Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė uksas Rodyti pranešimą
    Pamirsai pasakyt, kad reikia kratytis iki bazes beveik valanda,pirties salone, nes kondicioriai neveikia ar jie nejungiami sutaupyt dyzelio ir nuleist.Ypac juntama tuose ilguose raudonos spalvos, beto uzvakar vaziavau su A35 abu buvo soliariai, bet vienas ijungtas ir buvo vesu vaziuojant i vytenus, o gryztant is vytenu 12 49 antram sustojime nuo galo tikra pirtis uzkurta nors ir soliaris.Tai kas gali man paaiskint kodel taip yra


    Ju ir nebus.Tik rugsejo pabaigoj pirmi pasirodys, jie yra dar gaminami.
    Niekas normaliame AP dabar kuro jau nebevagia - pasenusius laikus pasakoji.

    Senuosiuose, dyzeliniuose, Solaris autobusuose kondicionierių nėra. Yra tik naujai gautuose, dujiniuose.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė uksas Rodyti pranešimą
      jie yra dar gaminami.
      O kas Kautros kieme stovi?

      Comment


        Parašė kostasas Rodyti pranešimą
        O kas Kautros kieme stovi?
        Matyt, anksčiau pirktų partija, kurie jau senokai naudojami tarpmiesčio ir rajono maršrutuose.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
          Kad nauji mikroautobusai bus iki naujųjų metų, buvo skelbiama. Tad minuso vežėjui tikrai nėra - viskas, kiek man žinoma (o žinoma iš viešai skelbtos informacijos), yra pagal planą. Tie, kas seka naujienas, žino
          Gal ir buvo skelbiama, tačiau matyt ne itin akcentuota, kada tiksliai tie nauji mikroautobusai atsiras, spaudoje labiausiai mirgėjo rugpjūčio 1 -osios data. Anyway, viskas aišku dabar, ačiū už paaiškinimus.

          Comment


            vistiek nesuprantu, kam tas viesasis transportas reikalingas?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              vistiek nesuprantu, kam tas viesasis transportas reikalingas?
              Kad ir Kaune butu galima gyventi.

              Comment


                Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                O kas Kautros kieme stovi?
                Tai krafteriai kurie vaziuoja kai nera strauto zmoniu, o pirmieji nauji mikroautobusai pasirodys rugsejo gale ir i trasa isvaziuos spalio pradzioj.

                Man nesuprantama kam reikejo M54 taip sudarkyt , kad nesiektu taubuciu demokratu g kauno pilies ir centro, mano manynu toks marsrutas tapo nereikalingas, nes bazes laikai jau baigesi kai visi ten verzes apsipirkt. Rugsejo -geguzes menesiais sarkuvos gatve bus uzkista nuo moksleiviu ir masinu, bus neimanoma isukt tarp 7 40 -8 00h, teks vaziuot ne trasa kad spet i laika. Jis beje dabar yra dar labiau suspaustas naujuose grafikuose , kur anksciau dave 45 minutes pusraciui tai dabar tik 40 minuciu.
                Taip pat ir M57 padaryta,kad nevaziuotu iki silainiu maximos, kai per pika zmones daugiausia ten dare isedima is galines stoteles. Gavosi taip nauji grafikai, tvarkos jokios ir kledarai gatvese toliau siauteja marsrutuose .
                Paskutinis taisė uksas; 2014.08.02, 15:55.

                Comment


                  Labai gerai padaryta, kuo daugiau taktinių manevrų naikinant mikrobus tuo geriau.

