu už forumo dalyvį . Įlipimas pro galines duris turi vieną laiptelį , bet tai neišskiria troleibuso iš žemagrindžių segmento, kai įlipimas pro priekines ir vidurines duris yra salono grindų lygyje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X