                  Comment


                    Žmonės rašo, kad apart numeracijos niekas nepasikeitė:
                    WOW prieš 1 d. IP: 88.119.197.148
                    Pats isbandziau pasikeitimus tai matau kad pasikeite tik marsrutas ir numeracija o visa kita liko kaip nedave talono taip neduoda kaip ruke taip ruko kaip veza kaip malkas tai ir veza .... keiskit greiciau tuos vezikus nes is sono kaip pasiklausai ju blevyzgu per racijas tai siaubas Beje labai idomu kad istatymas neleidzia uz vairo kalbeti telefonu o radijo stotele naudotis galima . Laukiu nesulaukiu pasikeitimu .
                    Šaltinis: http://www.15min.lt/naujiena/verslas...kai-667-444315
                    Aš nesuprantu, nejaugi mūsų teisėsaugai ir visoms kontroliuojančioms institucijoms trūksta valios ar dar kažko, kad pagaliau sutramdyti šitą betvarkę?
                    O gi viskas labai paprasta: sustabdyti mikruškę ir patikrinti bilietus. Keleivius be bilieto nubausti 100 litų baudomis (už važiavimą be bilieto, atrodo tokios baudos dabar galioja), o pačiam mikrušnikui įpaišyti kokią 1000 litų baudą. Kitą kartą visi važiuos su bilietais. Net jeigu nenorės duoti bilieto, keleiviai patys jį išplėš.

                    Comment


                      Kol reklamos kampanijos aiškinasi nesutarimus teismuose, kauniečiai priversti viešojo transporto laukti tiesiog prie sustojimo ženklo. Kaune šiuo metu sparčiai nurinkinėjami autobusų stotelių paviljonai.

                      Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/08/0...#ixzz39KVFJ12o

                      Comment


                        Reiktų pastebėt, kad būtent nurinkinėjamos Laguntos stoginės buvo tragiškos būklės ir beveik visiškai neprižiūrimos.

                        Comment


                          Jos visos isdaužytos. Prisiminė kažkodėl tik dabar. Kodėl netaisė jų anksčiau…

                          Comment


                            esmė tame, kad ne lagunta padavė į teismą ir viskas sustojo, užprotestavo jcdecaux

                            Comment


                              Parašė uksas Rodyti pranešimą
                              Tai krafteriai kurie vaziuoja kai nera strauto zmoniu, o pirmieji nauji mikroautobusai pasirodys rugsejo gale ir i trasa isvaziuos spalio pradzioj.

                              Man nesuprantama kam reikejo M54 taip sudarkyt , kad nesiektu taubuciu demokratu g kauno pilies ir centro, mano manynu toks marsrutas tapo nereikalingas, nes bazes laikai jau baigesi kai visi ten verzes apsipirkt. Rugsejo -geguzes menesiais sarkuvos gatve bus uzkista nuo moksleiviu ir masinu, bus neimanoma isukt tarp 7 40 -8 00h, teks vaziuot ne trasa kad spet i laika. Jis beje dabar yra dar labiau suspaustas naujuose grafikuose , kur anksciau dave 45 minutes pusraciui tai dabar tik 40 minuciu.
                              Taip pat ir M57 padaryta,kad nevaziuotu iki silainiu maximos, kai per pika zmones daugiausia ten dare isedima is galines stoteles. Gavosi taip nauji grafikai, tvarkos jokios ir kledarai gatvese toliau siauteja marsrutuose .
                              Tokia pat "bezobraze" daro "Kautrai" tik antireklama, keista, kad taip apsiskaiciavo tokia rimta firma, dar neaisku ar bus visi tie 70mikrobu siais metais. Kolkas man atrodo perpektyvus tik 51, 55 ir 57 marsutai, bet ir tai manau vien del ju sistema nepasiteisintu. Jei transporto skyrius nemiegos ir KA pasirupins normalia technika, galas jiems gali buti ir greiciau nei po 5metu.

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Tokia pat "bezobraze" daro "Kautrai" tik antireklama, keista, kad taip apsiskaiciavo tokia rimta firma, dar neaisku ar bus visi tie 70mikrobu siais metais. Kolkas man atrodo perpektyvus tik 51, 55 ir 57 marsutai, bet ir tai manau vien del ju sistema nepasiteisintu. Jei transporto skyrius nemiegos ir KA pasirupins normalia technika, galas jiems gali buti ir greiciau nei po 5metu.
                                Siandien teko pastebet, kad 54 ir 57 vazineja kaip kibirai tusti , ir intervalas ne 3 minutes, o kazkur apie 20 teko laukt ir vieno ir kito .

                                Parašė Panda Rodyti pranešimą
                                Žmonės rašo, kad apart numeracijos niekas nepasikeitė:

                                Šaltinis: http://www.15min.lt/naujiena/verslas...kai-667-444315
                                Aš nesuprantu, nejaugi mūsų teisėsaugai ir visoms kontroliuojančioms institucijoms trūksta valios ar dar kažko, kad pagaliau sutramdyti šitą betvarkę?
                                O gi viskas labai paprasta: sustabdyti mikruškę ir patikrinti bilietus. Keleivius be bilieto nubausti 100 litų baudomis (už važiavimą be bilieto, atrodo tokios baudos dabar galioja), o pačiam mikrušnikui įpaišyti kokią 1000 litų baudą. Kitą kartą visi važiuos su bilietais. Net jeigu nenorės duoti bilieto, keleiviai patys jį išplėš.
                                Algos ir toliau nemokamos dirbama uz inasa dienos. Tai tada nesvarbu duosi ar neduosi ta bilieta, vakare visvien pilna inasa turesi atnest ir sumoket uz sudeginta kura,neatnesi lieps garazo virsininkas padet raktukus ant stalo , uz vartu eiles laukia juos pakeist.

                                Kartais gal gali Gintaras663 pasakyt kodel KA , autroli ir kautroj vairuotojai duoda bilietukus, marsrutiniuose ne. As dar karta jum atsakau jog ten yra mokama gera alga atostoginiai ir visos socialines garantijos, nera prasmes tai daryti .Marsrutiniuos nera algu, yra inasai, todel bilietu davimas yra antraeilis reikalas, cia svarbiausia viska surinkt grynais, o toliau kaip bus taip bus.Kai bus algos ir cia isnyks ir si piktzole.Visi bus apibilietuoti ir laimingi.
                                Paskutinis taisė uksas; 2014.08.04, 09:36.

                                Comment


                                  Savivaldybė žada, kad nuo rugsėjo “mikriukų” daugės

                                  ...

                                  Vietoje 24-ojo maršrutinių taksi maršruto bus dar labiau sutankintas 37-ojo ir 10-ojo autobusų maršrutų eismo tvarkaraštis. Šie autobusų maršrutai padengia visą buvusiojo 24-ojo maršruto trasą.

                                  ...
                                  Nuo rugsėjo 33-asis autobusų maršrutas važiuos ir darbo dienomis.
                                  ...
                                  Įdomu, ką straipsnio autorius turėjo omenyje sugalvojęs tokį pavadinimą.
                                  Paskutinis taisė Komandoras; 2014.08.05, 14:13.

                                  Comment


                                    Įdomu bus pamatyti, kokie autobusai darbo dienomis 33-am maršrute bus, kiek jų ir kokiu intervalu važinės. Iš 44-o atiminėt midibusus, mano manymu, šiek tiek vaikiška
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Įdomu bus pamatyti, kokie autobusai darbo dienomis 33-am maršrute bus, kiek jų ir kokiu intervalu važinės. Iš 44-o atiminėt midibusus, mano manymu, šiek tiek vaikiška
                                      KA perka 6 ar 5 naujus midibusus. Tai kaip ir turės ką leisti. Bet dar neaišku kada gaus.

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Įdomu bus pamatyti, kokie autobusai darbo dienomis 33-am maršrute bus, kiek jų ir kokiu intervalu važinės. Iš 44-o atiminėt midibusus, mano manymu, šiek tiek vaikiška
                                        Ten M44 vazineja 2 dezes zalios ir vienas mikroautobusas MB. Tai paziurejus ir pravaziavus darosi graudu, po sustojimo senukas vairuotojas begi vos imeta, kai neimeta, gesina masina ir vel kuria, meta begi ir vaziuoja toliau.

                                        Comment


                                          Ivedus 33 maršruta darbo dienom 3 troleibuso maršrutui ateis galas tik nežinia kada ar nuo rugsejo nes veš 0 troleibusas
                                          Paskutinis taisė Gintaras663; 2014.08.06, 17:08.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X